Naše zboží můžete vyzvednout nedaleko vaší lokality ve výdejních místech

Přihlášení

Jak poznat padělky slunečních brýlí Chanel

Originální brýle Chanel jsou známé svým extravagantním designem a výjimečnou kvalitou. Značka Chanel znamená vysoce kvalitní čočky a nerozbitné obroučky.

Nicméně existuje spousta padělků slunečních brýlí značky Chanel. Vzhledem k nízkým nákladům a levným materiálům mohou být tyto padělky velmi nebezpečné pro váš zrak. Proto jsme pro vás připravili seznam nejúčinnějších rad, proč a jak byste se měli vyvarovat padělkům brýlí. .

V našem speciálu “Jak poznat padělky slunečních brýlí” vám ukážeme, jak se padělkům vyhnout. Díky šesti článkům se naučíte snadno rozeznat padělky značek Oakley, Prada, Carrera nebo Dolce & Gabbana od od originalních slunečních brýlí. 

Proč mohou padělky brýlí Chanel poškodit váš zrak

Sluneční brýle značky Chanel jsou stylové, elegantní a velmi profesionálně vyrobené. Padělky těchto brýlí naopak nemají dostatečný UV filtr, nerozbitné čočky ani odolné obroučky. Kvůli chybějící UV ochraně a faktu, že se oční panenky pod tmavými čočkami rozšiřují, si tak můžeme vážně poškodit zrak. Proto je důležité umět rozeznat mezi padělkem a originálními slunečními brýlemi. 

Tipy, jak poznat padělky brýlí Chanel

 

 

1. Zkontrolujte stranice

Sluneční brýle značky Chanel jsou vyráběny v Itálii – originální kousky mají tento fakt (Made in Italy) uveden na pravé nožičce společně s písmeny CE. Na levé stranici pak mají identifikační číslo, přičemž druhá série znaků by měla začínat písmenem C.

 

 

2. Zkontrolujte čočky

Nové modely brýlí Chanel mají na čočce malé logo firmy a vpravo vertikálně vyryté identifikační číslo.

Nenechte si ujít nic důležitého.

Přihlaste si náš e-mailový zpravodaj!

Komentáře

    Žádný dotaz...

    Údaje označené * jsou povinné

    Nejprodávanější produkty