Přihlášení

5 tipů, jak vytvořit originální dárkový voucher pro vaše blízké

/

Napsal/a Maria Chiara Tarsia dne

Online vouchery patří v poslední době k nejoblíbenějším dárkům. A není divu. Koupíte je levou zadní, dorazí raz dva, a navíc –⁠ obdarovaný si může sám vybrat, který dárek mu padne do oka. A to vše platí i o dárkovém voucheru od Lentiamo, který zakoupíte na našem e-shopu! 

 

Není poukaz jako poukaz

Je pravda, že někomu mohou dárkové vouchery připadat trochu neosobní. Připravili jsme pro vás proto 5 tipů na DIY (= do it yourself neboli vyrobte si sami) dárkové poukazy, které budou tak originální, že u vašich blízkých sklidí zaručený úspěch – a vy ušetříte nejen za tisk, ale budete šetřit i přírodu. Jak na to?

1. Zakupte dárkový poukaz Lentiamo s požadovanou hodnotou
2. Nechte si ho zaslat na svůj e-mail
3. Kód, který vám do e-mailu přijde, pak napište na vámi vyrobený voucher

 

1. Zaostřeno na humor

Předpokládáte, že bude dárkový poukaz sloužit k nákupu dioptrických brýlí? Zkuste ho pojmout vtipně a na jeho přední stranu nakreslete zmenšenou variantu staré známé čtecí tabule z ordinace očního lékaře. Na stranu druhou pak napište osobní vzkaz a přidejte kód, který jste po zakoupení voucheru dostali do e-mailu. A je to!

 

2. Pro velké čtenáře

Používá váš blízký brýle nejčastěji na čtení? Vytvořte mu poukaz, který jeho čtenářskou vášeň podtrhne. K jeho výrobě můžete zrecyklovat staré časopisy nebo knihy –⁠ stačí z jejich stránek poskládat malou obálku, do které vložíte ručně psaný vzkaz s kódem voucheru. Nebo můžete výstřižky z knihy polepit jednu stranu pohledu a věnování napsat na tu druhou.

 

3. Kámen, nůžky, papír

Máte chuť pustit se do něčeho pracnějšího? Co takhle si střihnout poukaz ve tvaru brýlí! Budete potřebovat jen čtvrtku, tužku na předkreslení tvaru, nůžky, fixy nebo jiné barvy –⁠ a hlavně pevnou ruku. Vytvořit můžete brýle sluneční i dioptrické, jakou ale vyberete značku, to už necháme na vás.

 

4. Pusťte k tomu děti

Jen málokdo má větší fantazii než děti. Tak je nechte úřadovat a poproste je, aby vám nakreslily obrázek na jasně dané téma: oči, brýle, zrak…Z jejich výtvorů pak můžete vytvořit originální a roztomilý dárkový poukaz, který potěší především maminky, tatínky, babičky nebo dědy.

 

5. Nechte se inspirovat

Pokud jste stále nenašli tip, který by vás zaujal, nezoufejte! Na internetu najdete nejen další inspiraci na DIY vouchery, ale i mnoho webových stránek, kde si můžete zdarma a na pár kliků vytvořit dárkový poukaz a napsat do něj osobní věnování i s kódem voucheru od Lentiamo. Tak do toho!

 

Přemýšlíte, zda je voucher z Lentiamo pro vaše blízké to pravé? Podívejte se na široký výběr našich dioptrických brýlí, slunečních brýlí a kontaktních čoček za skvělé ceny…a uvidíte.

Nenechte si ujít nic důležitého.

Přihlaste si náš e-mailový zpravodaj!

Komentáře

    Žádný dotaz...

    Údaje označené * jsou povinné

    Nejprodávanější produkty