Vítejte na Lentiamo.cz, dříve VašeČočky.cz! 10. prosince se VašeČočky.cz přejmenovaly na Lentiamo.cz – proč a co to znamená pro vás? Klikněte a dozvíte se.

Přihlášení

Představujeme se: Petru Culin, vedoucí zákaznické péče pro Evropu

Čtrnáct zemí, čtrnáct e-shopů, čtrnáct oddělení zákaznické péče. Na severu ve Švédsku, na jihu v Itálii, v Německu, Rakousku i Rumunsku. Aby vše fungovalo, potřebovali jsme specialistu, který má zkušenosti s marketingem i zákaznickým servisem.

Našli jsme jej přibližně před rokem. Jmenuje se Petru Culin, pochází z Moldávie, má britský pas a náš celoevropský zákaznický servis řídí z Prahy. Seznamte se.

Pět otázek pro Petrua

V současné době žiješ v Praze. Pocházíš ale z Moldávie a v současnosti jsi občanem Velké Británie. Jak se to stalo? V rodné Moldávii jsem vyrůstal do svých patnácti, pak jsem se odstěhoval do zahraničí. Britské občanství jsem získal v roce 2014 a jsem na to velmi pyšný. Do Prahy jsem zavítal už za vysokoškolských studií, můj nynější pobyt souvisí s prací pro Maternii. Náš zákaznický servis pro Evropu řídím právě odtud.

Jaké jsou tvé dosavadní pracovní zkušenosti a jak ses dostal k práci pro Maternii? Dříve jsem pracoval v oblasti gastronomie, hlavně v mezinárodních hotelích. Vždycky jsem ale toužil po práci, ve které bych uplatnil jak svoje zkušenosti z marketingu, tak ze zákaznického servisu. Když se objevila příležitost pracovat pro Maternii, hned jsem věděl, že právě toto je to pravé.

Jako vedoucí zákaznického servisu máš na starost všechny naše e-shopy – jak vypadá tvůj běžný pracovní den? Mám hodně práce, ale mám také zkušený a sehraný tým, který mi ji hodně usnadňuje. Pracovní čas věnuji třem hlavním oblastem – vedení zákaznické podpory ve všech 14 zemích, ve kterých působíme, řízení kolegů a realizaci změn, kterými zlepšujeme naši zákaznickou podporu ve všech komunikačních kanálech.

Můžeme nahlédnout i do tvého soukromí? Jaké máš koníčky a zájmy? Rád cestuji a na cestách jsem si zamiloval vaření. Dosud jsem navštívil téměř 30 zemí a další výpravy mám v plánu. Mám rád umění, třikrát týdně navštěvuji keramickou dílnu. Také mě baví malování, rád si pustím techno-hudbu a mám slabost pro učebnice dějepisu. Co se sportu týče, relaxuji plaváním.

Tradiční otázka na závěr – co bys vzkázal našim zákazníkům? Rád bych vás ujistil, že nejen celý zákaznický servis, ale všichni v Maternii pracujeme na tom, abyste byli šťastnými a spokojenými. Vždy vám rádi pomůžeme!

Líbí se vám tento článek? Podělte se se svými přáteli.

Komentáře

    Žádný dotaz...

    Údaje označené * jsou povinné

    Nejprodávanější produkty