Valentýnská nabídka se slevou až 50 %

Přihlášení

5 tipů: Nakupujte jako profesionál při Black Friday a Cyber Monday!

Kdo nemá rád Black Friday a Cyber Monday? Žádný jiný den v roce nám neslibuje tak úžasné slevy a možnost získat vytoužené produkty za mimořádně nízké ceny, jako právě Black Friday.

Skutečně ale nakupujeme věci, které opravdu potřebujeme? Nebo je Black Friday jen další den, který nás navádí ke zbytečnému utrácení peněz?

Buďte ostražití, protože je doopravdy lehké přestat se soustředit na to, co potřebujete koupit, a co naopak ne. VašeČočky pro Vás připravili 5 tipů, podle kterých budete na Black Friday a Cyber Monday nakupovat jako profesionál. 

 1. Kupte si to, co skutečně chcete a potřebujete

  Nakupujte věci, které skutečně potřebujete nebo jste už dlouho hledali a chtěli. Patří sem obvyklé položky, jako např. kontaktní čočky a roztoky na čočky, které můžete na Black Friday koupit za bezkonkurenční ceny. Rozumné je i využít Black Friday a Cyber Monday jako příležitost k nákupům Vánočních dárků, například luxusních slunečních brýlí jako dárek pro své milované – nebo i pro sebe.
 2. Přihlaste se k odběru novinek

  To Vám přinese nejlepší nabídky. Jak se přihlásíte k odběru novinek, můžete získat nabídky ještě předtím, než budou zveřejněné. Takové nabídky se obvykle zaměřují na věrné zákazníky. Například na Vašečočky.cz naši věrní zákaznici můžou získat všechny nabídky Black Friday už den před oficiálním začátkem

  Takto je možné zabezpečit, že bude produkt na skladě k dispozici. Přemýšlejte o tom, jak o prioritním odbavení na letišti. Příjemné, co? Nazývá se to V.I.P.
 3. Udělejte si seznam

  Vytvořte si dopředu seznam věcí, které skutečně potřebujete koupit. Nechoďte na webové stránky jen tak a nezačínejte sledovat produkt – pravděpodobně tak skončíte nakupováním věcí, které pravděpodobně ani nepotřebujete

  Nákupem nového topinkovače za 800,– Kč namísto 1600,– Kč neušetříte, ale zbytečně utratíte 800,– Kč.
 4. Stanovte si rozpočet

  Vytvoření seznamu je skvělé, ale jestliže nemáte rozpočet, většinou utratíte mnoho peněz. Nejhorší je, že celý rozpočet utratíte brzy, než koupíte všechny věci z Vašeho seznamu. Upřednostňujte teda to, co je důležitější – určete si priority.
 5. Online vs. offline

  Jestliže se necítíte na čekání v dlouhých řadách, tlačení se v davech v obchodě a chcete předejít zklamání, že právě produkt, který potřebujete v obchodě nakonec ani nenajdete nakupování online je skvělou alternativou.

  Vždyť co může porazit nakupování v pyžamu, zpříjemněné přikrytím oblíbenou dekou a popíjením horké čokolády?

To je všechno. Přejeme Vám pěkné a úspěšné nakupování během Black Friday a Cyber Monday.

 

 

 

Nenechte si ujít nic důležitého.

Přihlaste si náš e-mailový zpravodaj!

Komentáře

  Žádný dotaz...

  Údaje označené * jsou povinné

  Nejprodávanější produkty