Naše zboží můžete vyzvednout nedaleko vaší lokality ve výdejních místech

Přihlášení

Škodí barevné čočky vašim očím?

Pravděpodobně jste už slyšeli nebo viděli na internetu, že barevné kontaktní čočky jsou škodlivé. Je to ale pravda, nebo lež? V Lentiamo vám podrobně vysvětlíme, jak nakupovat barevné kontaktní čočky čočky pro sebe nebo jako součást maškarního kostýmu pro vaše děti.

Chcete znát všechny podrobnosti? Jako přední online prodejce optických pomůcek si klademe za cíl, aby naši zákazníci používali výrobky pro péči o oči zodpovědně. Pojďme se podívat, zda jsou barevné kontaktní čočky skutečně škodlivé.

Co se stane, když budete nosit barevné kontaktní čočky?

Při používání jakéhokoli výrobku, který přichází do přímého kontaktu s okem, jako je tomu i v tomto případě, byste měli zkontrolovat jeho kvalitu. Nezapomínejte, že se jedná o jednu z nejcitlivějších částí těla a že jakékoli nesprávné použití by mohlo způsobit oční problémy, jako jsou například zánět rohovky.

Velmi často jsou barevné kontaktní čočky využívány dětmi během různých oslav jako je třeba Halloween. Takové kontaktní čočky jsou obvykle určeny k příležitostnému použití, protože jejich jediným účelem je nošení po určitou dobu a po několika hodinách je vyhodit. Ve společnosti Lentiamo trváme na kontrole jejich kvality a výrobních materiálů. Pokud je nelze přiřadit k žádnému výrobci, můžeme potvrdit, že barevné kontaktní čočky jsou pro oči škodlivé.

Green coloured contact lens

Obecné rady pro nošení barevných kontaktních čoček

V důsledku různých případů a situací vyvolávají barevné kontaktní čočky spíše negativní názory u mnoha očních specialistů. Není to překvapivé, protože existuje mnoho zařízení, která prodávají barevné kontaktní čočky bez řádného povolení a bez poskytnutí informací o nezbytných bezpečnostních opatřeních.

To však neznamená, že všechny barevné kontaktní čočky jsou špatné. Můžete si snadno udělat průzkum v kamenných i internetových obchodech a zjistíte, že existují barevné kontaktní čočky na předpis, které splňují nejvyšší standardy kvality a jsou schváleny Evropskou unií.

Naštěstí pro vás máme dobré zprávy. Kvalitní barevné kontaktní čočky najdete na našich webových stránkách. Při procházení našeho internetového obchodu najdete různé možnosti od uznávaných výrobců, jako jsou např. Alcon, Bausch & Lomb nebo ColourVUE, a další.

Na závěr lze konstatovat, že barevné kontaktní čočky mohou škodit, pokud by mohly ohrozit zdraví vašich očí nebo očí vašich dětí. Je velmi důležité vždy zkontrolovat, zda jsou zakoupené výrobky kvalitní. Stejně jako u všeho ostatního platí, že levné se ne vždy vyplatí, a to pro vás nechceme.

Dejte svým očím nový odstín s Lentiamo barevnými čočkami

Nyní, když jsme objasnili fámy o tom, zda jsou barevné kontaktní čočky škodlivé, chceme vám nabídnout možnost, která vás nebude stát ani o korunu navíc a ani nijak neohrozí vaše zdraví. V Lentiamo, máme produkty až o 50 % levnější ve srovnání s kamennými optikami, protože věříme, že péče o vaše oči by neměla být luxusem..

Zapomeňte na zbytečné dodatečné výdaje, na které narazíte v každém jiném obchodě. Jsme jasným důkazem, že si můžete koupit kvalitní značkové barevné kontaktní čočky za cenu, kterou si můžete dovolit.

Pokud potřebujete i další produkty z naší nabídky péče o oči, doporučujeme naplnit nákupní košík vším, co brzy využijete, protože doprava je pro objednávky nad 1 500 Kč zdarma. Zakoupit barevné kontaktní čočky v Lentiamo není nikdy špatná volba!

Nenechte si ujít nic důležitého.

Přihlaste si náš e-mailový zpravodaj!

Komentáře

    Žádný dotaz...

    Údaje označené * jsou povinné

    Nejprodávanější produkty