Naše zboží můžete vyzvednout nedaleko vaší lokality ve výdejních místech

Přihlášení

Nejlepší valentýnské dárky pro vaše milované

Výběr toho nejlepšího valentýnského dárku může být obtížný. Správnými slunečními brýlemi nebo dioptrickými brýlemi můžete někomu vyjádřit, jak dobře ho znáte. Některé působí odvážně, směle a charismaticky. Jiné jsou zase pozoruhodně elegantní a sofistikované.

Nevíte, co dát někomu výjimečnému letos v únoru? Prohlédněte si náš výběr oblíbených a nejprodávanějších brýlí pro svého partnera, nejlepšího přítele nebo pro sebe! Existují různé modely pro různé osobnosti - podívejte se, co nabízejí tyto sluneční a dioptrické brýle.

 1. Klasické wayfarer sluneční brýle

  Není lepší způsob jak vyjádřit, že jste ležérně cool, než brýlemi wayfarers. Oblíbený design je dodnes jedním z nejrozšířenějších stylů. Čisté, hranaté linie jsou ideální pro pohodáře. Wayfarers od Ray-Ban jim sdělíte, že oceňujete jejich bezstarostnou povahu a obdivujete jejich dokonalý vzhled.

 2. Módní a barevné sluneční brýle

  Sluneční brýle od španělské módní značky Meller jsou ideální pro všechny bezstarostné povahy. Výrazné barvy a nečekané vzory společně vytvářejí působivý doplněk. Ukažte své vyvolené osobě, že si vážíte její individuality, a pořiďte jí módní sluneční brýle, které vyniknou stejně jako on.

 3. Transparentní dioptrické brýle

  Péče o zdraví a pohodu vašich blízkých je tím nejlepším způsobem, jak dát najevo, že vám na nich záleží. Brýle jsou osobním a praktickým valentýnským dárkem pro něj, pro ni nebo pro kohokoli, koho máte rádi. Transparentní obroučky Lentiamo jsou jasnou volbou! Módní brýle se hodí ke světlým i tmavým odstínům pleti a k jakékoli barvě vlasů. Dioptrické brýle jsou promyšleným dárkem, který ukazuje váš zájem o někoho výjimečného.

 4. Moderní cat eye obroučky

  Brýle cat eye, nazývané také harlekýnské brýle, jsou klasické obroučky s výraznými zakřivenými rohy. Brýle cat eye, která byly navržené ženou a zpopularizovaly je celebrity jako Audrey Hepburn a Grace Kelly, jsou skvělým valentýnským dárkem. Současné cat eyes, jako jsou tyto od Armani Exchange mají jemnější tvary než ty minulé. Jsou ideální pro milovnice moderní stylu s věčně elegantním vzhledem!

 5. Zajímavé kovové sluneční brýle

  Pravděpodobně jste slyšeli, že kovové rámy jsou právě teď v kurzu. Tyto kulaté kovové sluneční brýle Ray-Ban jsou dokonalým módním a zároveň nadčasovým dárkem. Kombinují odolný kovový rám s jedinečným tvarem. Pokud je váš blízký profesionální a sofistikovaný, ale zároveň expresivní a svobodný, kulaté kovové brýle Ray-Ban jsou pro něj jako stvořené. Jednoduše si je může vzít do práce, do školy nebo na prázdninová dobrodružství.

 6. Dětské sluneční brýle

  Chcete letos na Valentýna udělat radost i svým dětem? Potom sluneční brýle Izipizi jsou perfektním dárkem. Dětské sluneční brýle jsou nejen zábavným doplňkem, ale jsou také velmi důležité pro zdraví dětských očí. Sluneční brýle Izipizi jsou k dispozici ve čtyřech různých velikostních řadách pro děti od 0 měsíců do 10 let.

 7. Oversized sluneční brýle

  Oversized obroučky jsou pro ty, kteří udávají trendy a nebojí se vybočovat z řady. Velké obroučky se postarají o výrazný vzhled. Tyto půvabné brýle od Michael Kors reprezentují luxus a styl. Poutavé sluneční brýle říkají vaší vyvolené, že jí chcete vidět zářit.

 8. Dárkové poukazy

  Možná vás tlačí čas a potřebujete dárek hned teď. Dárkové poukazy jsou skvělou volbou, takže obdarovaní si mohou vybrat přesně to, co chtějí. Právě jste darovali dokonalý valentýnský dárek!

  Zaslání dárkového poukazu je také snadné. Vyberte požadovanou částku, přidejte osobní vzkaz a zašlete poukaz e-mailem sobě nebo přímo obdarovanému.

Něco navíc od Lentiamo

Promyšlený dárek v podobě dioptrických nebo slunečních brýlí dokazuje, že jste pečlivě promysleli, co dělá vaše blízké jedinečnými. Je to dokonalý způsob, jak ukázat, že vám na nich záleží a že jim chcete pomoci podtrhnout jejich osobní styl.

Najít nejlepší valentýnský dárek pro každého může být těžké. Doufáme, že jste načerpali inspiraci!

Nenechte si ujít nic důležitého.

Přihlaste si náš e-mailový zpravodaj!

Komentáře

  Žádný dotaz...

  Údaje označené * jsou povinné

  Nejprodávanější produkty