Naše zboží můžete vyzvednout nedaleko vaší lokality ve výdejních místech

Přihlášení

5 nejlepších nápadů na vánoční dárky

Je období zpěvu koled, vůně lineckého cukroví a samozřejmě rozdávání dárků. Bez ohledu na to, co slavíte, rozprouděte letos sváteční náladu a obdarujte své blízké něčím výjimečným.

Podívejte se, proč jsou brýle tím pravým dárkem pro každého na vašem seznamu. Inspirujte se našimi pěti oblíbenými nápady na vánoční dárky pro letošní sváteční období!

1. Brýle proti modrému světlu

Mnoho z nás bude tuto zimu trpět digitální únavou očí. Brýle proti modrému světlu, nebo počítačové brýle, jsou jednoduchým způsobem, jak zabránit podráždění suchých očí, bolestem hlavy a dalším problémům.

Jsou stylové, praktické a cenově dostupné. Co víc si přát? Jsou k dostání bez korekce zraku a jsou také perfektním dárkem na poslední chvíli pro vašeho oblíbeného kolegu nebo řidiče rozvážejícího jídlo.

2. Sluneční brýle

Nejenže jsou módním doplňkem, sluneční brýle jsou praktické a chrání před UV zářením, které způsobuje škody i v pošmourných zimních měsících.

Sluneční brýle jsou ideálním dárkem, který lze použít kdekoli a kdykoli během roku. Vyrábějí se v široké škále barev a modelů, které vyhovují jakémukoli rozpočtu a stylu. Rozjasněte vašim blízkým zimní den kvalitními brýlemi.

3. Dioptrické brýle

Tak jako my sami, i naše dioptrické brýle si během roku projdou vším možným. Pomozte svým blízkým vylepšit jejich staré brýle na něco, co si zamilují.

Využijte společně funkci virtuálního zrcadla a překvapte je možností vyzkoušet si modely z jejich seznamu oblíbených produktů! Dejte najevo, že vám na nich záleží, a pořiďte jim kvalitní brýle na předpis.

4. Dětské sluneční brýle

Dětské oči jsou obzvláště citlivé na účinky UV záření. Nejenže jsou super zábavným doplňkem, dětské sluneční brýle jsou skvělým nástrojem, jak děti naučit chránit své oči.

Děti se budou radovat z perfektně velkých slunečních brýlí. Rodiče i dospělí budou rádi, že jsou jejich nejmenší chráněni. Je to výhra pro všechny!

5. Dárkové poukazy

A pokud stále nevíte, jaký dárek jim o letošních svátcích věnovat, pošlete jim Lentiamo dárkový poukaz a můžete být klidní, protože víte, že dostanou přesně to, co chtějí. Dárkové poukazy lze použít na nákup jakýchkoli produktů, které by někdo mohl chtít nebo potřebovat.

Jejich odeslání je navíc snadné! Stačí vybrat požadovanou částku poukazu, přidat osobní vzkaz a poslat poukaz sobě nebo přímo obdarovanému.

A co na závěr?

Není žádným tajemstvím, že sváteční nákupy mohou být časově náročné. Doufáme, že tento průvodce byl pro vás poučný a zbavil vás stresu z letošního nakupování dárků. Šťastné a veselé svátky přeje společnost Lentiamo!

Nenechte si ujít nic důležitého.

Přihlaste si náš e-mailový zpravodaj!

Komentáře

    Žádný dotaz...

    Údaje označené * jsou povinné

    Nejprodávanější produkty