800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–18)

Přihlášení

Skoncujte s namáháním a únavou očí! Bausch + Lomb ULTRA se slevou 10 % a garancí vrácení peněz

Je nám to líto, ale slevu jsme nemohli uplatnit. Tento slevový kód již nelze uplatnit. Platnost skončila 30. 11. 2021

Soustředěním se na obrazovku digitálního zařízení se snižuje frekvence mrkání a čočka osychá. To může způsobit, že vaše oči budou více unavené a podrážděné.

Vyřešte tento problém pomocí kontaktních čoček Bausch + Lomb ULTRA, které nabízejí 16 hodin pohodlného nošení s 95% zvlhčením1,2 díky dvoufázové technologii MoistureSeal.

Nyní navíc se slevou 10 % a s garancí vrácení peněz

Objednat čočky se slevou 10 %

Jejich největšími výhodami jsou:

Čočky číslo 1 pro práci na počítači nebo mobilním telefonu
Nový materiál, který poskytuje pohodlí a ostré vidění
Dokonalé zvlhčení celých 16 hodin denně

Garantujeme vrácení peněz!

Pokud si nebudete po vyzkoušení jistí, zda vám Bausch + Lomb ULTRA vyhovují, můžete nám poslat zbývající nepoužité čočky zpět. Důvod vrácení nám sdělovat nemusíte (ale můžete). Po doručení vám peníze za vrácené čočky připíšeme formou kreditu na váš zákaznický účet. Za co je u nás v budoucnu utratíte, je jen na vás.3REFERENCE:
1B+L unpublished data, 2013. 16-hour, bilateral, dispensing clinical evaluation of methacrylamide lenses as compared to Air Optix Aqua, Acuvue Oasys and Biofinity.
2Results of an online survey with patients who wore their lenses for 7+ days and on average, spend 3 or more hours a day on a digital device (n=465). Survey questions were top 3-box scores (% Strongly Agree, Agree, Slightly Agree) on a 6-point agreement scale, with a margin of error ±2.4%
3Nepoužité čočky pošlete prosím na adresu Tovární 177, 378 33 Nová Bystřice, po doručení nahrajeme částku v jejich ceně ve formě kreditu na váš zákaznický účet. Čerpání tohoto kreditu v rámci další objednávky není časově omezeno. Poštovné při vracení kontaktních čoček hradí zákazník.

Komentáře

    Žádný dotaz...

    Údaje označené * jsou povinné