Vítejte na Lentiamo.cz, dříve VašeČočky.cz! 10. prosince se VašeČočky.cz přejmenovaly na Lentiamo.cz – proč a co to znamená pro vás? Klikněte a dozvíte se.

800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–18)

Přihlášení

Lékařský obsah, kterému můžete věřit.

Odborné lékařské informace na stránkách Lentiamo.cz jsou kontrolovány a zpracovávány předními optiky a specialisty v oboru. Díky tomu jsme schopni zaručit, že poskytované informace jsou objektivní, spolehlivé a aktuální.

Vojtěch Brtinský
Vojtěch Brtinský
Optometrista
Vojtěch je součástí týmu lékařských odborníků z VašeČočky. Jako kvalifikovaný optometrista hraje hlavní roli při tvorbě našich lékařských textů. Přečtěte si více o práci Vojtěcha a jeho oblastech odborných znalostí.

Jaké jsou úkoly našeho optometristy Vojtěcha?

Vojtěch se specializuje na aplikaci kontaktních čoček a věnuje zvláštní pozornost našim zákazníkům a pohodlí jejich očí. V minulosti spolupracoval s několika lékaři a prováděl komplexní měření očí. Náš tým optometristů má tedy zkušeného člena oftalmologie.

Jak Vojtěch pomáhá s tvorbou našeho lékařského obsahu?

Díky své zkušenosti v oftalmologii je Vojtěch perfektním člověkem pro náš redakční tým. Významně pomáhá s rozvojem témat okolo kontaktních čoček a vývojem článků na web včetně slovníku pojmů o odborných tématech. Není však jen velkou pomocí při vytváření lékařských textů. Pokud jde o módu v oblasti brýlí, je mladý optometrista vždy o krok napřed před současnými trendy.

Zpět