800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–18)

Přihlášení

Rozdáváme sluchátka zdarma! Doplňte zásobu čoček Biofinity a dostanete od nás dárek.

Dárek pro vaše oči i uši


Co mají společného sluchátka a čočky? Obojí teď seženete v Lentiamo! Při nákupu dvou měsíčních balení čoček Biofinity vám totiž přibalíme i jedny bezdrátová sluchátka zdarma.
Vybrat si můžete z čoček Biofinity Multifocal, Toric nebo Energys. Stačí si objednat dvě balení po 6 čočkách a jedny sluchátka jsou vaše. Za čtyři balení vám pošleme dvoje sluchátka...a tak dále. Můžete pokračovat, dokud nebudete mít čoček a sluchátek plné brýle.


Chci čočky a dárek

Počet bezdrátových sluchátek je omezený, akce platí jen do vyprodání zásob, tak s objednávkou neotálejte.

Mýdlo na ruce od Balade en Provence

Biofinity: Oči jako v bavlnce

Měsíční čočky Biofinity snoubí hydrataci a propustnost kyslíku tak, aby vaše oči byly celý den svěží a odpočaté. Navíc mají v hledáčku různorodé potřeby, takže si určitě vyberete!

Biofinity Multifocal jsou určené ke korekci presbyopie. Díky technologii Balanced Progressive s několika zónami korekce zraku umožňují jasné vidění na všechny vzdálenosti.

Čočky Biofinity Toric jsou požehnáním pro astigmatiky. Díky speciálnímu tvaru jsou stabilnější a lépe se přizpůsobí vašemu oku.

A konečně Biofinity Energys využívají technologii Digital Zone Optics – pokročilou optiku, která pomáhá zmírnit únavu očí způsobenou zaostřováním na obrazovku. Usnadňují také přecházení zraku z obrazovky mimo ni a zpět.

Komentáře

    Žádný dotaz...

    Údaje označené * jsou povinné