Naše zboží můžete vyzvednout nedaleko vaší lokality ve výdejních místech

800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–18)

Přihlášení

5 brýlových trendů pro muže v roce 2022

Brýlové trendy pro muže
 

Hledáte nový pár brýlí, ale nemáte ponětí, jaký tvar nebo typ obruby vám bude nejlépe vyhovovat? Naše pánské brýlové trendy pro rok 2022 jsou tu, aby vás vedly při hledání vašich dalších brýlí!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lentiamo (@lentiamo)

Jaké jsou nové pánské brýlové trendy pro rok 2022?

Výběr správných brýlí není jednoduchý úkol. Brýle by se měly hodit k vašemu tvaru obličeje, ale také se stanou jediným doplňkem, který by se měl hodit ke každé příležitosti a oblečení, od sportovní kombinézy až po oblek.

Pokud jde o pánské brýle, je zde výběr z mnoha značek, tvarů a materiálů. Zajímá vás, jaké pánské brýle budou trendy v roce 2022? Čtěte dál.

 1. Sportovní i sofistikované: Poloobruby

  Ať už preferujete želví vzor, hnědé, transparentní nebo černé, brýle s poloviční obrubou jsou jedním z nesporných trendů v oblasti brýlí v roce 2022. Jsou ideální pro každou příležitost a pro jakoukoli věkovou skupinu. Vyberte si mezi klasikou inspirovanou ikonickými vintage modely nebo moderními kusy, které jsou lehké a praktické.

  Poloobrubové brýle ve vintage stylu

  Poloobrubové brýle s nádechem moderna

 2. Trend alert: Výrazné a čtvercové

  Pokud máte kulatý obličej nebo oválný obličej, nenechte si ujít tyto výrazné čtvercové obruby. Můžete si vybrat mezi kovovými nebo plastovými čtvercovými brýlemi, které vám připomenou ikonické sluneční brýle Wayfarer navržené společností Ray-Ban. Robustní brýle jsou zároveň odolnější. Díky této vlastnosti jsou dobrou volbou i pro sportovce.

  Nejste fanouškem černé? Žádný strach, v naší široké nabídce čtvercových brýlí pro muže najdete spoustu barev..
 3. Pilotky jako dioptrické brýle

  Každý zná nezaměnitelné pilotky. Díky svému jedinečnému tvaru kapky vody byly sluneční pilotní brýle vždy v módě. V roce 2022 obsazují první příčky oblíbenosti také jako dioptrické brýle, zejména ve zlaté barvě. U společnosti Lentiamo navíc najdete trendy brýle i bez dioptrií – konkrétně s filtrem modrého světla, který chrání vaše oči před negativními účinky digitálních obrazovek. Pokud nepotřebujete zlepšit zrak, ale trávíte spoustu času s digitálními zařízeními, podívejte se na naše počítačové brýle!

 4. Retro je v kurzu: Ve všech barvách a tvarech

  Vkusné retro vzory, kontrastní barvy a dvoubarevné obruby s vintage nádechem jsou dalším velkým trendem v módě brýlí 2022. Vyberte si tvar, který nejlépe vyhovuje vašemu vkusu a tvaru obličeje. Tyto stylové brýle dostanou každého!

 5. Originální a přesto nenápadné: Geometrické

  Geometrické obruby, zejména osmihranné a šestihranné, tvoří nejnovější trend ve světě brýlí. Nejlepší na nich je, že se skvěle hodí k jakémukoli tvaru obličeje! Pokud hledáte něco nového a originálního, možná jste to právě našli.

 

 

Najděte si nový pár brýlí už za několik kliknutí a nechte si je poslat domů bez nákladů na dopravu.
Prohlédněte si nabídku pánských brýlí →