Naše zboží můžete vyzvednout nedaleko vaší lokality ve výdejních místech

800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–18)

Přihlášení

Vše o nákupu

Váš nákup v lentiamo je jednoduchý, přímočarý a především uspokojivý! Zde se dozvíte vše, co potřebujete vědět o našem e-shopu a našich službách.

Jak vytvořit objednávku

Napište značku nebo jméno vašich kontaktních čoček, slunečních brýlí nebo dioptrických brýlí do vyhledávacího pole na horním okraji každé stránky nebo použijte menu a procházejte kategorie našeho zboží. Jakmile zvolíte parametry zboží, které jste si vybrali, datum dostupnosti se ukáže vpravo. Dostupnost každé položky se rovněž zobrazí v nákupním košíku a při rekapitulaci objednávky. Získejte užitečné dárky zdarma spolu s každým nákepm díky Bonusovému systému. Můžete také zakoupit dárkový poukaz pro sebe nebo své blízké během několika kliknutí. Není vyžadována žádná registrace pro váš první nákup. Váš zákaznický účet bude vytvořen automaticky spolu s první objednávkou.

Platba a doprava

Nabízíme vám několik způsobů dopravy a platby, vše výhodně a bezpečně. Dále nabízíme možnoststudentských slev pro držitele karet ISIC. Objednávky doručujeme do Velké Británie a vybraných zemí Evropské unie. Zjistěte cenu a dobu přepravy a vyberte si takovou kombinaci, která vám vyhovuje nejvíce.

Změna objednávky, vrácení zboží a reklamace

Zakoupené čočky vám již nesedí, nebo jste se při objednávce spletli? Na výměnu vašich čoček - pokud nejsou otevřené - poskytujeme záruku 365 dní. Nevyhovují vám zakoupené brýle? Využijte naši prodlouženou 30denní záruku vrácení! Máte problém s výrobkem? U nás reklamace nečeká. Každou reklamaci se snažíme vyřešit ihned, jakmile se o ní dozvíme.

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 16584 recenzí). Prohlédněte si vybraná hodnocení našich zákazníků.

i
Bleskové vyřízení objednávky i dodání.Perfektní komunikace.Body za nákupy
Vše bylo v naprostém pořádku, rychlé vyřízená objednávka i dodání. Doporučuji!
Velmi rychlé objednání i dodání. Vše v pořádku.