Omezená nabídka: Využijte slevu 15 % na nové kontaktní čočky Lenjoy 1 Day Air+

Přihlášení

Bonusový program Lentiamo

Lentiamo bonus scheme

Sbírejte bonusové body při každém nákupu

Hledáte příslušenství, které zajistí maximální pohodlí pro vaše oči? Pak sbírejte bonusové body Lentiamo a získejte produkty těchto kategorií zcela zdarma!

Jako poděkování za vaši věrnost vám nabízíme rozsáhlý bonusový program, který můžete využít téměř při každém nákupu.

Máte chuť na bonusové produkty zdarma?

Podívejte se, co pro vás Lentiamo připravilo.

Zobrazit bonusové produkty

Jak získám bonusové body?

  1. Za každých 10 Kč, které u nás utratíte, získáváte 1 bonusový bod. Nechcete počítat? U každého produktu uvádíme, kolik bonusových bodů za jeho nákup dostanete. Nevztahuje se na brýle, brýlové obruby a sluneční brýle.
  2. Chcete sbírat bonusové body hned? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a získejte 50 bonusových bodů!
  3. Označte nás na Facebooku nebo Instagramu (@lentiamo) a použijte hashtag #Lentiamo, abyste se pochlubili svým nejnovějším oblíbeným produktem. Za to získáte dalších 50 bonusových bodů. Jakmile nás označíte, dejte nám o tom vědět!
  4. Usnadněte si přihlášení, propojte svůj zákaznický účet se stránkou na Facebooku a získejte 75 bonusových bodů!

Dobré vědět: U společnosti Lentiamo můžete využít bonusové body při nákupu. Bonusový program můžete využít ihned od první objednávky a využít bonusové body, které jste při této objednávce získali. Bonusové body, které vám zbyly z první objednávky, však nebudete moci použít na druhou objednávku, pokud první objednávka nebyla odeslána před 14 dny a nebyla již zaplacena. 

Vaše body se uloží na váš účet a můžete je uplatnit, kdykoli budete chtít. Platí po celý rok.

Vezměte prosím na vědomí, že když nás označíte v příspěvku, dáváte nám právo váš příspěvek znovu sdílet a zmínit se v něm o vás. Bonusový program se vztahuje pouze na zákazníky společnosti Lentiamo.