😎 Právě teď: Výprodej slunečních brýlí Lentiamo

Přihlášení

Dětské sluneční brýle

Doporučuje se kupovat sluneční brýle pro děti?


Rodiče jsou zodpovědní za zdraví svých dětí v každé situaci. Je proto důležité uvědomit si externí faktory, které mohou vašim dětem uškodit, dokonce i o prázdninách. Ultrafialové paprsky jsou zvláště nebezpečné a více než 50 % celoživotní dávky UV záření dostaneme během dětství a adolescence. Proto je důležité dětem pořídit sluneční brýle.

Jaké jsou další důvody, proč by děti měly nosit sluneční brýle?

Vedle ultrafialového záření – včetně UV odlesků – chrání sluneční brýle oči také před prachem. Zejména je dobré nosit sluneční brýle v prašných prostředích jako je hřiště nebo pláž. Nakonec mohou sluneční brýle ochránit děti před únavou. Pokud dítě nemá na slunci brýle, může začít v prudkém světle mžourat, což způsobuje napětí kolem očí a na čele, které vede k únavě očí a bolestem hlavy.

Správná ochrana proti UV paprskům brání oči před celou řadou vážných očních a kožních onemocnění. Ujistěte se, že kupujete kvalitní sluneční brýle, které nabízejí maximální stupeň ochrany, pohodlí a odolnosti a které také dobře vypadají.

Kdy mohou děti začít nosit sluneční brýle?


Oční nerv a zrak se u dětí vyvíjí až do dvou let. Proto lékaři doporučují, aby od tohoto věku začaly děti nosit sluneční brýle. Je důležité vybrat ty nejkvalitnější výrobky, speciálně vyvinuté pro děti s ohledem na jejich věk a potřeby.

Sluneční brýle pro děti – jak zvolit ty pravé


Pokud se rozhodnete, že nastal čas pořídit vašemu dítěti sluneční brýle, musíte nejprve věnovat pozornost několika důležitým faktorům. V první řadě je dobré s dítětem zajít k očnímu lékaři, aby určil, zda může vaše dítě sluneční brýle začít nosit. Dále byste měli velkou pozornost věnovat čočkám a ujistit se, že poskytují adekvátní UV ochranu a dobré vidění. Nezapomeňte ani na tvar a velikost brýlí, protože i ty mohou ovlivnit vidění.

Jak se hodnotí kvalita nejlepších slunečních brýlí pro děti?


Při hodnocení kvality dětských slunečních brýlí hraje důležitou roli čočka. Pro tyto výrobky se doporučuje odolný polykarbonát, protože dlouho vydrží. Doporučují se také barevné čočky s UV400 filtrem.

Barva čoček je při posuzování kvality velmi podstatná. Obvykle se doporučují zelené, protože nejlépe filtrují škodlivé světlo.Sluneční brýle pro děti: ohebné obroučky a polarizační filtr.


Obroučky jsou rovněž zásadní, je důležité zvolit ohebný materiál, který se snadno nezničí nebo nerozbije.

Dalším důležitým prvkem, který je třeba mít při výběru dětských brýlí na paměti, je polarizační filtr. Ten dokáže snížit škodlivé účinky oslňujícího a prudkého světla, zároveň zmírňuje příznaky spojené s únavou očí a zajišťuje jasnější obraz.

Typ

Značka

Typ čoček

Tvar obrouček

Cena

Velikost

  • Typ

    Pro děti

Načíst další produkty

Proč nakupovat právě u nás?

Protože pro vás máme jedinečné výhody.

Výdejní místa

Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.

Výhodné ceny

Patříme mezi největší prodejce kontaktních čoček v Evropě a díky tomu máme zajímavé ceny pro každého.

1 135 402 čoček na skladě

Máme více než 1 milión párů čoček k okamžitému odeslání.

 

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa za 29 Kč, nebo dopravu již od 59 Kč.

Bonusový program

Od prvního nákupu získáváte bonusové body, které můžete vyměnit za dárky zdarma.

Odešleme dnes nebo získáte 500 Kč

Zboží skladem, které objednáte v pracovní den do 14 hodin, předáme dopravci ještě v ten samý den. Pokud se opozdíme, získáváte 500 Kč.

 

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 16931 recenzí). Prohlédněte si vybraná hodnocení našich zákazníků.

nejlepší zkušenosti
cena
přehlednost
spolehlivost
kvalita. Slabiny: není k dispozici kompletní sortiment roztoků Biotrue
Rychlé, spolehlivé