800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–18)

Přihlášení

Reklamace

Reklamace vyřizujeme obratem. Čekáním u nás neztratíte čas ani trpělivost.

Nebo prostě jen chcete zboží vrátit ve 14denní lhůtě od zakoupení?

Chci vyměnit čočku

Jsou čočky již vybalené?
Od srpna 2012 je reklamace dodaných čoček ještě jednodušší! Pokud v dodaném balení například naleznete poškozenou čočku, nemusíte nám ji hned posílat. Stejně tak po vás nebudeme chtít, abyste nám poslali prázdný blistr na důkaz toho, že v něm čočka nebyla vůbec. Uchovejte si poškozenou čočku v pouzdru s roztokem a pořiďte fotografii vadné čočky. Pak už jen stačí, když napíšete zprávu na e-mailovou adresu reklamace@lentiamo.cz a vyčkáte na naší odpověď.

Do e-mailu prosím uveďte tyto informace:

  • číslo objednávky
  • informace, zda se jedná o výměnu, reklamaci nebo vrácení zboží
  • popis problému
  • číslo LOT (číslo šarže)
  • informace, zda je balení otevřené či nerozbalené v původním stavu
  • případně fotografii balení čoček nebo čoček samotných

Evropská komise poskytuje platformu svobodného přístupu k řešení online konfliktů mezi zákazníkem a námi bez nutnosti obrátit se na soudní dvůr prostřednictvím třetí strany, nazvané Subjekt pro řešení sporů, který působí jako zprostředkovatel mezi dvěma stranami. Více informací najdete zde. 

A co s nerozbaleným balením kontaktních čoček?
Pokud žádáte o výměnu nerozbalených a nepoškozených kontaktních čoček, zašlete nám je zpět a obratem dostanete nové. Zaplatíte pouze poštovné pro dopravu zboží k nám. Pokud je důvodem reklamace pouze jiná dioptrická diagnóza, můžete využít i náš program 365denní garance výměny. Nerozbalené balení kontaktních čoček vám rádi vyměníme.

A co se slunečními nebo dioptrickými brýlemi v případě, že se mi nelíbí nebo mi nesedí?
Pokud žádáte o výměnu slunečních brýlí, je možné tak učinit ve 14 denní lhůtě od převzetí produktu. Postupujte podle následujících pokynů. Pokud dioptrické brýle nesedí, ozvěte se nám a my reklamaci vyřešíme k vaší spokojenosti.

Zboží zašlete na adresu:

Lentiamo s.r.o. – reklamace
Tovární 177
378 33 Nová Bystřice

Zboží nám taktéž můžete vrátit v optice Lentiamo na adrese:

Optika Lentiamo
Křemencova 176/6
110 00 Praha 1

Chci vrátit peníze

Kromě reklamované kontaktní čočky nám prosím pošlete i potvrzení, kterým kontaktolog potvrdil správnou aplikaci čoček. Prostě ho naskenujte nebo okopírujte a přiložte ke své zprávě. Případně zašlete jméno a telefon na očního optika, který prováděl aplikaci.


Vyplnit reklamační formulář