Naše zboží můžete vyzvednout nedaleko vaší lokality ve výdejních místech

4,9/5 Hodnocení

Přihlášení

Jak si koupit dioptrické brýle online

dvoje sluneční brýle a jedny brýle na stole.

 

Nákup dioptrických brýlí online se stal snadným a pohodlným způsobem, jak si rychle pořídit brýle, které potřebujete. Od výběru obrouček a povrchových úprav čoček až po zadání údajů o předpisu na brýle může být i pro začínajícího kupujícího obtížné se v těchto krocích zorientovat.

Lentiamo nabízí snadný postup v pěti krocích pro objednání dioptrických brýlí online. Níže se dozvíte, jak si objednat brýle online v Lentiamo!

Krok 1. Vyberte obroučky

Nejprve přejděte do kategorie dioptrických brýlí a vyberte si své oblíbené obroučky ze široké nabídky stylových variant v e-shopu.

Nejste si jisti, zda se vámi vybrané obroučky budou sedět? Zjistěte si svou velikost brýlí, abyste se ujistili, že vám správně padnou.

Užitečný tip: Vědět, které brýle doplňují tvar vašeho obličeje vám pomůže vybrat modely, které nejlépe vyhovují vašim rysům. Pokud stále tápete, vyhledejte symbol virtuálního zrcadla a virtuálně si z domova vyzkoušejte stovky modelů. A nakonec se nezapomeňte podívat na nejnovější trendy v brýlích, abyste zjistili, jaké styly jsou populární.


Krok 2. Výberte si brýlové čočky

Po výběru obrouček si vyberte brýlové čočky. V tomto kroku si vyberete mezi čočkami na čtení nebo na dálkuvyberete si povrchovou úpravu čoček.

Na čtení / na dálku

 • Čtení - Pokud se vaše problémy se zrakem objevily s věkem a potřebujete brýle hlavně na čtení, může to být pro vás ta správná volba.
 • Distance - Pokud potřebujete čočky pro všeobecné použití na jakoukoli vzdálenost (blízkou i vzdálenou), je to pravděpodobně ta správná volba.

Povrchová úprava

 • Antireflexní - Antireflexní vrstva, která poskytuje základní ochranu proti vodě a prachu.
 • Superhydrofobní vrstva s antireflexní úpravou - Hydrofobní vrstva chránící před vodou a prachem.
 • Sluneční brýle - Sluneční brýle na míru v barvě dle vašeho výběru.
 • Počítač „Blue Cut“ s antireflexní a hydrofobní vrstvou - Speciálně vyvinutý filtr s ochranou proti modrému světlu.

Krok 3. Přidejte údajů z předpisu

Pak je čas přidat údaje o předpisu. Údaje z předpisu můžete přidat jedním ze tří způsobů:

 • Nahrát recept 
 • Zadat ručně 
 • Konverzí předpisu na kontaktních čoček 

Přesné údaje z předpisu jsou zásadní pro výrobu správných brýlí. Naše platforma umožňuje snadné zadávání údajů z předpisu. Kromě toho je měření rozestupu zornic (PD) zásadní pro zajištění správného nastavení brýlových čoček. Pokud si nejste jisti, podívejte se, jak přesně změřit PD.

Poznámka: Pokud jste si vybrali dioptrické sluneční brýle na míru, musíte před přidáním údajů o předpisu zvolit typ a odstín čoček . Budete si moci vybrat mezi obyčejnými, gradientními, zrcadlovými, polarizovanými nebo samozabarvovacími čočkami.


Krok 4. Zvolte index

Lentiamo nabízí výběr několika indexů čoček, které vám umožní přizpůsobit čočky vašemu předpisu a preferencím. Na výběr budete mít ze čtyř možností indexů.

 • Standard - Standardní tvrdý materiál ideální pro nižší dioptrie
 • Slim - Doporučená varianta s extra tvrzeným sklem a UV ochranou.
 • Extra slim - Extrémně odolné asférické čočky s přirozeným vzhledem i pro vysoké dioptrie.
 • Ultra slim - Nejlepší volba pro vysoké dioptrie

Krok 5. Dokončete objednávku

V závěrečných krocích zkontrolujte vybrané obroučky, čočky a údaje o předpisu, abyste se ujistili, že je vše správně. Než kliknete na tlačítko „Dokončit objednávku a zaplatit“, přidejte údaje o platbě a doručení. Poté obdržíte číslo objednávky a potvrzovací e-mail.

Jste připraveni objednat si další brýle online?

Prohlédněte si tisíce stylů a najděte si své oblíbené ještě dnes.

Často kladené otázky

Co potřebuji k nákupu brýlí online?

K nákupu dioptrických brýlí online potřebujete (1) aktuální recept od očního lékaře, (2) přesné změření rozestupu zornic a (3) počítač nebo mobilní zařízení pro prohlížení a objednání.

Jak si můžete nvyzkoušet brýle při nákupu online?

Lentiamo poskytuje návod, jak najít správnou velikost brýlí pro váš tvar obličeje. Můžete také použít nástroj „Virtuální zkoušení“ a podívat se, jak na vás obroučky vypadají.

Je nákup brýlí online bezpečný?

Ano, nákup brýlí online je bezpečný, pokud nakupujete u renomovaného online prodejce, jako je Lentiamo. Nabízíme pouze certifikované produkty, abychom vám zajistili ty nejbezpečnější a nejkvalitnější dostupné produkty.

Jak dlouho platí předpis na brýle?

Předpis na brýle je obecně platný přibližně dva roky. Doporučuje se podstupovat pravidelné oční prohlídky, abyste se ujistili, že je váš předpis aktuální a že nemáte žádné zdravotní problémy s očima.

Můžete brýle zakoupené online vrátit?

Díky možnostem vrácení zboží v Lentiamo máte vždy právo na vrácení zboží do 30 dnů od doručení objednávky, i když zákon uvádí kratší lhůtu, tj. 14 dnů.

V této ljůtě kontaktní čočky a brýle lze vrátit bez udání důvodu.

Přečtěte si více

Objevte další témata související s nákupem brýlí online.