Právě teď: Výprodej slunečních brýlí Lentiamo

Přihlášení

Lenjoy kontaktní čočky

Enjoy Lenjoy! Špičkové kontaktní čočky oblíbené značky se mohou pochlubit vynikajícím komfortem při nošení, vynikajícím vizuálním výkonem a bezkonkurenčním poměrem ceny a výkonu. K dispozici jako denní čočky, měsíční čočky a kontinuální čočky. Značka Lenjoy vám nabídne přesně to, co potřebujete.

Lenjoy nabízí nejlepší čočky za nejlepší ceny

Populární kontaktní čočky Lenjoy nabízejí nejen výjimečný vizuální výkon, ale také dlouhodobý komfort a optimální zdraví očí. Díky své biokompatibilní hydratační technologii, protiskluzovému povrchu, UV ochraně a světle modrému zabarvení pro snadnou aplikaci jsou Lenjoy chytrou volbou pro každého nositele čoček - ať už dáváte přednost denním, měsíčním nebo kontinuálním čočkám.

Jaké jsou speciální vlastnosti čoček Lenjoy 1 Day Comfort?

Lenjoy 1 Day Comfort jsou denní jednorázové čočky od Lenjoy. Naši zákazníci milují jejich vysoký obsah vody a propustnost kyslíku. Jejich jedinečný design má dvojitý tenký okraj, který umožňuje cirkulaci vody a kyslíku kolem oka. Čočka zůstává na místě, aniž by se při mrknutí nepříjemně otírala o víčko. Riziko podráždění je tak minimalizováno.

Unikátní asférický tvar čočky navíc snižuje sférickou aberaci a podporuje zrakovou ostrost i za špatných světelných podmínek.

Jaké jsou výhody měsíčních čoček Lenjoy Monthly Comfort?

Lenjoy Monthly Comfort jsou vysoce kvalitní měsíční čočky. Tyto čočky obsahují velké množství vody, která je podstatou pohodlného používání čoček. K tomu vám také nabízejí ochranu proti UV záření díky UV filtru 2. třídy, což znamená, že čočky blokují 87% UVA a 97% UVB záření.

Čočky jsou dále vybaveny exkluzivní technologií, která na sebe váže vodu a udržuje čočky svěží a vlhké po celý den. Důvodem je, že čočky tvoří vodíkovou vazbu s vodou, takže se molekuly stávají součástí čočky a zabraňují suchu.

Čím jsou výjimečné kontinuální čočky Lenjoy Monthly Day & Night?

Lenjoy Monthly Day & Night jsou takzvané kontinuální čočky neboli kontaktní čočky s prodlouženým nošením, které můžete bez přerušení nosit celý měsíc. Jednoduše je vložíte do očí na začátku měsíce a po 30 dnech je vyjmete. To vám dává svobodu, kterou jste u čoček doposud neznali. Nejen, že čočky nosíte po celý den bez problémů, můžete s nimi dokonce spát bez poškození vašich očí.

Před nákupem kontinuálních čoček se poraďte se svým očním lékařem, který zkontroluje, zda jsou pro vás tyto čočky vhodné.

Doba nošení

Typ

Výrobce

Značka

  • Značka

    Lenjoy

Proč nakupovat právě u nás?

Protože pro vás máme jedinečné výhody.

Výdejní místa

Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.

Výhodné ceny

Patříme mezi největší prodejce kontaktních čoček v Evropě a díky tomu máme zajímavé ceny pro každého.

1 135 402 čoček na skladě

Máme více než 1 milión párů čoček k okamžitému odeslání.

 

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa za 29 Kč, nebo dopravu již od 59 Kč.

Bonusový program

Od prvního nákupu získáváte bonusové body, které můžete vyměnit za dárky zdarma.

Odešleme dnes nebo získáte 500 Kč

Zboží skladem, které objednáte v pracovní den do 14 hodin, předáme dopravci ještě v ten samý den. Pokud se opozdíme, získáváte 500 Kč.

 

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 16931 recenzí). Prohlédněte si vybraná hodnocení našich zákazníků.

ověřený obchod, nakupuji pravidelně, doporučuji
nejlepší zkušenosti
cena
přehlednost
spolehlivost
kvalita. Slabiny: není k dispozici kompletní sortiment roztoků Biotrue