800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–16)

Přihlášení

Lenjoy Monthly Comfort (6 čoček)

> Kontaktní čočky > Měsíční > Lenjoy

na základě 15 recenzí

Dostupné na optice
Na hlavním skladě > 1000 ks
Výhodnější balení: Lenjoy Monthly Comfort (12 čoček) 569 Kč (ušetříte 29 Kč)
Nákupem získáte 30 bonusových bodů

299 Kč

Náš tip Lenjoy Monthly Comfort (6 čoček)
Produkt se prodává také v těchto obalech:

Zvolte parametry Nápověda

U vás 19. 4.

+ vybrat parametry i pro druhé oko

 • Doprava zdarma nad 1500 Kč
 • Pod 1500 Kč – Výdejní místa 24 Kč
 • Platba předem již od 59 Kč, dobírka již od 89 Kč

Proč nakupovat právě u nás?

Protože pro vás máme jedinečné výhody.

6159 výdejních míst

Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa za 24 Kč, nebo dopravu již od 59 Kč.

Bonusový program

Od prvního nákupu získáváte bonusové body, které můžete vyměnit za dárky zdarma.

Hodnocení Lenjoy Monthly Comfort:
89 % na základě 15 recenzí

Zobrazujeme pouze hodnocení s komentářem

Detaily o Lenjoy Monthly Comfort (6 čoček)

Lenjoy Monthly Comfort jsou měsíční kontaktní čočky vyrobené jednou z nejmodernějších technologií, jejíž vývoj a výzkum probíhá ve Velké Británii. Špičková kvalita čoček Lenjoy Monthly Comfort nabízí vynikající vizuální výkon, dlouhodobý komfort nošení a optimální zdraví očí. S biologicky kompatibilní hydratační technologií, protiskluzovou úpravou, ochranou proti UV záření a světlemodrým zabarvením pro snadnější manipulaci jsou čočky Lenjoy Monthly Comfort skvělou volbou.

Nositelé čoček Lenjoy Monthly Comfort jistě ocení také možnost poznamenat si datum otevření nového páru a tím si výrazně usnadnit dodržování rozvrhu výměny. K tomu slouží kolonky zvlášť pro levé i pravé oko na vnitřní straně krabičky.

Kontaktní čočky Lenjoy Monthly Comfort obsahují velké množství vody, která je podstatou pohodlného používání čoček. Čočky Lenjoy Monthly Comfort jsou vyráběné s využitím exkluzivní hydratační technologie, která váže vodu a udržuje čočky svěží a hydratované po celý den. Čočky tvoří hydrogenní vazbu s vodou a molekuly se tak stávají součástí čočky a zabraňují vysychání očí.

Unikátní design čoček se vyznačuje dvojitou zúženou hranou, která umožňuje cirkulaci vody a kyslíku kolem oka. Čočka zůstává na svém místě a při mrkání nedochází k nepříjemnému tření čočky a očního víčka. Riziko podráždění je tak minimalizováno.

Jedinečný asfé­rický design čoček Lenjoy Monthly Comfort snižuje sférickou aberaci a pomáhá tak k vyšší ostrosti vidění i v horších světelných podmínkách např. při řízení za šera, při práci s počítačem nebo při sportovní aktivitě vyžadující rychlé ostření.

Další nespornou výhodou čoček Lenjoy Monthly Comfort je vysoká ochrana proti UV záření díky UV filtru 2. třídy, což znamená, že čočky blokují 87% UVA a 97% UVB záření.

UV filtr v kontaktních čočkách zdokonaluje ochranu rohovky oka před negativními účinky ultrafialového záření. Čočky však nezakrývají celé oko ani oční okolí, proto je ideální ochranou před škodlivým UV zářením kombinace kontaktních čoček s UV filtrem a slunečních brýlí.

Kontaktní čočky Lenjoy Monthly Comfort jsou možnou alternativou za:

 • SofLens 59,
 • Biomedics 55 Evolution,
 • Proclear Compatibles Sphere,
 • Frequency 55 Aspheric,
 • SofLens 38.

Nejčastěji se prodává s roztokem Solunate Multi-Purpose 400 ml s pouzdrem.

Toto je zdravotnický prostředek. Před použitím si přečtěte návod k použití.

Parametry

Expirace: Nejméně 48 měsíců
Čoček v krabičce:  6
Indikátor rub-líc:  Ne
Materiál:  Omafilcon C
Může se s čočkami spát:  Ne
Obsah vody:  55 %
Propustnost pro kyslík:  31.07 Dk/t
Silikon-hydrogelové:  Ne
UV filtr:  Ano
Zabarvení pro manipulaci:  Ano
Průměr:  14.2
Rozsah dioptrií:  od -10.0 do +6.0
Zakřivení:  8.6
Středová tloušťka:  0.07 mm
Hmotnost: 25 g
Výrobce:Supervision
Kategorie:Měsíční čočky
Kontaktní čočky

Dotazy (37×)

Komentáře k Lenjoy Monthly Comfort (6 čoček) Přidat dotaz

 • Karolina J.

  Dobrý den, s čočkama jsem velice nespokojena. Po třech dnech jsem musela čočky vyhodit. A Po 5 hod. V oku režou. 2 čočky byli roztrhnute přímo po otevření obalu. Byli mi nabídnuty jako alternativa soflens 59. Ale nejsem spokojena. Bohužel...

  Odpovědět
  • Radek Vilím Lentiamo.cz

   Dobrý den, Karolíno. Mrzí nás, že jste s čočkami nespokojená. Pošlete nám fotografii balení čoček s číslem šarže LOT na náš email info@lentiamo.cz a my Vám nabijeme kredit v hodnotě reklamovaných čoček k Vašemu zákaznickému účtu. Přejeme Vám krásný den.

   Odpovědět
 • Jarmila Ř.

  Připojuji se k většině. Čočky nekvalitní, ze 6 čoček 3 nepoužitelné. Tyto čočky už nikdy. Na email ,,reklamace@lentiamo.cz "jsem poslala i foto

  Odpovědět
  • Radek Vilím Lentiamo.cz

   Dobrý den, Jarmilo. Děkujeme Vám za hodnocení, ačkoliv nás mrzí, že s čočkami nejste spokojená. Všechny další informace jsme Vám poslali emailem. Přejeme Vám krásný den.

   Odpovědět
 • Eva L.

  Koupila jsem jedno balení na vyzkoušení a musím také vyjádřit nespokojenost, po pár dnech se čočky rozrtrhaly. Dokonce mi dva kusy zůstaly v oku a podařilo se mi je vyndat až druhý den. Za mě nejsou velmi nekvalitní a vracím se opět k těm původním dražším.

  Odpovědět
  • Radek Vilím Lentiamo.cz

   Dobrý den, Evo. Mrzí nás, že jste s čočkami nespokojená. Pošlete nám fotografii balení čoček s číslem šarže LOT na náš email info@lentiamo.cz a my Vám nabijeme kredit v hodnotě vadných čoček k Vašemu zákaznickému účtu. Přejeme Vám krásný den.

   Odpovědět
 • Kateřina J.

  Dobrý den, stejně tak jako ostatní zákazníci se připojuji s negativním hodnocením. I přes správně zvolené dioptrie vidím s čočkami na dálku rozmazaně. Po pár minutách jsem je musela vyjmout z očí. Znovu rozhodně nekoupím.

  Odpovědět
  • Radek Vilím Lentiamo.cz

   Dobrý den, Kateřino. Mrzí nás, že jste s čočkami nespokojená. Pošlete nám fotografii balení čoček s číslem šarže LOT na náš email info@lentiamo.cz a my Vám nabijeme kredit v hodnotě vadných čoček k Vašemu zákaznickému účtu. Přejeme Vám krásný den.

   Odpovědět
 • Kristýna Č.

  Nosím čočky 10. let, vyzkoušela jsem mnoho značek a s žádnou jsem nikdy neměla problém. Nic horšího než je tohle jsem v očích neměla, první pár řezal tak, že jsem ho hned vyhodila, druhý vydržel dva týdny a třetí pár jen tři dny. Nedoporučuji.

  Odpovědět
  • Radek Vilím Lentiamo.cz

   Dobrý den, Kristýno. Děkujeme za komentář. Mrzí nás, že jste s čočkami nebyla spokojená. Každé vadné zboží je možno reklamovat. Pokud nám zašlete číslo objednávky, ze které vadné čočky pocházejí, fotografii balení s viditelným číslem šarže (LOT) a expirační dobu čoček, situaci s Vámi rádi vyřešíme. Informace nám zašlete skrze reklamační formulář, nebo na info@lentiamo.cz nebo telefonicky na 800114118

   Přejeme Vám krásný den.

   Odpovědět
 • Bára S.

  Mela jsem tyto cocky Lenjoy a z baleni 6 cocek vyly 4 cocky praskle. Nikdy se mi to z zadnymi jinymi cockami nestalo. Jiz bych nekoupila.

  Odpovědět
  • Radek Vilím Lentiamo.cz

   Dobrý den,

   děkujeme za komentář. Mrzí nás, že jste s čočkami nebyla spokojená. Každé vadné zboží je možno reklamovat. Pokud nám zašlete číslo objednávky, ze které vadné čočky pocházejí, fotografii balení s viditelným číslem šarže (LOT), informací o počtu čoček, které jste spotřebovala a expirační dobu čoček, situaci s Vámi rádi vyřešíme. Informace nám zašlete skrze reklamační formulář, nebo na info@lentiamo.cz

   Přejeme Vám krásný den.

   Odpovědět
 • Samanta

  Dobrý den, také se přidávám s negativním hodnocením. Na dálku vidím rozmazaně a při řízení nepřečtu ani SPZ auta přede mnou. Takže za mě tyto už nikdy.

  Odpovědět
  • Marie Alčerová Lentiamo.cz

   Dobrý den,

   děkujeme za komentář. Mrzí nás, že jste s čočkami nebyla spokojená. Každé vadné zboží je možno reklamovat. Pokud nám zašlete číslo objednávky, ze které vadné čočky pocházejí, fotografii balení s viditelným číslem šarže (LOT), informací o počtu čoček, které jste spotřebovala a expirační dobu čoček, situaci s Vámi rádi vyřešíme. Informace nám zašlete skrze reklamační formulář, nebo na info@lentiamo.cz

   Přejeme Vám krásný den.

   Odpovědět
 • Miloš E.

  Dobrý den, koupil jsem tyto čočky na zkoušku, byla to od vás nabídka, jako tip pro mne. Bohužel také velké zklamání. Vidím na ně hůř, na dálku rozmazaně, i když jsem zakoupil správné dioptrie. Při řízení vozidla mám dopravní značky rozmazané. Jsem zvyklý dlouhá léta používat SofLens, s kterými jsem vždy velmi spokojen. Proto se vrátím opět k osvědčeným SofLens.

  Odpovědět
  • Marie Alčerová Lentiamo.cz

   Dobrý den,

   děkujeme za komentář. Mrzí nás, že jste s čočkami nebyl spokojen. Každé vadné zboží je možno reklamovat. Pokud nám zašlete číslo objednávky, ze kterého vadné čočky pocházejí, fotografii balení s viditelným číslem šarže (LOT), informací o počtu čoček, které jste spotřeboval a expirační době čoček, vrátíme Vám peníze za vadné čočky. Informace nám zašlete skrze reklamační formulář, nebo na info@lentiamo.cz

   Přejeme Vám krásný den.

   Odpovědět
 • Jana T.

  Dobrý den, čočky jsem zakoupila pouze jedenkrát na vyzkoušení. Jedna čočka byla prasklá už když jsem ji otevřela.. Dále mě čočky začali řezat v očích už po 14 dnech, nic nepomohlo, musela jsem je vyhodit.. Takže čočky co měly být na 3 měsíce jsem měla na měsíc. Nedoporučuji

  Odpovědět
  • Radek Vilím Lentiamo.cz

   Dobrý den, Jano. Mrzí nás, že jste s čočkami nebyla spokojena. Každé vadné zboží je možno reklamovat. Pokud nám zašlete fotografii balení s viditelným číslem šarže (LOT), vrátíme Vám peníze za vadné čočky. Přejeme hezký den.

   Odpovědět
 • Jana K.

  Vyzkoušela jsem tyto čočky a jsou to nejhorší čočky, které jsem kdy měla. Velmi špatně se nasazují, po několika hodinách jsem v nich špatně viděla a měla jsem vše zamlžené, rozmazané a řezaly mě v očích. Zakoupila jsem je na zkoušku kvůli ceně a UV filtru, ale už nikdy více. Raději si připlatím za Air optix, což jsou naopak nejlepší čočky, které jsem kdy měla.

  Odpovědět
  • Radek Vilím Lentiamo.cz

   Dobrý den, Jano, děkujeme za zpětnou vazbu, ačkoliv nás mrzí, že Vám čočky Lenjoy nevyhovovaly. Materiál a tvar čoček Lenjoy je velmi odlišný od čoček Air Optix, ale jsme rádi, že jste se je i tak odvážila vyzkoušet. Pokud Vám nějaké čočky Lenjoy zbyly, můžete nás kontaktovat na email info@vasecocky.cz, zaslat nám foto krabičky s číslem šarže a my Vám část platby za nespotřebované čočky vrátíme. Přejeme krásný den.

   Odpovědět
 • Jiří K.

  Bohužel se musím přidat k dalším negativním hodnocením. Při běžném nošení ještě ujdou, ale jsou naprosto nepoužitelné při řízení za tmy. Světlo se na nich jakoby tříští - reflexní značky jsou jen zářící flek a nejsou čitelné, světla ostatních vozidel jsou příšerně rozmazaná...

  Odpovědět
  • Radek Vilím Lentiamo.cz

   Dobrý den, Jiří. Děkujeme za hodnocení, ačkoliv nás mrzí, že se ve Vašem případě čočky neosvědčily. Pokud si budete přát čočky vrátit, prosím kontaktujte náš zákaznický servis na tel. 800114116 nebo emailem na info@vasecocky.cz. Přejeme krásný den.

   Odpovědět
 • Monika B.

  Dobry den, zakoupila jsem cocky pres e-shop, ale dost jsem zklamana- vidim na ne o dost hure nez na sve predchozi Air optix, i kdyz jsem vzala stejne dioptrie. Po nasazeni jsem behem dne mela stale pocit, ze me v oku neco řeže, pritom cocka byla cista oplachnuta.... proti Air optix nevydrzi cely den- treba az 18h... Nedam dopustit na Air Optix (dioptrie P -4,25 a L -3,75). Jedna cocka se mi kus utrhla, asi jak jsem moc cistila... videni bylo divne jako by rozmazane, jako v oparu...

  Odpovědět
  • Radek Vilím Lentiamo.cz

   Dobrý den, Moniko. Děkujeme za hodnocení. Čočky Lenjoy mají výrazně odlišný materiál než čočky AirOptix. Lenjoy jsou bohaté na obsah vody v materiálu, ale na úkor prostupnosti kyslíku – naopak AirOptix mají vysokou propustnost kyslíku, ale malý obsah vody. Někteří zákazníci jsou k materiálům tolerantní a snesou cokoliv, jiní zákazníci jsou citliví a musí si pečlivě hlídat typ materiálu nebo i konktréntní značku čoček. Lenjoy jsou navíc asferické, mají tedy trochu jiný tvar než sférické AirOptix. Asférické čočky jsou na trhu docela nové, je to moderní technologie, která umožňuje lepší průchod světla do oka, zjeména při slabším osvětlení nebo periferním vidění, avšak citlivější zákazníci tento tvar v oku nesnesou a musí se držet sférických čoček. Pokud si přejete čočky reklamovat, můžete kontaktovat náš zákaznický servis na lince 800114118 nebo emailem info@vasecocky.cz. Přejeme Vám krásný den.

   Odpovědět
 • Martina D.

  Dobrý den, také jsem chtěla tyto čočky vyzkoušet a bohužel musím konstatovat, že tyto čočky jsou pro mě opravdu nevyhovující, špatně se nasazují, v oku dobře nesedí, jak jsou velmi tenké, tak se trhají. Objednávám opět svou původní, odzkoušenou značku. Jinak obchod v pořádku, rychlé dodání.

  Odpovědět
  • Radek Vilím Lentiamo.cz

   Dobrý den, Martino, děkujeme za recenzi. Pokud došlo k poškození čoček, tak je možné je reklamovat, tak jako každé zboží z naší nabídky. Můžete se na nás obrátit na tel. 800 114 118 nebo emailem na info@vasecocky.cz. Přejeme krásný den a hlavně spokojenost s čočkami.

   Odpovědět
 • Irena J.

  Dobrý den, obecně k čočkám. Čemu mám dát přednost? Vyšší propustnosti kyslíku nebo více hydratace? Děkuji

  Odpovědět
  • Radek Vilím Lentiamo.cz

   Dbrý den, Ireno. Odpověď závisí na tom, co Vašim očím vyhovuje více – zda čočky s vysokým obsahem vody v materiálu a nebo vyšší propustností kyslíku. Váš oční specialista by Vám měl na základě vyšetření sdělit, který typ materiálu by byl pro Vás ideální. Případně závisí na Vaší vlastní zkušenosti, zda jste v minulosti vyzkoušela různé druhy čoček a které Vám byly v oku pohodlné a které nikoliv. Každému vyhovuje něco jiného nebo jiný poměr obou vlastností a je tak těžké určit, co bude ideální právě pro Vás.

   Odpovědět
 • Marta V.

  Dobrý den, obchod super, rychlé dodání. Tyto čočky nejhorší, jedna už druhý den roztrhnutá. Další výdrž týden.

  Odpovědět
  • Radek Vilím Lentiamo.cz

   Dobrý den, Marto. Děkujeme za pochvalu, ale mrzí nás, že s čočkami nejste spokojena. Pokud si přejete čočky reklamovat, prosíme abyste nás kontaktovala na email info@vasecocky.cz. Přejeme hezký den.

   Odpovědět
 • Kat

  Dobrý den,jsem z těchto čoček zklamaná, v oku sedí dobře, nejdou ani cítit, ale ostrost špatná, raději zůstanou u své oblíbené značky.

  Odpovědět
  • Radek Vilím Lentiamo.cz

   Dobrý den, Kat, děkujeme za hodnocení. Pokud nejste s čočkami spokojená a budete je chtít reklamovat, můžete nás kontaktovat na info@vasecocky.cz. Přejeme Vám krásný den.

   Odpovědět
 • Lucie V.

  Bohužel taky nemohu čočky zatím doporučit. Ani ne po 14ti dnech nesnesitelné v oku, extrémně vysychají, škrábou a jsou v oku cítit. Možná jen smůla na vadnou čočku, dám šanci ještě jednomu balení. Používám i tyto jednodenní a naprostá spokojenost.

  Odpovědět
  • Radek Vilím Lentiamo.cz

   Dobrý den, Lucie, děkujeme za hodnocení. Denní a měsíční čočky mají trochu jiné parametry co se týče materiálu. Je možné, že máte citlivější oči, které každý den potřebují mít novou čočku, zatímco opakované nošení měsíčních čoček jim nevyhovuje a jak píšete, už po 2 týdnech tento materiál v oku nesnesete. Jsme rádi, že jste spokojena s denní variantou a přejeme krásný den.

   Odpovědět
 • Aleš J.

  Za mě nejhorší čočky co jsem kdy měl v oku, díky nízké propustnosti pro kyslík neustále vás nutí mrkat a celkově komfort nošení špatný. Sice levné, ale za tu cenu to nestojí.

  Odpovědět
  • Radek Vilím Lentiamo.cz

   Dobrý den, Aleši, děkujeme za hodnocení. Je to přesně jak píšete, tyto čočky mají velmi vysoký obsah vody 55 %, avšak na úkor propustnosti kyslíku, která je naopak velmi nízká, pouze 31,07 Dk/t. Čočky se dají připodobnit k cedníku, čím více má cedník děr, tím větší je propustnost kyslíku, naopak čím méně má děr, tím větší je zádržnost vody. U čoček vždy funguje jedno nebo druhé, případně jsou obě hodnoty v rovnováze. Pohodlí při nošení potom závisí od toho, který typ čoček Vašemu oku nejlépe vyhovuje. Přejeme hezký den.

   Odpovědět
 • Kateřina H.

  Komu vyhovují čočky softlens a je s nimi spokojený a přemýšlí, že jen zkusí tyhle, tak to nedělejte. Za mě velké zklamání. Mám první pár a nejsem si jistá, zda ostatní dva vůbec využiji. V oku nejsou tak komfortní, jako softlens, vidění je méně ostré a celkově mi nevyhovují.

  Odpovědět
  • Radek Vilím Lentiamo.cz

   Dobrý den, Kateřino. Děkujeme Vám za hodnocení. Bohužel, tyto čočky nevyhovují každému, ačkoliv mají v některých ohledech stejné parametry jako SofLens, nejedná se o stejné čočky a protože oči každého z nás jsou individuální, spolu s námi stárnou a mění své potřeby, je možné že právě tyto dílčí rozdíly mezi Lenjoy a Soflens působí, že Vám čočky nejsou příjemné.

   Odpovědět
 • Vlastimil K.

  Dobrý den, čočky jsem ještě nezakoupil ale rád bych se touto formou zeptal, zda je znát rozdíl zakřivení 8,4 a 8,6 , protože doposud jsem používal Acuve se zakřivením 8,4 a u těchto vidím 8,6. Nemá někdo podobnou zkušenost se změnou ? Nicméně rád bych vyzkoušel jinou značku.

  Odpovědět
  • Marie Alčerová Lentiamo.cz

   Dobrý den,

   děkujeme za Váš dotaz. Zakřivení a průměr je třeba dodržovat a o jeho případné změně se poradit s kontaktologem (očním lékařem).

   Zakřivení (BC – base curve) je důležité, jelikož určuje plochost oka a tedy je nutné přesné jeho dodržení, aby čočka správně k oku přilnula. Pokud zvolíte nesprávné zakřivení, čočka se může v oku posouvat a následně až nepříjemně řezat. Kontaktní čočka se správným zakřivením vám perfektně sedí. Volnější čočku můžete vymrknout, těsnější čočka z oka vypadává a jde hůře nasadit.

   Takto na dálku je tedy těžké určit, zda Vám jiné zakřivení či průměr bude vyhovovat. Obzvláště při přechodu na jinou značku čoček je třeba věnovat těmto parametrům zvýšenou pozornost. Pohodlí kontaktních čoček je však ovlivněno celou řadou dalších aspektů, které musí posoudit odborník a podle nich zvolit správnou značku.

   Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

   Odpovědět
 • Filip M.

  Tak isto musim povedat ze mi tieto sosovky nevyhovuju, rychlo sa mi unavia oci a nesedia mi dobre na oku, oproti Softlens v nich vidim dokonca menej ostro.

  Odpovědět
  • Radek Vilím Lentiamo.cz

   Dobrý den, Filipe, děkujeme za komentář. I když jsou čočky Lenjoy a Soflens podobné, nejsou zcela stejné a tak může vzniknout rozdíl v komfortu mezi jednotlivými značkami. Přesto děkujeme za jejich vyzkoušení. Přejeme hezký den.

   Odpovědět
 • Martina N.

  Dobrý den, bohužel také nemůžu dát kladné hodnocení. V prvních dnech se mi jedna čočka roztrhla. V druhé se mi dokonce udělala dírka uprostřed, která dřela oko. Snažila jsem se tedy s nimi zacházet ještě šetrněji (u Softlens nikdy nebyl problém). Další pár se mi zatím neroztrhl, ale už je zřejmě nepoužiji, i když byly nošeny jen pár dní. Dráždí a dřou oči, přes den slzím a večer mám oči zarudlé a čočky jdou těžko vyndat. Možná je to individuální reakce, ale i přesto nedoporučuji. Navíc, jak tak koukám, tak již stejně nejsou levnější variantou. Vracím se k Softlens, které můžu doporučit :). Hezký den

  Odpovědět
  • Radek Vilím Lentiamo.cz

   Dobrý den, Martino, děkujeme za hodnocení. Mrzí nás, že Vám čočky nevyhovují – bohužel, ne každému zákazníkovi vyhovují všechny čočky. Někdo snese různé druhy bez problémů, někdo se musí striktně držet čoček doporučených od specialisty. Protože čočky sami nosíme, na základě zkušeností Vás i jiných zákazníků jsme čočky sami vyzkoušeli, ale v našem případě se jejich nošení obešlo bez problémů a také jsme zatím nezaznamenali žádné poškození. K čočkám Lenjoy se váže zvláštní program vrácení nákladů – rádi Vám tedy poskytneme finanční kompenzaci za poškozené nebo nepoužité čočky – kontaktujte nás prosím na info@vasecocky.cz. Přejeme hezký den.

   Odpovědět
 • Adéla A.

  Také se přidávám k negativním hodnocením. Čočky oproti softlens řežou v očích, nejsou příjemné. Nezvykla jsem si ani po měsíci nošení.

  Odpovědět
  • Marie Alčerová Lentiamo.cz

   Dobrý den,

   děkujeme za komentář i recenzi, ač nás samozřejmě mrzí, že negativní. S čočkami to bohužel není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát, protože to, co vyhovuje jednomu člověku, nemusí sednout druhému. Každý jsme totiž originál a i naše oči jsou unikátní. Je tedy dobře, že máte vyhovující čočky, ke kterým se můžete vrátit.

   Hezký den, Marie.

   Odpovědět
 • Antonín Z.

  já je doporučuji jsou přímé vyhovujici.Jen jsou mekci.

  Odpovědět
  • Andrea Glitta Lentiamo.cz

   Dobrý deň,

   ďakujeme za Vaše hodnotenie, sme veľmi radi, že Vám šošovky Lenjoy vyhovujú. Andrea

   Odpovědět
 • Klára N.

  Dobrý den, musím bohužel souhlasit s negativním hodnocení čoček. Jsou nevyhovující. říkala sjem si, že jsou nové, že si člověk musí zvyknout, ale nebylo to lepší, ani po nějaké době. Objednala jsem si měsíční, v balení byly tři kusy na každé oko. První kus obě se roztrhli po 23 dnech, další pár se roztrhl jen po vyndání z obalu, poslední kus už ani nebudu používat. U Softlens se mi to nikdy nestalo. Toto zboží mi bylo nabídnuto Vámi jako levnější varianta.

  Odpovědět
  • Radek Vilím Lentiamo.cz

   Dobrý den, Kláro, mrzí nás, že Vám čočky nevyhovovaly. Pokud s čočkami spokojená nejste, můžete tak jako všichni zákazníci využití garanci vrácení nákladů: na náš email info@vasecocky.cz nám pošlete fotografii čoček, číslo objednávky, počet nepoužitých kusů z balení a my Vám nahrajeme kredit v poměrné výši nepoužitých čoček k Vašemu zákaznickému účtu. V případě dotazů jsme k dispozici. Přejeme hezký den.

   Odpovědět
 • Eliška W.

  Dobrý den, na jakém základu jsou čočky hodnoceny 4+? Chtěla bych k nim přidat negativní hodnocení, ale na stránkách to nikde nevidím, že by šlo se prokliknout. Velice mě mrzí jejich koupě. Jsou zcela nevyhovující, během 14 dnů se mi dvě čočky roztrhly vejpůl. U Softlens se toto nikdy během tří let nestalo. Jsem velice nespokojená s koupí u Vás, neboť mi tyto čočky byly nabídnuty Vašimi stránkami jako lepší alternativa k Softlens. Podle hodnocení 4* jsem si je vzala, ale dle komentářů v sekci "Dotazy" až teď vidím, že je nespokojených zákazníků mnohem více. Prosím o vyjádření, jak se toto může stát a jakou sjednáte nápravu. Děkuji.

  Odpovědět
  • Radek Vilím Lentiamo.cz

   Dobrý den, Eliško, mrzí nás, že Vám čočky nevyhovují. Odkud pochází hodnocení 4+ přesně nevíme, ale evidujeme na 3500 prodejů těchto čoček, je tedy možné, že se jedná o tyto zákazníky. Nabídka pro Vás byla vytvořena na základě společných parametrů čoček Soflens a Lenjoy. Pokud ale s čočkami spokojená nejste, můžete tak jako všichni zákazníci využití garanci vrácení nákladů: na náš email info@vasecocky.cz nám pošlete fotografii čoček, číslo objednávky, počet nepoužitých kusů z balení a my Vám nahrajeme kredit v poměrné výši nepoužitých čoček k Vašemu zákaznickému účtu. V případě dotazů jsme k dispozici.

   Odpovědět
 • Lucie B.

  S těmito čočkami jsem velice nespokojená, nejen že řežou v očích, ale měsíční čočky nevydrží ani 14 dní. Začnou se trhat. Z 12 čoček (dvě balení po 6ks na měsíc), které jsem objednala 7.3. mám dnes 22.4. pouze poslední dva kusy. V originál balení byly čočky, které již byly natržené. Některé čočky po 3-4 dni začaly škrábat a mlžit se v oku, pak přes ně nešlo do dálky ani koukat. Nespokojenost, vrátím se k původním.

  Odpovědět
  • Radek Vilím Lentiamo.cz

   Dobrý den, Lucie. Děkujeme za zpětnou vazbu. Mrzí nás, že se Vám čočky neosvědčily. Každé zboží je možno reklamovat a navíc čočky Lenjoy nám můžete i vrátit, pokud jste s nimi nebyla spokojena z jakéhokoliv důvodu. Napište nám prosím na info@vasecocky.cz, abychom mohli tuto situaci napravit a Vy jste byla napříště s objednávkou od nás spokojena. Přejeme hezký den.

   Odpovědět
 • Renata H.

  Čočky nedoporučuji.Jak už tu bylo řečeno,tak čočky v očích řežou a dioptrie dle mého názoru taktéž neodpovídají. Mám čočky na dálku a s těmito bych nemohla ani řídit.. Vrátím se k původním se kterými jsem byla spokojena..

  Odpovědět
  • Eva Varganová Lentiamo.cz

   Dobrý den, děkuji za Váš komentář. Moc nás mrzí, že Vám tyto čočky nevyhovují. Každý člověk se snáší pouze s jednotlivými materiály čoček a vyhovuje mu pokaždé něco jiného. Naštěstí je možné čočky Lenjoy vrátit, takže budeme čekat Vaši zprávu. Přeji krásný den, Eva

   Odpovědět
 • Eva S.

  Tyto čočky mi bohužel nevyhovují. Hned po prvním nasazení veliký discomfort. Řežou v očích. Musela jsem je po dvou týdnech vyměnit za nové. Budu reklamovat a objednám opět SofLens59.

  Odpovědět
  • Marie Alčerová Lentiamo.cz

   Dobrý den,

   děkujeme za komentář. Mrzí nás, že Vám čočky nevyhovují. Každý člověk je originál a tak bohužel žádné čočky nemohou vyhovět všem. Naštěstí je možné čočky Lenjoy vrátit, takže budeme čekat Vaši zprávu.

   Hezký den, Marie.

   Odpovědět
 • Nada G.

  Tuto značku jsem vyzkoušela a lituju že jsem to udělala.. S čočkami jsem nespokojená, jako bych je v očích ani neměla jelikož na dálku nevidím a rezou. Za mě už nikdy

  Odpovědět
  • Radek Vilím Lentiamo.cz

   Dobrý den, Naďo, děkujeme za zpětnou vazbu a mrzí nás, že Vám čočky nevyhovovaly. Bohužel, ne všechny čočky se hodí pro každého, naštěstí jich existuje velké množství druhů, aby si každý vybral. Pokud se zbožím od nás nejste spokojena, můžete využít možnosti vrácení, výměny nebo reklamace. Přejeme hezký den, Radek

   Odpovědět
   • Nada G.

    Uz mam ná cestě nové které používám několik let.. Tyhle jsem všechny zdelala ani ne během 14dnu

    Odpovědět
    • Barbora Červenková Lentiamo.cz

     Dobrý den. Jsem ráda, že už máte na cestě čočky, které Vám více vyhovují. Pokud byste přece jen chtěla využít možnost reklamace předchozích čoček, neváhejte se na nás obrátit a napište nám na email info@vasecocky.cz nebo navštivte stránku https://www.vasecocky.cz/reklamace.html. Přeji Vám příjemný den, Bára

     Odpovědět
 • Zabilanská M.

  Nosila jsem Air Optix a v poslední době jsem s nimi měla problém, hlavně pocit suchých oči. Vyzkoušela jsem Lenjoy a super. Dobře sedí, žádný problém. A super cena.

  Odpovědět
  • Marie Alčerová Lentiamo.cz

   Dobrý den,

   děkujeme za komentář. Jsme moc rádi, že Vám čočky vyhovují a jste s nimi spokojená.

   Přejeme Vám krásný den. Tým VašeČočky.cz.

   Odpovědět
 • Jaroslava B.

  Čočky naprostá hrůza, měla jsem balení na šest měsíců, během 14 dnů jsem všechny čočky použila, některé čočky byly prasklé už v uzavřeném balení, dokonce se mi stalo, že mi malý kousek zůstal v oku. A to nemluvím o tom , že podle mě dioptrie vůbec neodpovídají.

  Odpovědět
  • Radek Vilím Lentiamo.cz

   Dobrý den, paní Jaroslavo, mrzí nás, že Vám čočky nevyhovují. Všichni zákazníci mají možnost nás požádat o reklamaci zboží. Dosud jsme od Vás neobdrželi žádnou reklamaci tohoto zboží a tak neumíme posoudit, zda se jednalo o vadné čočky nebo se nejedná o správný typ čoček pro Vaše oči.

   V případě, že budete mít zájem o reklamaci, prosím kontaktujte nás na email info@vasecocky.cz nebo navštivte stránku https://www.vasecocky.cz/reklamace.html

   Přejeme hezký den. Radek

   Odpovědět
 • Michaela H.

  Dobrý den, pouze am čočky air oprix aqua ale hledám levnější variantu, myslíte že by se tyto mohly podobat? Dekuji

  Odpovědět
  • Barbora Červenková Lentiamo.cz

   Dobrý den, děkuji Vám za dotaz. Takto na dálku je velmi těžké poradit, které čočky by pro Vás mohly být vhodné. Kromě parametrů jako je zakřivení a průměr, záleží také na materiálu, ze kterého jsou čočky vyrobeny, na obsahu vody či propustnosti pro kyslík. Například v propustnosti pro kyslík se zmíněné čočky velmi liší. Stejně tak Vámi uvedené čočky Air Optix Aqua nejsou uvedeny jako doporučená vhodná alternativa k čočkám Lenjoy Monthly Comfort. Nicméně, i tak je možné, že by Vám čočky Lenjoy mohly sednout a určitě by se jednalo o levnější variantu. Přeji Vám příjemný den, Bára

   Odpovědět
 • Jana N.

  Již mnoho let používám čočky Soflens 59, ale chtěla jsem vyzkoušet tyto nové čočky Lenjoy. Po jednom dni používání musím konstatovat, že Soflens mi vyhovují mnohem lépe. Lenjoy jsou méně zakřivené, Soflens jsou vypouklejší. Soflens jsou zbarvené více do modra, Lenjoy spíš průhledné. Nasazování do oka bylo normální. A hlavní nevýhoda Lenjoy: zrak není tak ostrý jako u Soflens (mám samozřejmě koupenou stejnou hodnotu dioptrií). V oku čočky Lenjoy cítím, hlavně když se podívám do strany, nahoru nebo dolů, prostě mi v oku tolik nesedí. Takže nadále zůstanu u Soflens 59 a již nebudu experimentovat.

  Odpovědět
  • Marie Alčerová Lentiamo.cz

   Dobrý den, děkujeme za komentář. Mrzí nás, že Vám čočky nevyhovují, ale samozřejmě se to u čoček může stát. Každý člověk je originál a i naše oči se liší, proto i přes dodržení všech parametrů není 100% jistota, že čočky budou vyhovovat každému nositeli. Každé čočky jsou totiž vyrobeny z jiného materiálu a ne všem z nás vyhovuje to stejné. Jsme tedy rádi, že máte čočky, se kterými jste spokojená :)

   Hezký den, Marie.

   Odpovědět
 • Daniel D.

  Dobrý den, rád bych vyměnil své Acuvue Oasis (14 denní) za tyto měsíční čočky. Lze to bez konzultace s lékařem (narážím tím na parametry čoček)? Případně, z jakého důvodu jsou 14 denní čočky dražší než-li měsíční či čtvrtletní?

  Odpovědět
  • Barbora Červenková Lentiamo.cz

   Dobrý den, děkuji Vám za dotaz. Takto na dálku je těžké určit, zda Vám jiné zakřivení či průměr bude vyhovovat. Dvoutýdenní kontaktní čočky Acuvue Oasys mají zakřivení 8.40 či 8.80, nicméně čočky Lenjoy Monthly Comfort mají zakřivení 8.60. Zakřivení je po počtu dioptrií druhý nejdůležitější faktor pro výběr kontaktních čoček, proto se před případným objednáním čoček nejdříve poraďte se svým očním lékařem či kontaktologem. Co se týká Vašeho dotazu k ceně čoček – každé čočky jsou jiné a cena se tedy odvíjí od různých faktorů, podle ceny je tedy nelze porovnávat. Je i potřeba brát v potaz, že balení měsíčních čoček po 6 kusech Vám vydrží déle, než balení 14 denních čoček po 6 kusech. Hezký den, Bára

   Odpovědět
 • Jana A.

  Dobrý den, jsou prosím tyto čočky srovnatelné s čočkami biofinity?

  Odpovědět
  • Barbora Červenková Lentiamo.cz

   Dobrý den, děkuji Vám za dotaz. Když srovnáme parametry čoček Lenjoy a Biofinity, tak srovnatelné nejsou. Pokud tedy přemýšlíte nad změnou čoček, určitě změnu nejdříve zkonzultujte se svým očním lékařem. Pokud se Váš dotaz týkal kvality, tak každé čočky, které prodáváme, jsou kvalitní, ale záleží především na tom, zda budou sedět právě Vašim očím. Příjemný den, Bára

   Odpovědět
 • Jitka M.

  Dobry den,chtela bych si objednt tyto kontaktni cocky..

  Odpovědět
  • Marie Alčerová Lentiamo.cz

   Dobrý den,

   děkujeme za komentář. Vyberte požadovanou dioptrii v kolonce „dioptrie“ a následně na „přidat do košíku“. Jakmile budete mít v košíku všechny produkty, vyplňte doručovací údaje a potvrďte objednávku. Následně Vás již e-mailem budeme informovat o odeslání Vaší objednávky. Hezký den, Marie.

   Odpovědět

Další 4 komentáře

Přidat dotaz nebo komentář k Lenjoy Monthly Comfort (6 čoček)

Údaje označené * jsou povinné

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 15918 recenzí).

objednání z domu,rychlé dodání,možnost výběru místa převzetí,vždy spokojená. objednání z domu,rychlé dodání,možnost výběru místa převzetí,vždy spokojená
Rychle, za fajn peníz
Mají velice přehledné webové stránky.
široký sortiment
pravidelné připomenutí další objednávky na mail
za body jsou krásné dárky