Říjen je na Lentiamo měsícem zdravého zraku. Naučte se od našich odborníků, jak nejlépe pečovat o své oči, a využijte našich týdenních slev!

800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–18)

Přihlášení

Kontinuální kontaktní čočky

Doba nošení

Typ

Výrobce

Značka

  • Doba nošení

    Kontinuální

Kontinuální kontaktní čočky

Co jsou kontinuální kontaktní čočky?

Začněme objasněním, co vlastně kontinuální kontaktní čočky jsou. Jak název napovídá, tyto měsíční čočky jsou určeny k nepřetržitému nošení po delší dobu. Tyto kontaktní čočky je možné nosit během dne i v noci při spánku. Celý měsíc.

To je možné díky jejich vysoké propustnosti kyslíku, která umožňuje nepřetržité nošení po dobu až 30 dnů a 29 nocí. Silikon-hydrogelový materiál přispívá k vynikajícímu vizuálnímu výkonu a pohodlí při nošení.

Optici společnosti Lentiamo doporučují nosit kontinuální kontaktní čočky Lenjoy. Jsou ideální volbou pro každého, kdo chce vyzkoušet pohodlné a cenově dostupné kontaktní čočky s prodlouženým nošením.

Před zakoupením kontinuálních čoček důrazně doporučujeme konzultovat jejich vhodnost pro vaše oči se svým očním lékařem.

Jak dlouho můžete nosit kontinuální kontaktní čočky?

Tyto kontaktní čočky nenosíte jen jeden den a jednu noc a poté je vyjmete. Zvláštní věcí u 30denních kontaktních čoček je, že se nasazují první den v měsíci a sundávají se až na konci měsíce po 29 nocích.

Je možné s kontaktními čočkami spát?

Záleží na typu čoček, které nosíte - běžné čočky byste samozřejmě na noc v oku nechávat neměli, pouze pokud se jedná o čočky kontinuální. Pokud vám nošení kontinuálních kontaktních čoček nezpůsobuje žádné nepohodlí, pak je můžete bez problému ponechat v očích i přes noc.

Tyto čočky jsou ve skutečnosti tak, abyste s nimi mohli usnout, aniž byste se příští den probudili s červenýma očima nebo bolestí. Spánek s kontaktními čočkami se tedy stane součástí vaší rutiny.

Výhody a nevýhody kontinuálních kontaktních čoček

Kontinuální kontaktní čočky vám nabízejí neuvěřitelnou a dlouhotrvající propustnost kyslíku. To zajišťuje pokročilý materiál silikon-hydrogel, který díky svému poréznímu a pro vzduch propustnému povrchu snižuje podráždění, pocit suchých očí a příznaky spojené s nízkým očním tlakem (hypoxií). Díky tomu jsou kontaktní čočky pro dlouhodobé nošení oblíbené pro ty, kteří nechtějí s nasazováním čoček ztrácet čas v koupelně.

Kontinuální kontaktní čočky od předních značek, jako jsou Biofinity, Air Optix Night & Day Aqua nebo torické čočky pro korekci astigmatismu, si můžete objednat ještě dnes na Lentiamo!

Proč nakupovat právě u nás?

Protože pro vás máme jedinečné výhody.

6365 výdejních míst

Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.

Výhodné ceny

Patříme mezi největší prodejce kontaktních čoček v Evropě a díky tomu máme zajímavé ceny pro každého.

1 135 402 čoček na skladě

Máme více než 1 milión párů čoček k okamžitému odeslání.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa za 24 Kč, nebo dopravu již od 59 Kč.

Bonusový program

Od prvního nákupu získáváte bonusové body, které můžete vyměnit za dárky zdarma.

Odešleme dnes nebo získáte 500 Kč

Zboží skladem, které objednáte v pracovní den do 14 hodin, předáme dopravci ještě v ten samý den. Pokud se opozdíme, získáváte 500 Kč na další nákup.

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 16140 recenzí).

i
Jako vždy vše perfektni
Super obchod
Dobré ceny. Online chat