Naše zboží můžete vyzvednout nedaleko vaší lokality ve výdejních místech

800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–18)

Přihlášení

Kontinuální kontaktní čočky

Co jsou kontinuální kontaktní čočky?

Jak název napovídá, tyto měsíční čočky jsou určeny k nepřetržitému nošení po delší dobu. Tyto kontaktní čočky je možné nosit během dne i v noci při spánku – celý měsíc. To je možné díky jejich vysoké propustnosti kyslíku, která umožňuje nepřetržité nošení po dobu až 30 dnů a 29 nocí. Silikon-hydrogelový materiál přispívá k vynikajícímu vizuálnímu výkonu a pohodlí při nošení.

Optici společnosti Lentiamo doporučují nosit kontinuální kontaktní čočky Lenjoy. Jsou ideální volbou pro každého, kdo chce vyzkoušet pohodlné a cenově dostupné kontaktní čočky s prodlouženým nošením.

Před zakoupením kontinuálních čoček důrazně doporučujeme konzultovat jejich vhodnost pro vaše oči se svým očním lékařem.

Jak dlouho můžete nosit kontinuální kontaktní čočky?

Tyto kontaktní čočky nenosíte jen jeden den a jednu noc a poté je vyjmete. Zvláštní věcí u 30denních kontaktních čoček je, že se nasazují první den v měsíci a sundávají se až na konci měsíce po 29 nocích.

Je možné s kontaktními čočkami spát?

Běžné čočky byste na noc v oku nechávat neměli, pouze pokud se jedná o čočky kontinuální. Pokud vám nošení kontinuálních kontaktních čoček nezpůsobuje žádné nepohodlí, pak je můžete bez problému ponechat v očích i přes noc.

Tyto čočky jsou navržené tak, abyste s nimi mohli usnout, aniž byste se příští den probudili s červenýma očima nebo bolestí. Spánek s kontaktními čočkami se tedy stane součástí vaší rutiny.

Jaké jsou výhody kontinuálních kontaktních čoček

Kontinuální kontaktní čočky nabízejí dlouhotrvající propustnost kyslíku. Vysoká propustnost kyslíku vede ke snížení podráždění, pocitu suchých očí a příznaků spojených s nízkým očním tlakem (hypoxií). Díky tomu jsou kontaktní čočky pro dlouhodobé nošení oblíbené u lidí, kteří nechtějí s nasazováním čoček ztrácet čas. Kontinuální čočky také oceníte v situacích, kde jsou stížené hygienické podmínky pro manipulaci s klasickými čočkami.

Kontinuální kontaktní čočky od předních značek, jako jsou Biofinity, Air Optix Night & Day Aqua nebo torické čočky pro korekci astigmatismu, si můžete objednat ještě dnes na Lentiamo!

Proč se kontinuální čočky nedoporučují po laserové operaci očí?

Během laserové operaci očí dochází k oploštění rohovky ve smyslu snížení hodnoty dioptrií – to může vést k následným zdravotním komplikacím v případě neustálého nošení kontaktních čoček. Jednak kontaktní čočka může „tlačit“ na rohovku, která se nadále oplošťuje (dochází k úpravě dioptrických hodnot) a taktéž hrozí vleklé záněty rohovky. Z tohoto důvodu není po operaci doporučeno nosit kontaktní čočky kontinuálně – nepřetržitě – celý měsíc, ale o čočky pečovat, čistit v roztoku a také očím po dobu spánku ulevit.

Doba nošení

Typ

Výrobce

Značka

  • Doba nošení

    Kontinuální

Načíst další produkty

Proč nakupovat právě u nás?

Protože pro vás máme jedinečné výhody.

Výdejní místa

Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.

Výhodné ceny

Patříme mezi největší prodejce kontaktních čoček v Evropě a díky tomu máme zajímavé ceny pro každého.

1 135 402 čoček na skladě

Máme více než 1 milión párů čoček k okamžitému odeslání.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa za 29 Kč, nebo dopravu již od 59 Kč.

Bonusový program

Od prvního nákupu získáváte bonusové body, které můžete vyměnit za dárky zdarma.

Odešleme dnes nebo získáte 500 Kč

Zboží skladem, které objednáte v pracovní den do 14 hodin, předáme dopravci ještě v ten samý den. Pokud se opozdíme, získáváte 500 Kč na další nákup.

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 16586 recenzí). Prohlédněte si vybraná hodnocení našich zákazníků.

i
Rychlé zpracování a odeslání objednávky, široká nabídka kontaktních čoček, brýlí a příslušenství. Slabiny: Žádná
Bleskové vyřízení objednávky i dodání.Perfektní komunikace.Body za nákupy
Vše bylo v naprostém pořádku, rychlé vyřízená objednávka i dodání. Doporučuji!