Naše zboží můžete vyzvednout nedaleko vaší lokality ve výdejních místech

800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–18)

Přihlášení

Biofinity Multifocal (3 čočky)

> Kontaktní čočky > Měsíční > Bifokální a multifokální > CooperVision > Biofinity

na základě 10 recenzí

Na hlavním skladě > 800 ks
Výhodnější balení: Biofinity Multifocal (6 čoček) 1 299 Kč (ušetříte 199 Kč)
Nákupem získáte 75 bonusových bodů

749 Kč

Zvolte parametry Nápověda

U vás 12. 12.

+ vybrat parametry i pro druhé oko

 • Doprava zdarma nad 1500 Kč
 • Pod 1500 Kč – Výdejní místa 29 Kč
 • Platba předem již od 59 Kč, dobírka již od 89 Kč

Proč nakupovat právě u nás?

Protože pro vás máme jedinečné výhody.

Výdejní místa

Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa za 29 Kč, nebo dopravu již od 59 Kč.

Bonusový program

Od prvního nákupu získáváte bonusové body, které můžete vyměnit za dárky zdarma.

Hodnocení Biofinity Multifocal:
93 % na základě 10 recenzí

Velmi lehké a přijemné čočky, nedráždí oči ani při delším nošení.
s multifokálnímu čočkami jsem spokojena v tom smyslu, že s nimi vidím i na blízko.
Pro produkt jsem se rozhodla z důvodu nutnosti, kdy v letním období potřebuji kromě multifokálních brýlí také čočky (koupání, slunění se slunečními brýlemi, letní sporty, aj.). Tento produkt jsem zvolila proto, abych viděla na dálku i blízko, obzvláště při sportu anebo saunování, kdy mohu s multifokálními čočkami také číst (předtím jsem s běžným typem čoček na dálku již číst nemohla).
Tento produkt je vhodný pro uživatele nad 40 let, kterým už nepostačuje běžný typ čoček na dálku.
Tento typ čoček jsem si objednala na doporučení prodavačky v optice, kdy jsem je předtím měla možnost vzorek po dobu 1 měsíce vyzkoušet.
Nemohu uvést srovnání tohoto druhu s ničím jiným, neboť se žádnými jinými multifokálními čočkami nemám zkušenost.
Čočky fungují tak, jak jsem očekávala, nikterak nepřekvapily.
Dle sledování nabídky multifokální čoček patří tyto pravděpodobně mezi čočky levnější, avšak pro mne i řadu podprůměrně vydělávajících lidí je cena dost vysoká.. Slabiny: příliš vysoká cena produktu
dobrý obchod

Dalších 6 hodnocení Zobrazujeme pouze hodnocení s komentářem

Detaily o Biofinity Multifocal (3 čočky)

Biofinity Multifocal jsou měsíční kontaktní čočky od společnosti CooperVision určené ke korekci presbyopie. Svým nositelům kromě výhod silikon-hydrogelového materiálu nabízí i využití unikátní technologie Balanced Progressive a jedinečné technologie Aquaform, která udržuje čočky přirozeně vlhké a pohodlné. Kontaktní čočky Biofinity Multifocal tak poskytují současně skvělé vidění i vysoký komfort nošení. 

Jaké speciální technologie jsou v čočkách Biofinity Multifocal použity? 

Unikátní silikon-hydrogelový materiál zajišťuje hydrataci očí, zatímco vyšší propustnost kyslíku zabraňuje únavě a podráždění očí.

Technologie Balanced Progressive v sobě kombinuje pokročilý design a moderní know-how. Čočky vyrobené touto technologií jsou vybaveny několika zónami korekce zraku, jež umožňují jasné vidění na všechny vzdálenosti. 

K ještě většímu komfortu pak napomáhá technologie Aquaform, která zajistí vašim očím po celý den hydrataci a dostatečné množství kyslíku. Díky přirozené smáčivosti čoček budou vaše oči méně zatěžovány. 

Co je to presbyopie?

Presbyopie je vada zraku, která se projevuje rozmazaným viděním na blízko. Obvykle se vyskytuje po 40. roce věku. Příčinou této zrakové vady je snižující se elasticita oční čočky, což způsobuje zhoršení schopnosti oka zaostřit na krátké vzdálenosti.

S multifokálními čočkami Biofinity Multifocal si stejně dobře přečtete titulky v novinách i vzdálené dopravní značení. Díky speciální technologii Balanced Progressive uvidíte ostře na blízko, na dálku i na všechny vzdálenosti mezi tím bez kompromisu mezi pohodlím a kvalitou obrazu.

Multifokální kontaktní čočky Biofinity Multifocal jsou určeny pro denní nošení s měsíční výměnou, po poradě s očním specialistou můžete čočky nosit nepřetržitě až 30 dnů. 

Nejčastěji se prodává s roztokem Vantio Multi-Purpose 360 ml s pouzdrem.

Toto je zdravotnický prostředek. Před použitím si přečtěte návod k použití.

Parametry

Expirace: Nejméně 35 měsíců
Materiál:  Comfilcon A
Zabarvení pro manipulaci:  Ano
Může se s čočkami spát:  Ano
Obsah vody:  48 %
Propustnost pro kyslík:  128 Dk/t
UV filtr:  Ne
Silikon-hydrogelové:  Ano
Indikátor rub-líc:  Ne
Čoček v krabičce:  3
Rozsah dioptrií:  od -10.0 do +6.0
Průměr:  14.0
Zakřivení:  8.6
Adice:  od +1.00 do +2.50
Středová tloušťka:  0.09 mm
Modul pružnosti:  0.75 MPa
Hmotnost: 22 g
Výrobce:
Kategorie:Měsíční čočky
Kontinuální čočky
Silikon-hydrogelové
Bifokální a multifokální
Kontaktní čočky

Výhodné balíčky

Dotazy (30×)

Komentáře k Biofinity Multifocal (3 čočky) Přidat dotaz

 • Dagmar G.

  Dobrý den,
  mám k vám prosbu, chtěla bych vyzkoušet multifokální čočky, ale nevím, jak objednat adici když na blízko žádné dioptrie nejsou

  Do dálky: PO - 2 , LO - 2,75

  Moc děkuji za radu

  Odpovědět
  • Radek
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, Dagmar.

   Pokud nemáte žádné dioptrie na blízko, tak patrně multifokální čočky nepotřebujete a postačí Vám běžné sférické čočky Biofinity.

   Přejeme Vám krásný den.

   Odpovědět
   • Dagmar G.

    No právě, že s čočkami na dálku, vidím hůře na blízko :(

    Odpovědět
    • Radek
     Lentiamo.cz

     Dobrý den, Dagmar.

     Pokud s čočkami do dálky vidíte špatně na blízko, tak byste nějakou dioptrii na blízko mít měla. Tuto informaci Vám ale sdělí nebo potvrdí Váš oční specialista.

     Pro správnou volbu a vyvážení dioptrií je u multifokálních čoček nutné znát dioptrie na blízko i do dálky, u Biofinity navíc rozlišujeme i dominantní a nedominantní oko a je vhodné znát i chování zákazníka tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru dioptrií a pokrytí všech vzdáleností vidění.

     Bez znalosti druhé dioptrie nelze správnou adici určit.

     Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásný den.

     Odpovědět
 • Lenka H.

  Dobrý den,
  ráda bych se zeptala, jaké multifokalní čočky si mám objednat. Jsem krátkozraká, na pravém oku mám 5 dioptrií a na levém 4. Nicméně vzhledem k věku, už na blízko potřebuji i 1 dioptrii méně, tedy 4 a 3. Díky za radu.

  Odpovědět
  • Klára
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, Lenko,

   pokud zvažujete koupi multifokálních čoček poprvé, doporučili bychom Vás vhodnost kontaktních čoček konzultovat s očním specialistou, který je Vám schopný poskytnout i zkušební pár, který je jinak komerčně neprodejný.

   Pokud už jste v minulosti kupovala nějaké multifokální čočky, je už na Vašem individuálním uvážení, jestli se rozhodnete pro změnu značky. Stačí pouze u vybraného produktu doplnit parametry z předpisu na multifokální kontaktní čočky. Snášenlivost všech kontaktních čoček je individuální, a proto by jakákoliv změna měla být nejprve konzultována s očním specialistou.

   Přejeme Vám hezký den.

   Odpovědět
 • Silvie S.

  Dobrý den,

  mám k vám prosbu, chtěla bych vyzkoušet multifokální čočky, ale nevím, jak objednat. Zkoušela jsem od vás pouze do dálky a byla jsem spokojena.
  Na blízko : PO + 3.00 , LO + 2,25
  Do dálky: PO +1.75 , LO + 1,25

  Moc děkuji za radu a přeji krásný den. Strachotová

  Odpovědět
  • Radek
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, paní Strachotová,

   správná volba dioptrií a adice u multifokálních čoček může být složitější a v některých případech je potřeba vyzkoušet vícero možností, než najdete takovou, která právě Vám poskytuje optimální korekci na blízko i do dálky.

   Ve Vašem případě je možné u těchto čoček zvolit adici +1,00 nebo +1,50. Doporučovali bychom začít vyšší hodnotou a příště zkusit případně nižší. Vyšší adice může poskytnout ostřejší vidění do dálky, ale také může narušit ostrost vidění na blízko. Zároveň můžete zvolit pro obě oči dominantní adici D.

   Pokud budete mít pocit, že se vidění na blízko zhoršilo, můžete zkusit použít nedominantní adici N pro nedominantní oko a dominantní adici D pro dominantní oko. Jednoduchý návod, jak poznáte dominantní a nedominantní oko najdete zde.

   S ohledem na náročnost určení správného poměru dioptrií a adice bychom spíše doporučili, abyste se touto věcí obrátila na svého oční specialistu.

   Přejeme Vám krásný den.

   Odpovědět
 • Tomas

  Dobry den, prosim o info k parametru adice pro objednani cocek. Z vysetreni mi dioptrie na blizko (adice) byla namerena hodnotou -2,25. Jaky parametr pro objednani mam vybrat ?
  Dekuji

  Odpovědět
  • Radek
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, Tomáši.

   Bohužel nejsme schopni odpovědět, pokud neznáme další detaily z Vašeho vyšetření. Adici -2,25 nelze zvolit, je možné vybrat adici -2,00 nebo -2,50.

   Ideálním případě prosíme, abyste se obrátil na svého specialistu a ještě jednou si vyžádal přesné údaje pro výběr kontaktní čoček.

   Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásný den.

   Odpovědět
 • Pavlína N.

  Dobrý den,
  kupuji u vás tyto čočky s parametry dioptrie +2.00 adice D+2.00. Potřebovala bych
  o půl dioptrie silnější jak na dálku tak na čtení. Obě oči mají stejné hodnoty. Poradíte mi prosím, jaké parametry u těchto čoček objednat.
  Děkuji, Pavlína N.

  Odpovědět
  • Radek
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, Pavlíno. Pokud potřebujete mít čočky o půl dioptrie silnější na blízko i na dálku na obě oči, můžete si přidat půl dioptrie k oběma hodnotám. V ideálním případě bychom ale doporučovali správný výběr dioptrií konzultovat s Vaším očním specialistou. Přejeme Vám krásný den.

   Odpovědět
 • Jindřiška

  Dobrý den, mohu se zeptat, dostala jsem na zkoušku u optika měsíční vovky comfilcon A, vidím s nimi od střední vzdalenosti a do dálky dobře ( dalka - Levé +1,5, Prave +1, ADD - Levé +2N, Prave +1,5D), bohužel s nimi vidím špatně na blízko-čtení a levé oko do větší dálky trošku mázlé. Naměřeno mám P+1,5, L+1,5, čtení P+3, L3,5.Jake hodnoty bych měla ještě podle vás zkusit? Zkoušela jsem ještě ADD 2,5 na obě oči a bylo to ještě horší jak na čtení tak i do dálky.Uz mně napadá jen zkusit ADD L +2,5N a P +2D ?? Jinak jsem ještě by měla jednu variantu kde byly stejné hodnity,ale prý tam mi přehodili dominantní a nedominantní oko a viděla jsem do dálky a střed dobře ba čtení špatně a to levé oko nebylo do dálky rozmazané, děkuji za jakoukoliv radu.

  Odpovědět
  • L.
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, Jindřiško. Litujeme, ale Váš dotaz a situace je natolik komplikovaná, že nejsme schopni odpovědět ani poradit. Navštivte naší optiku Lentiamo v ul. Křemencova 6, Praha 1, naši optici provedou vyšetření, udělají maximum, aby Vám poskytli optimální korekci a odpoví Vám na všechny dotazy. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásný den.

   Odpovědět
 • Michaela H.

  Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat na dostupnost čoček Biofinity toric multifokal.

  Odpovědět
  • Radek
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, Michaelo. Jaký dotaz k dostupnosti čoček máte? Pokud
   potřebujete vědět, zda máme skladem Vaší dioptrii, stačí tuto dioptrii
   zadat do formuláře výše a náš eshop Vám ihned ukáže, kdy budou čočky
   u Vás. Pokud máte jiný dotaz, napište nám ho sem a nebo nás kontaktujte
   emailem na info@lentiamo.cz nebo
   telefonicky na 800114118 – přejeme Vám krásný den.


   Odpovědět
   • Michaela H.

    Dané čočky ve vaší nabídce nevidím, proto se ptám.

    Odpovědět
    • Radek
     Lentiamo.cz

     Dobrý den, Michaelo, omlouváme se za nedorozumění: jako torické
     multifokální čočky nabízíme pouze značku Proclear: https://www.lentiamo.cz/…l-toric.html –
     je to stejný výrobce jako u čoček Biofinity, ale typ materiálu je na
     opačné straně spektra a nemusel by Vám vyhovovat, v závislosti na tom, jak
     moc jste na podobné změny citilivá. Vyrábí se i stejný typ u čoček
     Biofinity, ale ten v naší nabídce skutečně chybí, nic méně za cenu
     1.368 Kč je možné je zakoupit u jiného obchodníka.


     Odpovědět
 • Markéta N.

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je možné objednat vzorek čoček, potřebovala vyzkoušet než bych objednala celé balení... Děkuji Nosková

  Odpovědět
  • Marie
   Lentiamo.cz

   Dobrý den,


   děkujeme za komentář. Rádi bychom Vám pomohli, avšak zkušební
   páry/vzorky čoček bohužel nemáme k dispozici. Tyto čočky bývají
   dostupné u očních lékařů a v optikách, kde zkušební čočky
   dostávají přímo od výrobců po samostatných neprodejných kusech. Tyto
   kusy by lékaři a optici měli poskytnout po každém měření pro kontaktní
   čočky, aby si jejich pacient vyzkoušel, zda naměřené parametry
   v čočkách budou oku sedět.


   U nás prodáváme čočky v baleních, jak vidíte na webu. Balení
   čoček dostáváme přímo od výrobců a k plnění krabiček nedochází
   v našem skladu. Pro zkušební páry bychom tedy museli některou z krabiček
   otevřít, čímž by se zbytek balení stal neprodejným.   Děkujeme za
   pochopení a přejeme krásný den.


   Odpovědět
 • Iva D.

  Dobrý den,
  chtěla bych si koupit kontaktní čočky, ale nevím jaké zadat parametry. Na levém oku mám hodnoty na blízko +1,75 CYL+1, na dálku 1,25 CYL+1, pravé oko je tupozraké,tudíž bez dioptrií.
  Děkuji za Vaši odpověď
  Iva

  Odpovědět
  • Marie
   Lentiamo.cz

   Dobrý den,


   děkujeme za komentář. Vámi zmiňované údaje – tedy hodnota CYL –
   cylindr, jsou aplikovatelné pro tzv. tórické čočky – https://www.lentiamo.cz/…y-toric.html.
   Cylindr se pro čočky uvádí 0.75 nebo 1.25, tudíž to z Vámi zaslaných
   parametrů vypadá, že se jedná o hodnoty naměřené pro brýle. Obraťte se
   prosím na svého očního lékaře či optika a pobavte se s ním
   o možnostech kontaktních čoček vhodných pro Vaše oči s přesným
   určením parametrů pro čočky.


   Děkujeme za pochopení. Hezký den, Marie.


   Odpovědět
 • Jitka L.

  Dobrý den, prosím, co znamená označení písmen D a N u tohoto typu čoček? Brýle mám nyní díky změně vidění na blízko bifokální, resp. s podporou akomodace, a to do dálky 3,5 dioptrie a +1 dioptrii na blízko (to stejné +1 dioptrie i na střední vzdálenost). Doposud jsem nosila čočky jen na dálku, tj. -3,5 dioptrie. Díky

  Odpovědět
  • Marie
   Lentiamo.cz

   Dobrý den,


   děkujeme za komentář. Jde o dominantní – D a nedominantní – N
   oko. Informaci o tom, které z Vašich očí je dominantní, Vám poskytne
   oční lékař na základě vyšetření. Hezký den, Marie.


   Odpovědět
 • Vladimíra S.

  Dobrý den, do současné doby jsem si u vás kupovala jednodenní multifokální čočky Adice: LOW, zakřivení 8,6, průměr: 14,10.....chtěla bych začít používat měsíční čočky, zde však při objednání se mi nabízí pouze průměr 14,0 (což je asi velikost kontaktní čočky?) a v položce adice nelze vybrat low, ale jsou tam jiné možnosti. Mám na jednom oku + 0,75 a na druhém +1,0......můžete mi poradit jakou vybrat adici? Děkuji

  Odpovědět
  • Marie
   Lentiamo.cz

   Dobrý den,


   děkujeme za komentář. Při každé změně čoček je nutné poradit se
   s očním lékařem nebo optometristou, které měsíční čočky budou pro
   Vaše oči nejvhodnější a jaké zvolit parametry. I drobné změny
   například ve zmíněném průměru, mohou způsobit citlivějším očím
   problémy. Není tedy možné na dálku určit, zda Vám čočky budou vyhovovat
   a jaký parametr zvolit, objednejte se na přeaplikaci čoček
   k odborníkovi.


   Děkujeme za pochopení. Hezký den, Marie.


   Odpovědět
 • Arnošt P.

  čočky jsou fajn

  Odpovědět
 • Arnošt P.

  S čočkami mám velice dobré zkušenosti. ArPe

  Odpovědět
 • Yvona B.

  čočky mi vyhovují

  Odpovědět
  • Eva
   Lentiamo.cz

   Dobré ráno, děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme moc rádi, že jste
   s čočkami spokojená. Přeji krásný den, Eva


   Odpovědět
 • Pavel D.

  Dobrý den,
  chtěl se zeptat zda je možné tyto čočky mít nasazené i přes noc.

  Děkuji za odpověď

  Odpovědět
  • Eva
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Čočky Biofinity Multifocal jsou
   kontinuální čočky, lze je po dohodě s očním lékařem nebo kontaktologem
   nosit kontinuálně, přes den i v noci. Doporučuji se poradit o možném
   kontinuálním nočení čoček se specialistou, zda je zrovna pro Vás toto
   nošení vhodné. Děkuji a přeji příjemný den. Eva


   Odpovědět
 • S.erdingerova

  Dobrý den dají se u Vás zakoupit kontaktní čočky bifokální děkuji za odpověď

  Odpovědět
  • Radek
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, v našem eshopu nabízíme čočky multifokální a čočky
   bifokální, tedy pro presbyopii (projevuje se zpravidla u starších osob,
   zhoršené vidění na blízko ale dobré vidění do dálky). V každém
   případě, ale doporučujeme konzultaci se specialistou předtím, než
   realizujete nákup, abyste měla 100 % jistotu který typ čoček bude
   ideální právě pro Vás.


   Odpovědět
 • Anonym

  Dobrý den mám dotaz zda se dají zakoupit multifokální čočky i čtvrtletní děkuji za odpověď Štěpánka

  Odpovědět
  • Kateřina
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, děkuji za komentář. Bohužel čtvrletní multifokální
   čočky nemáme v nabídce. Děkuji za pochopení a přeji hezký
   den, Katka.


   Odpovědět
 • Miroslav V.

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli se čočky Biofinity Multifocal dělají
  i v prúměru 14,5.
  Děkuji za odpověď

  Odpovědět
  • Kateřina
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, děkuji za Váš komentář. Bohužel tyto čočky jsou pouze
   v průměru 14.00. Hezký den, Katka.


   Odpovědět
 • Anonym

  Pardon - uz jsem nasla v jinych odpovědích.....

  Odpovědět
  • Kateřina
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, děkuji za Váš komentář. I tak Vám to shrneme- D je
   označení pro dominantní oko a N je nedominantní oko. Tyto údaje Vám
   změří pouze oční lékař či kontaktolog. Přeji krásný den, Katka.


   Odpovědět
 • Anonym

  Dobrý den, prosím co znamená písmeno D a N u edice? Dekuji

  Odpovědět
 • Alexandra S.

  Dobrý den,poprvé v životě jsem nasadila čočky Biofinity Multifocal a moc dobře nevidím.Čočku mám jen v dominantním oku(měřeno na klinice Gemini).Můžete mi prosím doporučit jiného výrobce?Dívala jsem se na Bio true-denní čočky a ty maji větší obsah vody.Moc děkuji za odpověď.Alex

  Odpovědět
  • Kateřina
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, děkuji za Váš komentář. Jestliže nevidíte přes kontaktní
   čočky, tak je zřejmě zvolená špatně adice. S výběrem čoček by Vám
   nejlépe poradil Váš oční lékař či kontaktolog. Takto na dálku lze jen
   těžko odhadnout, které čočky by Vám mohli nejvíce sedět a vyhovovat.
   Lékář Vám nové čočky naaplikuje a poskytne zkušební pár. Vyhnete se
   tak riziku, že si zakoupíte čočky, které Vám nebudou správně sedět.
   Kromě parametrů jako je zakřivení, průměr a dioptrie záleží i na
   ostatních vlastnostech čočky jako je například materiál, obsah vody nebo
   propustnost pro kyslík. Hezký den, Katka.


   Odpovědět
 • Anonym

  Dobry den,prosim Vas jakou mam zvolit edicy kdyz mam 1,75 a 2,50 a ani 1,50 dioptrie na blizko mamleve plus 2,75 a prave plus 2,50 dekuji s pozdravem Kosova

  Odpovědět
  • Kateřina
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, děkuji za Váš komentář. Oční lékař by Vám měl na
   základě naměřených parametrů naaplikovat konkrétní značku čoček,
   zadané parametry a hodnoty adice se můžou lišit u různých značek
   multifokálních čoček. Proto doporučuji opět navštívit očního lékaře,
   aby Vám sdělil konkrétní značku a přesné údaje. Katka


   Odpovědět
 • Hana

  Dobrý den, potřebovala bych označit dominantní a normální oko a tento údaj nemohu u multifokálních čoček BIOFINITY nalézt. Můžete mi pradit?

  Odpovědět
  • Andrea
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, děkuji za Vaši zprávu. Oční lékař by Vám měl na
   základě naměřených parametrů naaplikovat konkrétní značku čoček,
   zadané parametry a hodnoty adice se můžou lišit u různých značek
   multifokálních čoček. Proto doporučuji opět navštívit očního lékaře,
   aby Vám sdělil konkrétní značku a přesné údaje. Hezký den, Andrea.


   Odpovědět
 • Dáša V.

  Dobrý den, prosím Vás , mám 0,75 do dálky a 0,75 na blízko, jaké si mám vybrat čočky. Myslím dioptrie a adice.

  Odpovědět
  • Andrea
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, děkuji za Vaši zprávu. S výběrem čoček by Vám nejlépe
   poradil Váš oční lékař či kontaktolog. Takto na dálku lze jen těžko
   odhadnout, které čočky by Vám mohli nejvíce sedět a vyhovovat. Lékář
   Vám nové čočky naaplikuje a poskytne zkušební pár. Vyhnete se tak riziku,
   že si zakoupíte čočky, které Vám nebudou správně sedět. Kromě
   parametrů jako je zakřivení, průměr a dioptrie záleží i na ostatních
   vlastnostech čočky jako je například materiál, obsah vody nebo propustnost
   pro kyslík.


   Odpovědět
 • Kristková

  Dobrý den, uvádíte u těchto čoček propustnost pro kyslík 128, ale u jiné firmy jsem se dočetla, že je 142 - tak nevím, jak to doopravdy je?
  Děkuji za odpověď. Kristková

  Odpovědět
  • Eva
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Balení čoček Biofinity Multifocal,
   která nabízíme k prodeji, jsou s označenou propustností pro kyslík
   128Dk/t přímo od výrobce. Děkuji a přeji příjemný den. Eva


   Odpovědět
 • Romana S.

  Dobrý den, chtěla jsem si jako registrovaný zákazník objednat výše
  uvedené čočky přes Heuréku za 689. Bohužel se mi stále nabízí cena 760 Kč. Prosím o info. děkuji

  Odpovědět
  • Eva
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, děkuji za informaci, kterou jsem ihned předala našemu
   IT-oddělení k napravení chyby. Situaci se pokusíme vyřešit, co
   nejdříve. Prosím vytvořte si objednávku klasicky a do komentáře
   k objednávce mi uveďte informaci o prokliknutí přes Heuréku. Ráda Vám
   slevu přidám do objednávky. Děkuji za pochopení a přeji příjemný
   den. Eva


   Odpovědět
 • Leoš U.

  Dobrý den,jaký je rozdíl u adice mezi písmeny N a D.Děkuji.

  Odpovědět
  • Kateřina
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, označení N a D znamená nedominantní a dominantní oko, toto
   Vám vždy musí určit lékař. Dominantní oko lze určit i jednoduchým
   testem: ukazováček ruky držíme svisle v dostatečné vzdálenosti od oka,
   poté ho sjednotíme se svislou hranou nějakého vzdáleného objektu. Na
   hranu, která se kryje s ukazováčkem, se díváme oběma očima. Pak
   přivřeme postupně jedno i druhé oko. U nedominantního oka nám obraz
   hrany uskočí stranou. Přesné parametry pro zakoupení čoček Vám ale musí
   určit lékař. Vyhnete se tak riziku, že Vám Vámi zakoupené čočky nebudou
   správně sedět a vyhovovat. Hezký den


   Odpovědět
 • Mudr. J.

  Dobrý den, Biofinity Multifocal jsou skvělé čočky, jen je možná obtížnější najít správné optické parametry. Potřebuji na dálku +2 vlevo +2,75 vpravo, objednal jsem takto s maximální adicí, ale je to moc. Ale, protože vpravo mi dokonale vyhovuje čočka objednaná pro vlevo(+2 s max.a.) nyní již asi týden zvažuji jestli mám pro vlevo objednat +1,25 s max.a. Velmi by mi vyhovovalo, kdyby bylo možné dvě nenačaté +2,75 max.a vyměnit pro vyzkoušení za např. 1,75 a 2,5 s adicí 2,0.. Děkuji Dr.Šolc, Plzeň

  Odpovědět
  • Kateřina
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, přesné parametry Vám musí naměřit lékař. Rozbalené
   balení bohužel vyměnit nemůžeme a zkušební páry čoček v nabídce
   nemáme. Při aplikaci čoček by Vám lékař měl zkušební pár čoček
   poskytnout. Hezký den


   Odpovědět
 • Marie Ž.

  Dobrý den, v únoru jsem si koupila
  1× Biofinity Multifocal (3 čočky)
  dioptrie: +2.00, zakřivení: 8.60, adice: N+2.50, průměr: 14.00
  ale bohužel jsem zvolila nevhodné dioptie.
  Potřebovala bych +1.50, zakřivení: 8.60, adice: N+2.50, průměr: 14.00
  krabičku jsem otevřela, použila jsem 1 čočku, 2 čočky zůstaly nepoužité. Lze je vyměnit za +1.50 dioptrie?
  Pokud ano, jak postupovat?

  Děkuji za odpověď.
  S pozdravem
  Žílová Marie, Praha

  Odpovědět
  • Ivana
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, řešení jsem Vám zaslala na email.
   Děkuji Ivana


   Odpovědět
 • Iveta A.

  Můžete mi prosím sdělit, za jakých podmínek lze objednat Biofinity Multifocal (3 čočky)? Máte zde uvedenou pouze, že nelze samostatně koupit.
  Děkuji za odpověď.
  Iveta A.

  Odpovědět
  • Jana
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, tento výrobek nemáme zatím v prodeji. Děkuji za
   pochopení.


   Odpovědět

Další 4 komentáře

Přidat dotaz nebo komentář k Biofinity Multifocal (3 čočky)

Údaje označené * jsou povinné

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 16555 recenzí). Prohlédněte si vybraná hodnocení našich zákazníků.

i
Dobrá domluva, pro nemoc mi bez váhání objednávku schovali na pozdejc
Rychlé dodání, skvělá komunikace.
Dobré ceny a rychlé doručení.