Omezená nabídka: Využijte slevu 15 % na nové kontaktní čočky Lenjoy 1 Day Air+

Přihlášení

Sportovní sluneční brýle

Sportovní sluneční brýle jsou nepostradatelným doplňkem, který by neměl chybět při běhu, utkání nebo jízdě na kole. Od té doby, co jsou tyto vizuální pomůcky k dispozici v módních a elegantních designech, se sportovní sluneční brýle staly standardem pro mnoho sportovců, včetně těch neprofesionálních.

Proč jsou sportovní sluneční brýle tak důležité?

Brýle 100 Kč ze supermarketu nebo módního řetězce bohužel neposkytují dostatečnou ochranu, pokud jde o sport. Pokud chcete účinně chránit oči před sluncem, musíte přejít na vysoce kvalitní sportovní brýle. Správné sportovní sluneční brýle se mnohem lépe hodí pro různé venkovní světelné podmínky. 100% ochrana před UV zářením je nezbytná - nejen při cvičení - protože může pomoci předcházet několika očním chorobám, jako je katarakta, a akutním zraněním, jako je keratitida. Pokud nebudete nosit brýle (nebo nosit špatné brýle), zvýší se riziko, že se vám při jízdě na kole, běhu, snowboardingu nebo lyžování dostane do očí hmyz nebo dokonce štěrk nebo větve. Navíc moderní sportovní brýle zvyšují vaši výkonnost zlepšením viditelnosti.

Jaké jsou nejlepší sportovní sluneční brýle?

Jedná věc, kterou můžeme zaručit každému sportovci: ať děláte jakýkoli sport, existuje nespočet různých modelů od různých značek, které vyhovují vašim potřebám. Ale několik významných značek sportovního oblečení se specializuje na vývoj špičkových sportovních slunečních brýlí. Patří mezi ně především značky Adidas, Arnette, Nike, Oakley a Smith, které v současné době vyrábějí nejlepší a nejoblíbenější sportovní sluneční brýle. Co však odlišuje dobré sportovní sluneční brýle? V první řadě by sluneční brýle pro muže a ženy měly poskytovat 100% ochranu proti UV záření, být lehké a robustní a poskytovat vám vynikající vidění. Polarizované sportovní sluneční brýle navíc snižují oslnění na minimum a pomáhají zlepšit viditelnost za jasných situací. Zrcadlové sportovní sluneční brýle jsou stejně užitečné, protože jejich zrcadlový povlak snižuje množství světla procházejícího čočkou, což je činí obzvláště užitečnými v podmínkách, jako je písek, voda, sníh a vysoké hory.

Typ

Značka

Typ čoček

Tvar obrouček

Cena

Velikost

  • Použití

    Sport

Načíst další produkty

Proč nakupovat právě u nás?

Protože pro vás máme jedinečné výhody.

Výdejní místa

Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.

Výhodné ceny

Patříme mezi největší prodejce kontaktních čoček v Evropě a díky tomu máme zajímavé ceny pro každého.

1 135 402 čoček na skladě

Máme více než 1 milión párů čoček k okamžitému odeslání.

 

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa za 29 Kč, nebo dopravu již od 59 Kč.

Bonusový program

Od prvního nákupu získáváte bonusové body, které můžete vyměnit za dárky zdarma.

Odešleme dnes nebo získáte 500 Kč

Zboží skladem, které objednáte v pracovní den do 14 hodin, předáme dopravci ještě v ten samý den. Pokud se opozdíme, získáváte 500 Kč.

 

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 16931 recenzí). Prohlédněte si vybraná hodnocení našich zákazníků.

ověřený obchod, nakupuji pravidelně, doporučuji
nejlepší zkušenosti
cena
přehlednost
spolehlivost
kvalita. Slabiny: není k dispozici kompletní sortiment roztoků Biotrue