Naše zboží můžete vyzvednout nedaleko vaší lokality ve výdejních místech

Přihlášení

Fotochromatické sluneční brýle

Fotochromatické sluneční brýle jsou výjimečné díky své špičkové technologii. Jejich ochrana před slunečním zářením je vynikající, a přesto si sotva všimnete, že se jedná o sluneční brýle. Je to díky samočinně zabarvovacímu designu čočky, který se aktivuje pouze za jasného světla.

Co jsou fotochromatické čočky a jak fungují?

Fotochromatické čočky, nazývané také samozabarvovací, bývají vyrobeny z minerálního skla nebo vysoce kvalitního plastu. Ale to samozřejmě není vše. Samozabarvovací brýle používají jedinečnou technologii, která umožňuje slunečním brýlím ztmavnout pouze při vystavení slunečnímu záření.

Výsledkem je, že čočky adaptivní na světlo jsou za normálních světelných podmínek čiré. Ztmaví se pouze za jasných světelných podmínek, v závislosti na intenzitě slunečního světla. Nejlepší ze všeho je, že fotochromatické sluneční brýle nabízejí 100% UV ochranu po celou dobu, bez ohledu na to, v jaké fázi zbarvení se nacházejí. Chrání tak vaše oči po celý den, po celý rok - vaše sluneční brýle se vždy přizpůsobí světelným podmínkám, a proto nabízejí vynikající pohodlí při nošení.

Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho průvodce fotochromatickými slunečními brýlemi.

Fotochromatické brýle: klady a zápory

Kromě celoroční 100% ochrany proti UV záření nabízejí fotochromatické sluneční brýle několik dalších výhod. Fotochromatické brýle vám ušetří peníze. Nebudete si totiž muset pořizovat 2 páry brýlí – sluneční brýle a běžné dioptrické brýle, ale získáte kombinaci obojího v jedné vizuální pomůcce. Díky svým čirým čočkám, které při vystavení slunečnímu světlu pouze ztmavnou, fotochromní čočky nejen chrání před UV zářením, ale také před dalšími škodlivými světelnými vlnami, jako je například modré světlo vyzařované digitálními obrazovkami.

Chtěli byste příklad? Brýle Ray-Ban Evolve nabízejí dokonalou ochranu před škodlivými UV paprsky, světlem z počítače a špínou nebo prachem.

Fotochromatické čočky jsou navíc dokonalým společníkem pro ty, kteří bývají trochu líní nebo nedbalí. Protože se samozabarvovacími brýlemi můžete vidět a pracovat perfektně doma i venku a omezujete riziko ztráty brýlí.

Fotochromatické čočky však mají jednu nevýhodu: blednou pomaleji než tmavnou. V závislosti na značce a designu trvá 20 až 30 sekund, než se čočky vyjasní.

Kde si mohu koupit fotochromatické sluneční brýle?

Brýle, které se promění ve sluneční, jsou v této sezóně absolutním hitem. Důvodem je, že fotochromatické brýle jsou k dispozici v mnoha různých provedeních, barvách a tvarech. Ať už vyznáváte jakýkoli styl nebo trend, fotochromatické čočky oblíbených značek, jako je Ray-Ban, doplní jakýkoli outfit. Prohlédněte si nabídku vysoce kvalitních fotochromatických slunečních brýlí, které jsou nyní k dispozici na Lentiamo. Platíte pouze za produkt - my hradíme náklady na dopravu!

Typ

Značka

Typ čoček

Tvar obrouček

Cena

Velikost

  • Typ čoček

    Fotochromatické

Proč nakupovat právě u nás?

Protože pro vás máme jedinečné výhody.

Výdejní místa

Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.

Výhodné ceny

Patříme mezi největší prodejce kontaktních čoček v Evropě a díky tomu máme zajímavé ceny pro každého.

1 135 402 čoček na skladě

Máme více než 1 milión párů čoček k okamžitému odeslání.

 

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa za 29 Kč, nebo dopravu již od 59 Kč.

Bonusový program

Od prvního nákupu získáváte bonusové body, které můžete vyměnit za dárky zdarma.

Odešleme dnes nebo získáte 500 Kč

Zboží skladem, které objednáte v pracovní den do 14 hodin, předáme dopravci ještě v ten samý den. Pokud se opozdíme, získáváte 500 Kč.

 

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 16882 recenzí). Prohlédněte si vybraná hodnocení našich zákazníků.

V centru Prahy, dá se platit i benefitními kartami
Rychlost dodání a vždy je vše bez problému.
Rychlost
Ceny
Jednoduchost
Portfolio. Slabiny: Nevim