Říjen je na Lentiamo měsícem zdravého zraku. Naučte se od našich odborníků, jak nejlépe pečovat o své oči, a využijte našich týdenních slev!

800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–18)

Přihlášení

O nás

První zákazníky jsme přivítali v roce 2008 ještě jako ryze online obchod VašeČočky.cz (od roku 2020 jako Lentiamo.cz). A brzy jsme se připojili k největším prodejcům čoček v Evropě. Kromě Česka tak nyní působíme v dalších šestnácti evropských zemích – na Slovensku, v Rakousku, Německu, ve Švýcarsku, Itálii, Velké Británii, Irsku, Francii, Dánsku, Švédsku a ve Španělsku, v Rumunsku, v Řecku, v Bulharsku, v Belgii a v Nizozemsku.

Lentiamo – Odborník na vaše oči

Nerozrostli jsme se ale jen zeměpisně, postupně se zvětšil i náš sortiment. Nejprve o sluneční brýle, následně jsme ke kontaktním čočkám přidali i dioptrické brýle, blue light brýle a další příslušenství.

I dioptrické brýle si u nás nyní snadno pořídíte online, a to dokonce až o 30 % levněji než v klasické optice. Stačí mít platný předpis a hned můžete vybírat z tisíce obrouček. Všechny jsou navíc vybroušeny a zasazeny odborníky z naší první kamenné optiky Lentiamo, kterou jsme otevřeli v roce 2019 v Praze, Křemencově 176/6.
Díky spolupráci s optimetristy a dalšími specialisty se tak z Lentiamo stal skutečný odborník na vaše oči.

Vaše objednávky střežíme jako oko v hlavě

Za 13 let existence našeho e-shopu jsme poslali už přes 2,5 miliónu krabiček kontaktních čoček. Nespočet dioptrických i slunečních brýlí v pořádku našlo své majitele.

Naší prioritou je totiž rychlá a bezproblémová expedice – 90 % vašich objednávek doručíme hned do druhého dne! O průběhů odbavení zboží vás navíc pravidelně informujeme a svou objednávku můžete sledovat i online, takže víte o každém jejím pohybu.

Dohlédneme na vaši spokojenost

Jako optika stále rosteme, přesto ale zůstáváme nohama pevně na zemi. A jste to vy, naši zákazníci, kdo řídí naše kroky.

K dispozici proto máte bezplatnou zákaznickou linku pro vaše dotazy, podněty a připomínky. Garantujeme vám také výměnu čoček i brýlí zdarma v nadstandardní lhůtě 1 rok. A třešničkou na dortu je náš bonusový program, ve kterém si vyberete dárek podle svých představ už k první objednávce.

Uděláme zkrátka vše proto, abyste i vy rozšířili řady našich spokojených zákazníků.

Odborné informace z první ruky

Abychom vám jako odborníci vyšli maximálně vstříc, píšeme pro vás blog Lentiamo. Na něm najdete nejen cenné recenze a tipy na nákup, ale také praktické informace přímo od našich specialistů. A pokud vás zajímají i aktuální informace o různých akcích a novinkách, přihlaste se k odběru našeho newsletteru, a sledujte nás na Facebooku. 

Mohlo by vás zajímat