800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–16)

Přihlášení

Způsoby dopravy

Upozorňujeme, že může v tomto období docházet ke zpožděním zásilek z důvodů plných kapacit dopravních společností. Bohužel aktuálně není možné doručení zásilky urychlit.

V rámci preventivních opatření také naše expedice aktuálně funguje na více směn a odeslání zásilek dočasně probíhá ve 13:30, abychom mohli zařídit co nejbezpečnější prostředí pro naše pracovníky a Vaše zásilky. Z toho důvodu může dojít k drobnému opoždění odeslání, obzvláště u objednávek zadaných po 13h. Věříme, že chápete důležitost těchto opatření a děkujeme, že zůstáváte s námi.

Doprava pro objednávky nad 1500 Kč je zdarma. Neplatí pro PPL, PPL ParcelShop.

Druh dopravy Cena vč. DPH
Osobní odběr v optice Lentiamo Zdarma
Osobní odběr na našich výdejních místech 24 Kč
Česká pošta – balík do ruky 59 Kč (+ 30 Kč dobírka)
Česká pošta – balík na poštu 59 Kč (+ 30 Kč dobírka)
GLS 69 Kč (+ 30 Kč dobírka)
GLS ParcelShop 29 Kč (+ 30 Kč dobírka)
PPL 79 Kč (+ 30 Kč dobírka)
PPL ParcelShop 35 Kč (+ 30 Kč dobírka)

Objednávky je možné doručit i do dalších zemí Evropy za mezinárodní poštovné, před zadáním objednávky nás kontaktujte.

Rádi bychom Vás upozornili, že vzhledem ke zvýšenému množství přepravovaných zásilek, může docházet v předvánočním čase i v průběhu svátků ke zpoždění doručování zásilek přepravními společnostmi.

Česká pošta

Jak funguje doručení Českou poštou? Nezastihl vás doručovatel České pošty? Vaše zásilka zůstane na vaší dodací poště uložena 5 dnů. Pokud si ji nestihnete vyzvednout, vrací se nám zpět. Samozřejmě, stát se to může. Někdy člověk prostě jen zapomene. Zásilku, která se nám vrátí zpět jako nevyzvednutá, vám v případě zájmu znovu vyexpedujeme. Za opětovné zaslání si účtujeme 89 Kč.

Jak zjistím, kde moje čočky právě jsou? Po expedici jsme na e-mailovou adresu, kterou jste zadali v objednávce, zaslali číslo, pod kterým zásilku dohledáte na stránkách České pošty.

Osobní odběr na našich výdejních místech

Máte v okolí jedno z našich výdejních míst? Přijďte si objednané čočky vyzvednout osobně. Využijte zdarma dopravu do naší optiky Lentiamo. Osobní odběr na PPL či GLS Parcel Shopech – zboží skladem je připraveno k vyzvednutí následující pracovní den.

Zásilka je pro vás na výdejním místě připravena 7 dní. Na našich výdejních místech je možné platit pouze v hotovosti.

Pozor: Vždy vyčkejte na e-mailovou zprávu a SMS od nás, že je objednávka připravena k vyzvednutí.

GLS a GLS Parcel Shop

GLS patří k předním českým dopravcům balíkových zásilek. Obvykle doručuje zásilky do 24 hodin. Novinka! Nyní lze dobírkou uhradit zboží platební kartou přímo na místě kurýrovi.

GLS Parcel Shop slouží pro pohodlné převzetí zásilky s dlouhou otevírací dobou. Vaše zásilka zůstane na GLS Parcel Shopu k vyzvednutí po dobu 5 pracovních dnů. Také GLS nabízí sledování zásilek on-line.

PPL a PPL Parcel Shop

PPL patří mezi přední poskytovatele přepravních služeb pro firmy a podnikatele.

PPL Parcel Shop je nejširší a zároveň nejrychleji se rozšiřující sítí výdejních a prodejních míst v České republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. PPL Parcel Shop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů. Vaše zásilka zůstane na Parcel Shopu k vyzvednutí 7 dnů.

Také PPL nabízí sledování zásilek on-line.

Problémy s dodáním zásilky? Kontaktujte nás

Snažíme se, aby expedice vašich objednávek byla bezproblémová. V případě jakéhokoli problému s doručením objednaného zboží (typicky zpoždění dodání, ztráta zásilky u dopravce, poškozená zásilka) nás neváhejte kontaktovat na bezplatné zákaznické lince 800 114 118 (v pracovních dnech mezi 8–16 hod.) nebo nám napište na objednavky@lentiamo.cz. V případě, že Vám přepravce doručí viditelně poškozenou zásilku, nepřebírejte ji a ihned nás kontaktujte.