Oakley Stunt Devil S OO 9518 08 36 0OO9518 951808 36
Proč nakupovat právě u nás?
Protože pro vás máme jedinečné výhody.
-
Autorizovaný prodejce
Exkluzivní prodej brýlí renomovaných značek
-
Vše na skladě
Brýle Vám vyrobíme a doručíme rychle
-
Doprava zdarma nad 1500 Kč (pouze GLS)
Při objednávkách dioptrických a slunečních brýlí nad 1 500 Kč doručení zdarma
Exkluzivní prodej brýlí renomovaných značek
Brýle Vám vyrobíme a doručíme rychle
Při objednávkách dioptrických a slunečních brýlí nad 1 500 Kč doručení zdarma
Popis produktu
Kultovní kalifornská značka Oakley vyrábí vysoce kvalitní sluneční brýle vhodné nejen pro každodenní nošení, ale také pro široké sportovní vyžití. Tato značka si pro své výrobky bere inspiraci především ve vědě a umění. Její sluneční brýle jsou inovativní, stylové a vyrobené z vysoce kvalitních a funkčních materiálů.
Oakley Stunt Devil S OO 9518 08 36 jsou unisex sluneční brýle.
Obruba brýlí
- Šedá barva obrouček skvěle ladí se studeným odstínem pleti a se zrzavými, šedými, bílými nebo tmavě blond vlasy.
- Obdélníkové obruby slunečních brýlí jsou ideální volbou, pokud máte oválný nebo kulatý tvar obličeje.
- Rám slunečních brýlí je vyroben z vysoce kvalitního plastu, který nabízí vysokou odolnost a pohodlí během nošení.
Skla brýlí
- Skla brýlí jsou čirá, ale ochrana proti UV záření je plně zajištěna.
- Brýlové čočky těchto slunečních brýlí jsou vyrobené z plastu, jehož nespornými výhodami jsou nízká hmotnost a odolnost proti prasknutí.
- Inovativní technologie skel HDO (High Definition Optics) zajišťuje vynikající ostrost, citlivost a přesnost vidění. HDO eliminuje zvětšení a zkreslení obrazu a umožňuje tak vidět objekty přesně tak, jak vypadají a tam, kde se skutečně nalézají. Patentovaná řešení v technologii HDO dosahují znamenitých výsledků v testech American National Standards Institute a nabízejí jedinečný vizuální obraz i ochranu.
- Čočky s úpravou Prizm upravují vidění podle konkrétních aktivit, sportu a prostředí. Jsou navrženy pro optimální vnímání barev v celé řadě světelných podmínek. Jejich výhodami je vizuální ostrost, výborná rozeznatelnost barev a přechodů mezi jednotlivými odstíny za snížené viditelnosti a optimalizace schopnosti sledovat pohybující se objekty v dohledu.
- Brýle mají fotochromatické čočky, které se přizpůsobují měnícím se podmínkám UV záření. Vlivem UV záření čočky během několika sekund automaticky ztmavnou a jakmile se intenzita UV záření sníží, stávají se brýlové čočky opět světlejšími až čirými dle konkrétního modelu brýlí. UV ochrana zůstává během těchto přechodů kompletně zachována. Samozatmavovací čočky poskytují vynikající ochranu v odlišných klimatických podmínkách i v různém ročním období. Další informace o fotochromatické technologii naleznete v našem kompletním průvodci fotochromatickými čočkami.
- Brýle s UV 400 poskytují 100% ochranu před škodlivým slunečním zářením. Čočky brýlí obsahují sluneční filtr kategorie 3 (propustnost světla 8 – 18%) – tmavý filtr vhodný pro intenzivní sluneční záření na pláži nebo ve městě.
Příslušenství
- Brýle dodáváme s originálním pouzdrem. Barva pouzdra a jeho provedení se mohou lišit.
- Hadřík, který je součástí balení, je ideální k čištění a péči o brýle. Některé modely mohou místo hadříku obsahovat textilní sáček.
Prohlédněte si celou nabídku slunečních brýlí, kde najdete další styly oblíbených značek.
Specifikace produktu
132 mm Šířka
137 mm Délka stranice
| Brýlové čočky | |
|---|---|
| Polarizované: | Ne |
| Zrcadlové: | Ne |
| Gradální: | Ne |
| Fotochromatické: | Ano |
| Propustnost čoček & kategorie filtrů: | Tmavé brýle vhodné pro intenzivní sluneční svit — kategorie filtru 3 |
| Barva čoček: | Čirá |
| Výška očnice: | 55 mm |
| Šířka očnice: | 36 mm |
| Materiál čoček: | Plast |
| Technologie čoček: | HDO, Prizm |
| UV filtr 400: | Ano |
| Obruby | |
| Tvar obrouček: | Obdélníkové |
| Barva obrouček: | Šedá |
| Materiál obrouček: | Plast |
| Velikost: | M |
| Šířka: | 132 mm |
| Délka stranice: | 137 mm |
| Šířka nosníku: | 136 mm |
| Hmotnost: | 151 g |
| Nastavitelná sedýlka: | Ne |
| Flexi stěžejka: | Ne |
| Příslušenství | |
| Pouzdro: | Ano |
| Čistící hadřík: | Ano |
| Ostatní | |
| Pohlaví: | Unisex |
| Kategorie: | Sluneční brýle |
| Značka: | Oakley |
| Použití: | Sport |
| Vhodné pro sporty: | Cyklistika, Běh, Turistika, Terénní cyklistika |
| Kód: | 0OO9518 951808 36 |
| K dispozici v dioptrické variantě: | Ne |
Jsme na Instagramu!
Rada navíc:
Zjistěte tvar svého obličeje a vyberte si k němu vhodné sluneční brýle
Komentáře k Oakley Stunt Devil S OO 9518 08 36