800 114 118

Volejte zdarma (po–pá: 8–18)

Přihlášení

Časté otázky: Barevné čočky

Změna barvy očí pomocí krycích barevných čoček

Anonym
Dotaz:

Zdravím, zajímalo by mě, zda pomocí FreshLook ColorBlends dosáhnu požadované barvy (modré) i v případě, že mám hnědé oči. Preferovala bych tento typ před jinými kvůli slibované „přirozené“ změně.

Lentiamo.cz
Odpověď:

Snažíme se doplňovat stránky barevných čoček i o fotografie našich klientů, pro představu, jak čočky reálně mohou vypadat. Použitím krycích barevných čoček je tato změna velmi pravděpodobná, avšak zda bude vypadat skutečně přirozeně, zjistíte až při samotném zkoušení barevných čoček u Vašeho kontaktologa.

Halloweenské crazy čočky

Anonym
Dotaz:

Plánuji použít barevné čočky na halloweenský kostým, ale po tomhle použití bych už třeba měsíční nebo roční čočky dále nevyužila, takže by se mi válely doma do konce záruční lhůty. Tomuhle bych říkala pěkně drahá sranda. Takže bych potřebovala čočky na jedno použití, ale dostatečně barevné, aby kompletně zakryly mou barvu očí a aby nebyly drahé jako měsíční nebo roční, u kterých bych zbytečně vyhodila spoustu peněz.

Lentiamo.cz
Odpověď:

V naší nabídce najdete i jednodenní barevní čočky – /kontaktni-cocky/barevne/jednodenni.html

Můžu nosit déle čočky než 6 měsíců?

Laura H.
Dotaz:

Koupila jsem si barevné čočky černé, které byli na 6 měsíců. A chci se zeptat, jestli je můžu nosit i po 6 měsících, když jsem je měla v očích zhruba 5krát?

Lentiamo.cz
Odpověď:

Čočky jsou určené k půlroční periodě výměny. Po 6 měsících nezaručujeme kvalitu čoček a rozhodně nedoporučujeme čočky nosit.

Barevné čočky po operaci?

Lenka K.
Dotaz:

Nosím barevné nedioptrické kontaktní čočky. Chystám se na laserovou operaci očí. Chtěla jsem se zeptat, jestli mohu po operaci opět nosit barevné čočky?

Lentiamo.cz
Odpověď:

V tomto případě se doporučuji určitě řídit pokyny ošetřujícího lékaře. Dle mého názoru bude po laserové operaci nutná doba pro zotavení oka. Zkuste se jej zeptat na možnost nošení nedioptrických barevných čoček.

Barevné čočky - fotografie

Barbora B.
Dotaz:

jsou fotky barevných čoček na stránkách pravé nebo na očích vypadají jinak? chci si objednat modré čočky

Lentiamo.cz
Odpověď:

Fotografie u barevných čoček jsou ilustrační – jde u nich hlavně o zobrazení pigmentu, který byl na čočku natištěn. Výsledná barva však závisí na více faktorech a to hlavně na vaší přirozené barvě očí a na typu čoček, které objednáte. U všech čoček se snažíme ilustrační fotografie doplňovat i těmi reálnými, které nám posílají zákazníci. Proto si u každých čoček zkuste pod fotografií produktu rozkliknout „Reálné fotky“, abyste měla představu, jak budou zhruba vypadat.

Barevné torické čočky

Anonym
Dotaz:

Existují barevné kontaktní čočky, které jsou určeny i pro osoby, které mají astigmatismus?

Lentiamo.cz
Odpověď:

Pokud máte naměřené parametry dioptrie, cylindru a osy, jedná se o korekci astigmatismu a o torické kontaktní čočky. Aktuálně na našem webu bohužel nenabízíme barevné torické kontaktní čočky.

Položte jakoukoliv otázku týkající se kontaktních čoček. Odpověď dostanete během několika dnů. Nejzajímavější dotazy umístíme na naše stránky.

Přidat dotaz