Buďte hvězdou letních festivalů s barevnými kontaktními čočkami. Slevy uvnitř 👉

Přihlášení

Eco-friendly sluneční brýle

Změny probíhají pomalu. Začíná to věcmi, které nás každý den doprovázejí, jako je naše oblečení a doplňky. Ale i drobné změny mohou mít velký dopad - například přechod z plastových slunečních brýlí na ekologické sluneční brýle! Z čeho jsou vlastně udržitelné sluneční brýle vyrobeny - a proč jsou lepší pro planetu? Je čas na změnu!

Mohou být sluneční brýle udržitelného materiálu?

Ekologické sluneční brýle v posledních letech nabývají na popularitě a jsou aktuálně nedílnou součástí repertoáru slunečních brýlí mnoha značek. Důvod je prostý. Sluneční brýle vyrobené z recyklovaných materiálů dokonale odrážejí dnešní dobu, protože stále více lidí chce snížit svůj odpad a znečištění planety. A udržitelné sluneční brýle jim v tom pomáhají.

Z čeho jsou vyrobeny sluneční brýle šetrné k životnímu prostředí?

Ekologické sluneční brýle získaly označení „etické“, „zelené“ a „udržitelné“, protože snižují potřebu neudržitelných plastů pomocí recyklovaného plastu nebo udržitelných materiálů (jako je dřevo, korek nebo biologicky odbouratelné plasty). Například kolekce slunečních brýlí Meller bio-based jsou vyrobeny ze 45% přírodních materiálů, což enormně snižuje spotřebu fosilních materiálů a uhlíkové emise.

Přečtěte si více o třech konkrétních technologiích, které se používají při výrobě udržitelných brýlí.

  • Econyl: Econyl je vyroben výhradně z mořského a skládkového odpadu, jako je průmyslový plast, zbytky látek od výrobců oděvů, staré koberce atd. Nabízí tedy skutečnou alternativu k výrobě nových plastů.
  • Hexetát: Hexetát je surovina z acetátu celulózy. Je vyroben z inovativní patentované akrylové pryskyřice. Acetát je umělé vlákno vyrobené z celulózy. Vyčištěná celulóza se extrahuje z buničiny. Hexetát je tedy recyklovatelný, zvláště ekologický materiál.
  • Recyklovaný plast: Koncept Bio-Based, který propaguje značka Meller, je ekologickou alternativou ke všem běžným materiálům slunečních brýlí, protože omezuje používání neudržitelných plastů. Obruby jsou vyrobeny ze 45% přírodních materiálů, což snižuje spotřebu fosilních surovin a emise uhlíku.

Zaručujeme, že když si koupíte sluneční brýle šetrné k životnímu prostředí od Lentiamo, podpoříte používání obnovitelných surovin, ušetříte až 30 % energie a podpoříte udržitelný rozvoj.

Existují udržitelné sluneční brýle, které jsou trendy a módní?

Rozhodně! Ekologické, veganské sluneční brýle nejen šetří naši krásnou planetu, ale také dodávají módní tečku vašemu vzhledu. Přicházejí v široké škále barev a tvarů a jsou stejně stylové jako jejich neudržitelné protějšky.

Podívejte se na nejnovější modely nejžhavějších značek a najděte své oblíbené ekologické sluneční brýle na Lentiamo!

Typ

Značka

Typ čoček

Tvar obrouček

Cena

Velikost

  • Materiál obrouček

    Eco-friendly

Načíst další produkty

Proč nakupovat právě u nás?

Protože pro vás máme jedinečné výhody.

Výdejní místa

Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.

Výhodné ceny

Patříme mezi největší prodejce kontaktních čoček v Evropě a díky tomu máme zajímavé ceny pro každého.

1 135 402 čoček na skladě

Máme více než 1 milión párů čoček k okamžitému odeslání.

 

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa za 29 Kč, nebo dopravu již od 59 Kč.

Bonusový program

Od prvního nákupu získáváte bonusové body, které můžete vyměnit za dárky zdarma.

Odešleme dnes nebo získáte 500 Kč

Zboží skladem, které objednáte v pracovní den do 14 hodin, předáme dopravci ještě v ten samý den. Pokud se opozdíme, získáváte 500 Kč.

 

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 16935 recenzí). Prohlédněte si vybraná hodnocení našich zákazníků.

Super komunikace doprava parada
Příjemný a milý personál
Rachlost vyřizení objednavký
Přehledn stranký
Dobre ceny