Balenciaga BB0180S 001 99
Momentálně tento výrobek neprodáváme.
Mohlo by se Vám také líbit
Popis produktu
Značka Balenciaga nese jméno po svém zakladateli, španělském návrháři, který byl pověstný svou posedlostí detaily a vysokými standardy. Balenciaga nabízí nekonvenční módu pro každého milovníka originálních kousků. Kolekce slunečních brýlí je ojedinělá, inovativní a vysoce osobitá.
Balenciaga BB0180S 001 99 jsou unisex sluneční brýle.
Využijte funkci virtuálního vyzkoušení a podívejte se, jak ve slunečních brýlích vypadáte.
Obruba brýlí
- Šedá barva obrouček skvěle ladí se studeným odstínem pleti a se zrzavými, šedými, bílými nebo tmavě blond vlasy.
- Obdélníkové obruby slunečních brýlí jsou ideální volbou, pokud máte oválný nebo kulatý tvar obličeje.
- Rám slunečních brýlí je vyroben z vysoce kvalitního plastu, který nabízí vysokou odolnost a pohodlí během nošení.
Skla brýlí
- Šedá skla brýlí zmírňují intenzitu světla a jsou skvělá pro oči, protože neovlivňují kontrast ani nezkreslují barvy.
- Brýlové čočky těchto slunečních brýlí jsou vyrobené z plastu, jehož nespornými výhodami jsou nízká hmotnost a odolnost proti prasknutí.
- Brýle s UV 400 poskytují 100% ochranu před škodlivým slunečním zářením. Čočky brýlí obsahují sluneční filtr kategorie 3 (propustnost světla 8 – 18%) – tmavý filtr vhodný pro intenzivní sluneční záření na pláži nebo ve městě.
Příslušenství
- Brýle dodáváme s originálním pouzdrem. Barva pouzdra a jeho provedení se mohou lišit.
- Hadřík, který je součástí balení, je ideální k čištění a péči o brýle. Některé modely mohou místo hadříku obsahovat textilní sáček.
Prohlédněte si celou nabídku slunečních brýlí, kde najdete další styly oblíbených značek.
Specifikace produktu
131 mm Šířka
110 mm Délka stranice
| Brýlové čočky | |
|---|---|
| Polarizované: | Ne |
| Zrcadlové: | Ne |
| Gradální: | Ne |
| Fotochromatické: | Ne |
| Propustnost čoček & kategorie filtrů: | Tmavé brýle vhodné pro intenzivní sluneční svit — kategorie filtru 3 |
| Barva čoček: | Šedá |
| Výška očnice: | 67 mm |
| Šířka očnice: | 99 mm |
| Materiál čoček: | Plast |
| UV filtr 400: | Ano |
| Obruby | |
| Tvar obrouček: | Obdélníkové |
| Barva obrouček: | Šedá |
| Materiál obrouček: | Plast |
| Velikost: | M |
| Šířka: | 131 mm |
| Délka stranice: | 110 mm |
| Šířka nosníku: | 1 mm |
| Hmotnost: | 235 g |
| Nastavitelná sedýlka: | Ne |
| Flexi stěžejka: | Ne |
| Příslušenství | |
| Pouzdro: | Ano |
| Čistící hadřík: | Ano |
| Ostatní | |
| Pohlaví: | Unisex |
| Kategorie: | Sluneční brýle |
| Značka: | Balenciaga |
| Použití: | Móda |
| Kód: | BB0180S 001 99 |
| K dispozici v dioptrické variantě: | Ne |
Jsme na Instagramu!
Rada navíc:
Zjistěte tvar svého obličeje a vyberte si k němu vhodné sluneční brýle
Komentáře k Balenciaga BB0180S 001 99