Biotrue Multi-Purpose 2 x 300 ml s pouzdry
539 Kč
- Biotrue Multi-Purpose 3 x 300 ml s pouzdry – 779 Kč (ušetříte 39 Kč)
- Biotrue Multi-Purpose 4 x 300 ml s pouzdry – 1 019 Kč (ušetříte 59 Kč)
Detaily o Biotrue Multi-Purpose 2 x 300 ml s pouzdry
Biotrue Multi-Purpose je víceúčelový roztok určený k čištění, dezinfekci, zvlhčování, oplachování a uchovávání všech měkkých kontaktních čoček včetně silikon-hydrogelových.
Univerzální roztok Biotrue Multi-Purpose využívá biologicky inspirovaná vylepšení – používá lubrikant, jehož pH je vybalancováno na srovnatelnou úroveň jako mají zdravé slzy, obaluje čočky zvlhčující vrstvou pro pohodlnější nošení a zachovává aktivitu některých prospěšných proteinů, které jsou přítomné v slzách.
Biotrue Multi-Purpose napomáhá udržet kontaktní čočky zvlhčené až po dobu 20 hodin a tím přispívá k vysokému komfortu při nošení. Roztok Biotrue Multi-Purpose v sobě spojuje jedinečné inovace inspirované fyziologií očí v kombinaci s duálním systémem dezinfekce.
Parametry
| Specifikace | |
|---|---|
| Hmotnost: | 740 g |
| Celkový objem: | 600 ml |
| Konzervanty: |
Polyaminopropyl Biguanide Boric Acid |
| Výrobce: | Bausch & Lomb |
| Použití | |
| Typ: | Víceúčelový |
| Pro tvrdé kontaktní čočky: | Ne |
| Pro měkké kontaktní čočky: | Ano |
| Cestovní: | Ne |
| Expirace: | Nejméně 17 měsíců |
| Spotřeba po otevření: | 3 měsíce |
| Příslušenství | |
| Pouzder v balení: | 2 |
| Ostatní | |
| Kategorie: |
Roztoky Příslušenství Výhodné balíčky roztoků Víceúčelové roztoky na kontaktní čočky |
| Objem pouzdra: | 2 x 4.2 ml |
Komentáře k Biotrue Multi-Purpose 2 x 300 ml s pouzdry
Přidat dotazDobrý den,oba mají expiraci 4/2014. Ivana
jaká je prosím expirace roztoku? Předpokládám že bude stejná i pro 3x 300ml :-)
Dobrý den, expirace tohoto balení je 5/2014 a balení 3×300 ml má
expiraci 3/2015. Hezký den Ivana
Dobrý den, nyní máme roztoky s expirací 03/2014.
Dobrý den, nerozumím, akční cenu jsme v tuto chvíli neměnili. Dívala
jste se přímo na naše stránky, či jste viděla akční cenu ve
vyhledávání? tam totiž občas zůstávají staré neaktualizované ceny.
Děkuji.
Děkuji za odpověď
Dobrý den, expirace je 3/2014.
Dobrý den, expirace je 12/2012
chtěla bych se zeptat, zda je možné bez konzultace s očním lékařem vyměnit roztok Renu multi plus za tuto novinku. Měla by to být stejná firma, ale nevím jaké je složení roztoku a zda je zaměnitelné a tedy je možné ho bez obav "vyzkoušet".
Děkuji za odpověď a přeji pěkný den!
Monika R.
takto na dálku bohužel nedokážeme odpovědět, zda Vám bude tento roztok vyhovovat. Vhodný roztok, stejně tak jako kontaktní čočk, by měl doporučit oční lékař, vždy hrozí riziko, že nemusí každému vyhovovat.
Tereza H.
Dobrý den, expirace je 07/2015. Hezký den Ivana