Biotrue Multi-Purpose 2 x 480 ml s pouzdry
758 Kč
729 Kč
Ušetřete 29 Kč díky výhodnému balení.
Proč nakupovat právě u nás?
Protože pro vás máme jedinečné výhody.
-
Výdejní místa
Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.
-
Doprava zdarma nad 1500 Kč (pouze GLS)
Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa od 34 Kč, nebo dopravu již od 64 Kč.
-
Věrnostní program
Od prvního nákupu získáváte Lentiamo body, které můžete vyměnit za věrnostní odměny.
Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.
Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa od 34 Kč, nebo dopravu již od 64 Kč.
Od prvního nákupu získáváte Lentiamo body, které můžete vyměnit za věrnostní odměny.
Detaily o Biotrue Multi-Purpose 2 x 480 ml s pouzdry
Biotrue Multi-Purpose je víceúčelový roztok určený k čištění, dezinfekci, zvlhčování, oplachování a uchovávání všech měkkých kontaktních čoček včetně silikon-hydrogelových.
Univerzální roztok Biotrue Multi-Purpose využívá biologicky inspirovaná vylepšení – používá lubrikant, jehož pH je vybalancováno na srovnatelnou úroveň jako mají zdravé slzy, obaluje čočky zvlhčující vrstvou pro pohodlnější nošení a zachovává aktivitu některých prospěšných proteinů, které jsou přítomné v slzách.
Biotrue Multi-Purpose napomáhá udržet kontaktní čočky zvlhčené až po dobu 20 hodin a tím přispívá k vysokému komfortu při nošení. Roztok Biotrue Multi-Purpose v sobě spojuje jedinečné inovace inspirované fyziologií očí v kombinaci s duálním systémem dezinfekce.
Parametry
| Specifikace | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1160 g |
| Celkový objem: | 960 ml |
| Konzervanty: |
Polyaminopropyl Biguanide Boric Acid |
| Výrobce: | Bausch & Lomb |
| Použití | |
| Typ: | Víceúčelový |
| Pro tvrdé kontaktní čočky: | Ne |
| Pro měkké kontaktní čočky: | Ano |
| Cestovní: | Ne |
| Expirace: | Nejméně 12 měsíců |
| Spotřeba po otevření: | 3 měsíce |
| Příslušenství | |
| Pouzder v balení: | 2 |
| Ostatní | |
| Kategorie: |
Roztoky Příslušenství Výhodné balíčky roztoků Víceúčelové roztoky na kontaktní čočky |
| Objem pouzdra: | 2 x 4.2 ml |
Komentáře k Biotrue Multi-Purpose 2 x 480 ml s pouzdry