Přihlášení

Ray-Ban Everglasses: Čiré čočky s filtrem modrého světla

Vojtěch Brtinský

Z lékařského hlediska zkontroloval/a Vojtěch Brtinský, Optometrista, dne 17. 12. 2020
Napsal/a Leonie Bauer

Konečně jsou tady, nové Ray-Ban Everglasses!

Špičková kolekce počítačových brýlí nastavuje nové standardy na trhu s brýlemi a může se pochlubit elegantním a módním designem, který se hodí ke každému stylu a individuálnímu vkusu. Pokud nepotřebujete korekci očí, ale chcete své oči chránit, pak jsou tyto nedioptrické brýle pro vás to pravé!

Oční lékaři, stejně jako skuteční fanoušci Ray-Ban, milují tuto kolekci brýlí kvůli jejich pokročilému filtru modrého světla. Ten vám umožňuje používat počítač, mobilní telefon nebo televizi každý den bez poškození očí.

Ale to není vše. Přečtěte si více o nejnovější inovaci od značky Ray-Ban na blogu Lentiamo!

Filtr modrého světla je zabudován již přímo v čočkách brýlí Ray-Ban Everglasses

Designy brýlí Ray-Ban vždy přitahovaly pozornost. Jsou nadčasové, dostupné v mnoha barvách a nabízí vynikající ochranu. Kromě módních vzorů vyniká nová kolekce Everglasses hlavně díky pokročilé ochraně proti modrému světlu.

Když si tedy koupíte brýle z této kolekce, které obsahují čiré čočky s filtrem modrého světla, získáte nedioptrické počítačové, které vás ochrání před vlnami modrého světla vyzařovanými digitálními obrazovkami.

Ray-Ban Everglasses pro ženy

Brýle s filtrem modrého světla pomáhají snižovat únavu a pálení očí, minimalizují jas pro pohodlnější pohled a zlepšují kontrast pro přirozenější barvy. Nabízejí tedy ochranu očí spolu s optimálním vizuálním komfortem. Modrý filtr Everglasses je navržen tak, aby snižoval riziko namáhání očí minimalizací osvětlení obrazovky a vnitřního osvětlení. Kvalitní brýle z této kolekce blokují 20% modrého světla mezi 380 a 450 NM (na základě současných vědeckých důkazů).

To umožňuje všem dospělým a teenagerům, kteří tráví spoustu času před digitálními zařízeními, chránit své oči.

Už si nemusíte dělat starosti s dlouhými hodinami před notebookem nebo tabletem – Ray-Ban Everglasses jsou jediným doplňkem, který potřebujete při práci – a kdekoli v blízkosti digitálních obrazovek.

Ray-Ban Everglasses poskytují 100% ochranu proti UVA a UVB

Ano, čtete správně. Čiré čočky s modrým filtrem z kolekce Everglasses chrání vaše oči nejen před modrým světlem, ale také před slunečním zářením. Důvodem je, že jsou brýle vybaveny vynikajícími UV filtry ve svých čočkách, které jsou nepřetržitě aktivní – bez ohledu na to, zda stojíte na prudkém slunci nebo jednoduše ve světlé místnosti zaplavené světlem.

Ray-Ban Everglasses jsou vybaveny vysoce kvalitními minerálními a polyamidovými čočkami

Ale to není vše. Kolekce Everglasses vás nejen chrání před slunečním zářením a modrým světlem. Jednou z jejich největších výhod jsou jejich vysoce kvalitní čočky vyrobené z minerálního skla a polyamidu. Nezkreslují obraz a jsou a odolné proti poškrábání, takže se můžete spolehnout na jejich technickou dokonalost a trvanlivost.

Přehled všech výhod čirých čoček Ray-Ban

Počítačové brýle Ray-Ban s čirými čočkami nabízí

  • ochranu před modrým světlem, které vyzařují digitální obrazovky
  • 100% UVA a UVB ochrana
  • kvalitní čočky odolné proti poškrábání
Ray-Ban Everglasses for men

Tak na co ještě čekáte? Objednejte si počítačové brýle Ray-Ban na Lentiamo a užijte si pohodlí z nákupu online za bezkonkurenční ceny.

Nenechte si ujít nic důležitého.

Přihlaste si náš e-mailový zpravodaj!

Komentáře

    Žádný dotaz...

    Údaje označené * jsou povinné

    Nejprodávanější produkty