Přihlášení

DB EYEWEAR by DAVID BECKHAM

David Beckham. Vynikající sportovec, velvyslanec dobré vůle pro UNICEF a v neposlední řadě také ikona současné módy a populární kultury. Safilo. Přední výrobce luxusních brýlí světových značek jako je Dior, Fendi nebo Givenchy a mnoha dalších, využívající to nejlepší z tradičních i moderních materiálů pro výrobu slunečních a dioptrických brýlí.

David Beckham a Safilo podepsali exkluzivní kontrakt na výrobu kompletní modelové řady pánských brýlí pod značkou DB eyewear by David Beckham.

S celkem 55 miliony sledujících na Instagramu je dnes David Beckham skutečnou nadnárodní módní ikonou a patří mezi 5 nejvíce sledovaných mužů na sociálních sítích. V roce 2015 ho časopis People zvolil jako nejkrásnějšího muže na světě.

V minulosti spojil svoje jméno a tvář se společností Coty pro výrobu parfémů David Beckham Instinct a ve spolupráci s kosmetickým gigantem L‘Oréal vyvinul vlastní značku pánské kosmetiky House 99. Nyní přichází řada slunečních a dioptrických brýlí od firmy Safilo.

Přijďte si je vyzkoušet! Pouze v optice VašeČočky.DB David Beckham Eyewear

Nová exkluzivní kolekce se vyznačuje výrazně pánským stylem, je opatřena typickými ikonickými elementy pro snadnou identifikaci a vytváří silné povědomí o značce. Při tom se odkazuje na modely brýlí z minulosti, které se staly legendami a patří ke špičce i v současném designu.

Kolekce brýlí DB eyewear by David Beckham je vytvořena tak, aby se stala přední světovou značkou určující trendy v pánských brýlích a zaujala sebevědomé místo po boku těch největších hráčů na poli módního průmyslu. Slunečnídioptrické brýle DB eyewear by David Beckham přichází ve dvou řadách – neformální a nadčasový typicky anglický střih a elegantní a luxusní styl, který se nebojí extravagance a zdravého sebevědomí.

DB David Beckham Eyewear

David Beckham miluje krásné brýle a jeho cit pro módu a styl je světoznámý. Nová kolekce nabídne brýle různých tvarů a typů, které můžete nosit po celý den. Od odlehčených materiálů až po speciální čočky z minerálního skla, polarizovaná nebo fotochromatická (samozatmívací) skla. Všechny tyto modely můžete směle nosit od rozbřesku až do noci, na různé příležitosti, ať už formální nebo neformální.

S brýlemi DB eyewear by David Beckham se i vy stanete nadčasovou módní ikonou. Buďte mezi prvními majiteli těchto skvělých brýlí.Nenechte si ujít nic důležitého.

Přihlaste si náš e-mailový zpravodaj!

Komentáře

    Žádný dotaz...

    Údaje označené * jsou povinné

    Nejprodávanější produkty