Valentýnská nabídka se slevou až 50 %

Přihlášení

Jak poznat padělky slunečních brýlí Carrera

Jakub Odcházel, DiS.

Z lékařského hlediska zkontroloval/a Jakub Odcházel, DiS., Vedoucí sítě optik , dne 25. 6. 2019. Napsal/a Lentiamo

Padělky slunečních brýlí najdete všude – na pláži, v obchodech se suvenýry a možná i u vás v šuplíku. Prodávají se za nižší cenu než originální značkové brýle , a proto se také těší velké oblibě.

Škodí padělané brýle mým očím?

Otázka zní: Můžete si koupit padělky slunečních brýlí, aniž byste tím nezvyšovali riziko pro vaše oči? Odpověď na tuto otázku je jednoznačně záporná. U padělaných čoček se netestuje propustnost UV záření nebo jejich odolnost a kupující tak nemá přehled o jejich kvalitě. Je pravděpodobné, že takové brýle nebudou mít dostatečný UV filtr a levný materiál se snadno zlomí nebo rozbije.

Proto vás prosíme, abyste mysleli na vlastní zdraví a od padělků se drželi dál. Jak na to, vám poradíme v našem speciálu „Jak poznat padělky slunečních brýlí“. S pomocí šesti článků se naučíte, jak snadno rozeznat padělky značek od originálních značkových slunečních brýlí.

Jedinečnost slunečních brýlí Carrera

Brýle ikonické italské značky, která se na trhu pohybuje od roku 1956, patří mezi špičku sportovních slunečních brýlí. Sluneční brýle Carrera jsou výjimečně lehké, odolné, pohodlné a dobře sedí.

Naneštěstí se však kvůli své popularitě stávají obětí padělání. Abyste se padělkům vyhnuli, dali jsme dohromady nejužitečnější tipy, jak padělky značky Carrera rozeznat.

Tipy, jak rozeznat padělky slunečních brýlí Carrera

Poznejte padělky brýlí Carrera – zkontrolujte pouzdro a stranice

 

 

1. Zkontrolujte pouzdro a stranice

Ujistěte se, že vaše sluneční brýle od Carrery mají na krabičce uvedenou stejnou zemi původu jako na nožičkách – originály značky Carrera jsou vyráběny v Itálii, Slovinsku nebo v Číně.

 

Poznejte padělky brálí Carrera – zkontrolujte logo

 

 

2. Zkontrolujte logo

Originály slunečních brýlí značky Carrera mají na čočkách logo a zároveň cedulku „UV ochrana“. Obojí najdete přímo na čočkách brýlí.

 

 

 

S našimi jednoduchými, leč efektivními radami hned poznáte, jestli si kupujte vysoce kvalitní originály brýlí Carrera nebo levné padělky.
 

 

 


 

Nenechte si ujít nic důležitého.

Přihlaste si náš e-mailový zpravodaj!

Komentáře

    Žádný dotaz...

    Údaje označené * jsou povinné

    Nejprodávanější produkty