Přihlášení

Jak poznat padělky slunečních brýlí Persol

Z lékařského hlediska zkontroloval/a Leonie Bauer, Vedoucí obsahu, dne 25. 9. 2019
Napsal/a Anna Sucha

Per sol – znamená italsky “pro slunce”. Jedna z nejlegendárnějších značek sluneční brýlí v Itálii. Návrháři Persolu se specializují na vysoce kvalitní sluneční brýle již přes sto let – jejich slavné brýle nosí hvězdy jako Jack Nicholson, George Clooney a Julia Roberts.

Ale ne všechny brýle značky Persol jsou originály, narazíte na spoustu padělků. Přečtěte si, proč mohou být padělané brýle nebezpečné pro vaše oči.

Vystavuji svůj zrak nebezpečí, když nosím padělky značky Persol?

Mnozí z nás si neuvědomují, že padělané sluneční brýle mohou znamenat nebezpečí pro naše oči.

Jejich čočky nabízejí minimální nebo vůbec žádnou UV ochranu a jsou vyrobeny z levných materiálů, které se snadno rozbíjí. Ve finále zaplatíme za levné brýle velkou cenu. Proto vás prosíme, abyste mysleli na vlastní zdraví a od padělků se drželi dál. Jak na to, vám poradíme v našem speciálu „Jak poznat padělky slunečních brýlí“. S pomocí šesti článků se naučíte, jak snadno rozeznat padělky značek Oakley, Prada, Chanel, Carrera nebo Dolce & Gabbana fakes od originálních slunečních brýlí.

2 tipy, jak poznat padělky slunečních brýlí Persol

Abychom ochránili váš zrak, dali jsme dohromady rady, které vám pomohou vyhnout se koupi padělaných a potenciálně nebezpečných brýlí.

1. Zkontrolujte kovový šíp

Nejcharakterističtějším prvkem, který vám naznačí autenticitu brýlí, je kovový šíp, který spojuje obroučky brýlí s nožičkami. Měl by být tvořen rovnou, čistou čarou bez mezer.

Persol

2. Zkontrolujte stranice

Dalším důležitým prvkem je systém Meflecto s dvěma kovovými pruhy na každé stranici – pokud vypadají, jako že je na brýle někdo přilepil, pravděpodobně se jedná o padělek.

Nenechte si ujít nic důležitého.

Přihlaste si náš e-mailový zpravodaj!

Komentáře

    Žádný dotaz...

    Údaje označené * jsou povinné

    Nejprodávanější produkty