Naše zboží můžete vyzvednout nedaleko vaší lokality ve výdejních místech

4,9/5 Hodnocení

Přihlášení

Nadčasové sluneční brýle

Nadčasové sluneční brýle

 

Když najdete sluneční brýle, které se hodí k vašemu typu obličeje, chcete mít jistotu, že je budete moct nosit kdykoli bude potřeba. Proto naše rada zní: pořiďte si jednu z mnoha klasik, které nikdy nevyjdou z módy:

 

Ray-Ban Aviator Large Metal
RB3025 L0205 58

Sluneční brýle Pilotky

Sluneční brýle Aviator, neboli pilotky, byly původně navrženy pro piloty, aby chránily jejich zrak při létání – odtud tedy jejich název. V dnešní době jsou pilotky základní výbavou každého šatníku. I v roce 2019 jsou módním hitem, ať už na přehlídkách nebo v obchodech, které drží krok s trendy.

Prohlédněte si naši nabídku Pilotek

Ray-Ban Wayfarer RB2140 901 54

Sluneční brýle Wayfarer

Sluneční brýle Wayfarer navrhl v roce 1952 Raymond Stegeman pro společnost Ray-Ban a od té doby patří mezi jedny z nejoblíbenějších typů brýlí. Nosí je všichni od celebrit až po politiky. Za úspěchem brýlí Wayfarers stojí jejich tvar: přirozeně klenutá horní část brýlí a lehce zakulacené obroučky jsou univerzální a jednoduše cool.

Podívejte se na nabídku slunečních brýlí Wayfarer

Meller Kubu Tigris Olive

Sluneční brýle s kulatými obroučkami

Jejich nejcharakterističtějším znakem jsou kulaté brýlové čočky a obroučky v retro kovovém nebo barevném provedení. Kulaté sluneční brýle mají obroučky stejně vysoké a široké, dokáží zjemnit hranatý obličej a vytvoří dojem vintage image.

Prohlédněte si kolekci Meller Kubu

Prada Conceptual
0PR 01OS 2AU6E1 55

Sluneční brýle s hranatými obroučkami

Hranaté sluneční brýle mají široké obdélníkové čočky, některé s hranatými rohy, jiné jsou zase více kulaté. Hranaté obroučky jsou skvělou volbou pro téměř každý tvar obličeje, zejména pak pro oválný, kulatý a srdcový. Tyto univerzální brýle jsou k dispozici ve všech materiálech a barvách.

Prohlédněte si hranaté sluneční brýle

Vogue
0VO 4227S 323/11 53

Sluneční brýle Teashades

Teashades, neboli lennonky, byly typem psychedelických drátěných brýlí, které často nosili členové undergroundu v šedesátých letech převážně z estetických důvodů. V dnešní době jsou tyto nadčasové obroučky nutným doplňkem všech, kteří mají rádi vintage styl a kteří zároveň hledají kvalitní UV ochranu.

Objednejte si kulaté obroučky


 

S těmito typy slunečních brýlí nemůžete šlápnout vedle, ať už návrháři přijdou v následující sezóně s čímkoli. Pouze se ujistěte, že zvolíte takové brýle, které sednou vašemu typu obličeje.


Čtěte dál:

poradíme vám, jak vybrat správné brýle podle vašeho stylu