OPTI-FREE Express 120 ml s pouzdrem
Momentálně tento výrobek neprodáváme.
Místo toho si můžete koupit OPTI-FREE Express 355 ml s pouzdrem.
Proč nakupovat právě u nás?
Protože pro vás máme jedinečné výhody.
-
Výdejní místa
Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.
-
Doprava zdarma nad 1500 Kč (pouze GLS)
Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa od 34 Kč, nebo dopravu již od 64 Kč.
-
Věrnostní program
Od prvního nákupu získáváte Lentiamo body, které můžete vyměnit za věrnostní odměny.
Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.
Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa od 34 Kč, nebo dopravu již od 64 Kč.
Od prvního nákupu získáváte Lentiamo body, které můžete vyměnit za věrnostní odměny.
Detaily o OPTI-FREE Express 120 ml s pouzdrem
Roztok OPTI-FREE Express 120 ml s pouzdrem je jeden z nejpoužívanějších univerzálních roztoků pro měkké kontaktní čočky. Kontaktní čočky dezinfikuje, zvlhčuje a odstraňuje z nich usazeniny různého typu. Stejně tak se používá k oplachování a uchovávání kontaktních čoček.
Parametry
| Specifikace | |
|---|---|
| Hmotnost: | 171 g |
| Celkový objem: | 120 ml |
| Konzervanty: |
Polyquad Aldox |
| Výrobce: | Alcon |
| Použití | |
| Typ: | Víceúčelový |
| Pro tvrdé kontaktní čočky: | Ne |
| Pro měkké kontaktní čočky: | Ano |
| Cestovní: | Ne |
| Expirace: | Nejméně 16 měsíců |
| Spotřeba po otevření: | 6 měsíců |
| Příslušenství | |
| Pouzder v balení: | 1 |
| Ostatní | |
| Kategorie: |
Roztoky Příslušenství Víceúčelové roztoky na kontaktní čočky |
| Objem pouzdra: | 2 x 4.2 ml |
Anna
Dobrý den, jaký je rozdíl mezi Opti-free Express a Replenish a jestli se
může používat opti-free Express na čočky Air Optix Aqua. Děkuji za odpověď
Dobrý den, velký rozdíl v nich není, ten Replenish zbavuje více pocitu
suchého oka a hlavní předností tohoto roztoku je moderní metoda tvorby a
udržování vlhkosti mezi čočkou a okem. Na čočky Air Optix Aqua můžete používat oba tyto
roztoky. Ivana