OPTI-FREE Puremoist 90 ml s pouzdrem v dárkovém balení
Momentálně tento výrobek neprodáváme.
Proč nakupovat právě u nás?
Protože pro vás máme jedinečné výhody.
-
Výdejní místa
Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.
-
Doprava zdarma nad 1500 Kč (pouze GLS)
Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa od 34 Kč, nebo dopravu již od 64 Kč.
-
Věrnostní program
Od prvního nákupu získáváte Lentiamo body, které můžete vyměnit za věrnostní odměny.
Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.
Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa od 34 Kč, nebo dopravu již od 64 Kč.
Od prvního nákupu získáváte Lentiamo body, které můžete vyměnit za věrnostní odměny.
Detaily o OPTI-FREE Puremoist 90 ml s pouzdrem v dárkovém balení
Víceúčelový roztok OPTI-FREE PureMoist je novým výrobkem firmy Alcon pro všechny měkké kontaktní čočky, včetně silikon-hydrogelových. Unikátní složení pomáhá uchovávat vlhkost na povrchu čočky a zajišťuje komfort při nošení zejména pro citlivé oči po dobu až 16 hodin. Roztok OPTI-FREE PureMoist je univerzální roztok, který čistí, dezinfikuje, zvlhčuje, oplachuje a uchovává kontaktní čočky. Nahrazuje původní roztok EverMoist. Dárkové balení obsahuje roztok s pouzdrem, praktickou cestovní taštičku se zipem a zrcátko.
Parametry
| Specifikace | |
|---|---|
| Hmotnost: | 210 g |
| Celkový objem: | 90 ml |
| Konzervanty: |
Polyquad Aldox |
| Výrobce: | Alcon |
| Použití | |
| Typ: | Víceúčelový |
| Pro tvrdé kontaktní čočky: | Ne |
| Pro měkké kontaktní čočky: | Ano |
| Cestovní: | Ano |
| Spotřeba po otevření: | 6 měsíců |
| Příslušenství | |
| Pouzder v balení: | 1 |
| Ostatní | |
| Kategorie: |
Roztoky Příslušenství Víceúčelové roztoky na kontaktní čočky |
| Objem pouzdra: | 2 x 4.2 ml |
Komentáře k OPTI-FREE Puremoist 90 ml s pouzdrem v dárkovém balení