OPTI-FREE PureMoist 2 x 300 ml s pouzdry
Momentálně tento výrobek neprodáváme.
Místo toho si můžete koupit Solunate Multi-Purpose 2 x 400 ml s pouzdry.
- OPTI-FREE PureMoist 3 x 300 ml s pouzdry – 919 Kč (ušetříte 39 Kč)
- OPTI-FREE PureMoist 4 x 300 ml s pouzdry – 1 209 Kč (ušetříte 49 Kč)
Proč nakupovat právě u nás?
Protože pro vás máme jedinečné výhody.
-
Výdejní místa
Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.
-
Doprava zdarma nad 1500 Kč (pouze GLS)
Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa od 34 Kč, nebo dopravu již od 64 Kč.
-
Věrnostní program
Od prvního nákupu získáváte Lentiamo body, které můžete vyměnit za věrnostní odměny.
Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.
Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa od 34 Kč, nebo dopravu již od 64 Kč.
Od prvního nákupu získáváte Lentiamo body, které můžete vyměnit za věrnostní odměny.
Detaily o OPTI-FREE PureMoist 2 x 300 ml s pouzdry
Novinka. Víceúčelový roztok OPTI-FREE PureMoist je novým výrobkem firmy Alcon pro všechny měkké kontaktní čočky, včetně silikon-hydrogelových. Unikátní složení pomáhá uchovávat vlhkost na povrchu čočky a zajišťuje komfort při nošení zejména pro citlivé oči po dobu až 16 hodin. Roztok OPTI-FREE PureMoist je univerzální roztok, který čistí, dezinfikuje, zvlhčuje, oplachuje a uchovává kontaktní čočky. Nahrazuje původní roztok EverMoist.
Parametry
| Specifikace | |
|---|---|
| Hmotnost: | 735 g |
| Celkový objem: | 600 ml |
| Konzervanty: |
Polyquad Aldox |
| Výrobce: | Alcon |
| Použití | |
| Typ: | Víceúčelový |
| Pro tvrdé kontaktní čočky: | Ne |
| Pro měkké kontaktní čočky: | Ano |
| Cestovní: | Ne |
| Expirace: | Nejméně 15 měsíců |
| Spotřeba po otevření: | 6 měsíců |
| Příslušenství | |
| Pouzder v balení: | 2 |
| Ostatní | |
| Kategorie: |
Roztoky Příslušenství Výhodné balíčky roztoků Víceúčelové roztoky na kontaktní čočky |
| Objem pouzdra: | 2 x 4.2 ml |
Komentáře k OPTI-FREE PureMoist 2 x 300 ml s pouzdry
Přidat dotazDobrý den, děkuji za Váš komentář. Aktuálně máme k dispozici
roztoky s expirací 03/2020. Hezký den, Katka.
Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Roztok je z expirací do 10/2019.
Dnes prisly a expirace je do 6/ 2016.
Kdybych tady byla uvedena pravdiva informace, neobjednam je.
Dobrý den, informace, která je uvedena v komentářích výše byla
zmíněna před 3 měsíci, za tuto dobu bylo skladové zboží vyprodáno a
nové s jinou dobou expirace naskladněno. Balení roztoku by Vám mělo
vydržet na 60 dnů používání. Hezký den
Dobrý den, roztoky mají expiraci do roku 2018. Hezký den
Děkuji Jana
Dobrý den, 1 ks tohoto 300 ml roztoku je za 348 Kč, pokud koupíte
2ks po jednom vyjde to na 696 Kč a toto balení vyjde na 651 Kč, stále se
Vám toto výhodné balení vyplatí.
Mariana
Dobrý den, děkuji za Vaši zprávu. Spotřeba roztoku je zcela
individuální. Po každém ukládání čoček do pouzdra by se měl
vyměňovat roztok. Děkuji za pochopení, Katka.