OPTI-FREE RepleniSH 3 x 300 ml s pouzdry
Momentálně tento výrobek neprodáváme.
Místo toho si můžete koupit Solunate Multi-Purpose 3 x 400 ml s pouzdry.
Proč nakupovat právě u nás?
Protože pro vás máme jedinečné výhody.
-
Výdejní místa
Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.
-
Doprava zdarma nad 1500 Kč (pouze GLS)
Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa od 34 Kč, nebo dopravu již od 64 Kč.
-
Věrnostní program
Od prvního nákupu získáváte Lentiamo body, které můžete vyměnit za věrnostní odměny.
Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.
Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa od 34 Kč, nebo dopravu již od 64 Kč.
Od prvního nákupu získáváte Lentiamo body, které můžete vyměnit za věrnostní odměny.
Detaily o OPTI-FREE RepleniSH 3 x 300 ml s pouzdry
Roztok OPTI-FREE RepleniSH ve výhodném balení 3 × 300 ml je výrobkem firmy Alcon, určený pro péči o měkké kontaktní čočky, včetně silikon-hydrogelových. Hlavní předností tohoto roztoku je moderní metoda tvorby a udržování vlhkosti mezi čočkou a okem, díky které se můžete zbavit nepříjemného pocitu „suchých očí“. Roztok OPTI-FREE RepleniSH je univerzálním roztokem, který čistí, dezinfikuje, zvlhčuje, oplachuje a uchovává kontaktní čočky.
Parametry
| Specifikace | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1083 g |
| Celkový objem: | 900 ml |
| Konzervanty: |
Polyquad Aldox |
| Výrobce: | Alcon |
| Použití | |
| Typ: | Víceúčelový |
| Pro tvrdé kontaktní čočky: | Ne |
| Pro měkké kontaktní čočky: | Ano |
| Cestovní: | Ne |
| Expirace: | Nejméně 14 měsíců |
| Spotřeba po otevření: | 6 měsíců |
| Příslušenství | |
| Pouzder v balení: | 3 |
| Ostatní | |
| Kategorie: |
Roztoky Příslušenství Výhodné balíčky roztoků Víceúčelové roztoky na kontaktní čočky |
| Objem pouzdra: | 2 x 4.2 ml |
Komentáře k OPTI-FREE RepleniSH 3 x 300 ml s pouzdry