Naše zboží můžete vyzvednout nedaleko vaší lokality ve výdejních místech

4,9/5 Hodnocení

Přihlášení

Oxynate Peroxide 380 ml s pouzdrem

Příslušenství Roztoky

na základě 10 recenzí

Na hlavním skladě > 5000 ks
Výhodnější balení:
Nákupem získáte 33 bonusových bodů
329 Kč
Bestseller Oxynate Peroxide 380 ml s pouzdrem

Zvolte parametry

Vyberte množství

U vás 27. 2. nebo k vyzvednutí 26. 2.

 • Doprava zdarma nad 1500 Kč
 • Pod 1 500 Kč – Výdejní místa 29 Kč
 • Platba předem již od 64 Kč, dobírka již od 94 Kč

Proč nakupovat právě u nás?

Protože pro vás máme jedinečné výhody.

Výdejní místa

Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa za 29 Kč, nebo dopravu již od 59 Kč.

Bonusový program

Od prvního nákupu získáváte bonusové body, které můžete vyměnit za dárky zdarma.

 

Hodnocení Oxynate Peroxide 380 ml s pouzdrem:
98 % na základě 10 recenzí

Zobrazujeme pouze hodnocení s komentářem

Detaily o Oxynate Peroxide 380 ml s pouzdrem

Oxynate Peroxide je čistící a dezinfekční roztok italské výroby vhodný pro péči o všechny druhy kontaktních čoček s výjimkou čoček barevných. Peroxidový roztok Oxynate je určený k dezinfekci, čištění, hydrataci a odstraňování proteinů a usazených nečistot. Při pravidelném používání rovněž zaručuje úplnou sterilizaci čoček. Větší balení 380 ml vám poskytne možnost používat roztok o několik dní déle než roztoky v běžné velikosti (360 ml) a to za srovnatelnou cenu. Optimální poměr kvality a ceny tak řadí roztok Oxynate mezi velmi oblíbené peroxidové roztoky na trhu.

Oxynate Peroxide je vhodný i pro citlivé oči a náročnější podmínky. Zajistí jednoduchou a bezpečnou péči o kontaktní čočky a plní tak nároky uživatelů, kteří hledají maximální komfort a bezpečí pro své oči.

Při použití roztoku Oxynate Peroxide je nezbytné dodržet dobu potřebnou pro neutralizaci a použít pouze přiložené pouzdro s platinovým katalytickým diskem. Kontaktní čočky je nutné ponechat v pouzdře alespoň 6 hodin, po dokončení neutralizace mohou být čočky vloženy do očí.

Před nasazením kontaktních čoček se ujistěte, že byl roztok kompletně zneutralizován. Nezneutralizovaný roztok nesmí přijít do styku s okem!

Oxynate Peroxide je jedním z nejprodávanějších roztoků v našem e-shopu a je skvělou alternativou pro jiné peroxidové roztoky jako jsou například AOSEPT PLUS s Hydraglyde, EasySept, Ever Clean Plus nebo Refine One Step.

Návod k použití:

 • před použitím roztoku si pečlivě umyjte a osušte ruce,
 • vyjměte čočku z levého oka, odšroubujte pouzdro na čočky, otevřete víčko označené písmenem „L“, vložte do něj čočku a víčko zavřete, přičemž se vyvarujte roztržení čočky, stejný postup zopakujte u pravé čočky a vložte ji do pouzdra označeného písmenem „R“,
 • naplňte nádobu pouzdra na čočky roztokem Oxynate Peroxide až po vyznačenou rysku a vložte čočky do pouzdra, dbejte na to, abyste roztoku nepoužili méně, než je potřeba, 
 • nádobku opatrně uzavřete, aniž byste s ní třásli, a uchovejte ji ve svislé poloze, pokud výrobek funguje správně, vytvoří se po kontaktu platinového disku s roztokem kyslíkové bubliny, pokud se tak nestane, výrobek nepoužívejte,
 • čočky ponechte ponořené v roztoku nejméně 6 hodin nebo přes noc, po uplynutí doby neutralizace jsou čočky připravené k použití, v případě potřeby opláchněte čočky fyziologickým roztokem,
 • pokud doba neutralizace přesáhne 24 hodin, opakujte proces čištění,
 • vyprázdněte nádobku, vypláchněte nádobku a pouzdro na uchovávání čoček fyziologickým roztokem a nechte je oschnout, nepoužívejte vodu z vodovodu.

Toto je zdravotnický prostředek. Před použitím si přečtěte návod k použití.

Parametry

Expirace: Nejméně 21 měsíců
Spotřeba po otevření: 2 měsíce
Celkový objem: 380 ml
Pouzder v balení: 1
Cestovní: Ne
Peroxidový: Ano
Víceúčelový: Ne
Pro tvrdé kontaktní čočky: Ano
Pro měkké kontaktní čočky: Ano
Fyziologický roztok: Ne
Hmotnost: 480 g
Výrobce:
Kategorie:
Konzervanty:EDTA

Dotazy (3×)

Komentáře k Oxynate Peroxide 380 ml s pouzdrem Přidat dotaz

 • Benjamin L.

  Very disappointed with this product. The case is very low quality, and my lenses don't feel the same after using the product three or four times. I had a much better experience with the Ever Clean product.
  If I could rate this product now I would give it 1 star.

  Odpovědět
  • Radek
   Lentiamo.cz

   Hello Benjamin,

   thank you for your comment. We are sorry this product did not pleased you. You can send us a photo of the bottle with visible bacht (LOT) code and we will charge a credit to your customer account in the amount of solution purchased.

   Credit can be exchanged for any other product from our offer.

   Have a nice day.

   Odpovědět
 • Vladimír M.

  Tento produkt se nepovedl. Zlatý AO Sept Plus, který jsem používal mnoho let. Láhev je z tvrdého plastu, takže zmáčknout vyžaduje téměř dvě ruce. Pouzdro se rozpadá pokud se rozevře o trochu více popřípadě se celé rozloží včetně víčka. Roztok je asi OK, bude zřejmě o něco slabší poněvadž pokud do stejného pouzdra naleju AO Sept, tak bublá o poznání více. Jestli je to dobře, nedokážu posoudit, ale po mechanické stránce je co zlepšovat. Podruhé bych tuto verzi nekoupil.

  Odpovědět
  • Radek
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, Vladimíre.

   Děkujeme Vám za detailní hodnocení, i když Vám roztok nevyhovuje. Vaše podněty jsme tlumočili kompetentním kolegům a ti se jimi budou zabývat.

   Pokud nám zašlete fotografii doručeného balení s viditelným číslem šarže LOT na email info@lentiamo.cz, můžeme Vám nabít kredit v hodnotě zakoupeného balení.

   Přejeme Vám krásný den.

   Odpovědět
 • Anna W.

  Dobrý den. Používala jsem roztok AOSEPT PLUS s Hydraglyde, se kterým jsem byla velice spokojená. Momentálně však na Vašem e-shopu není výrobek dostupný, je Oxynate Peroxide vhodnou náhradou? Má stejné složení a účinek? Používám čočky Acuvue Oasys. Předem děkuji za odpověď.

  Odpovědět
  • Radek
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, Anno. V ideálním případě by Vám měl vhodný roztok doporučit Váš oční specialista.

   Oxynate i AOsept plus jsou peroxidové roztoky, které fungují na stejném principu a mají podobné složení - ne však zcela stejné. Každý výrobce má svojí recepturu patentovanou a ve složení různých peroxidových roztoků můžou existovat drobné rozdíly. Dále závisí na citlivosti zákazníka, zda tyto rozdíly zaznamená nebo ne.

   Tyto roztoky jsou vhodné na všechny druhy a značky měkkých kontaktních čoček, včetně Acuvue Oasys.

   Oxynate je naše privátní značka, pokud Vám výrobek nebude vyhovovat, můžete nám to říct a my Vám vrátíme platbu formou kreditu v hodnotě zakoupeného roztoku, který nabijeme k Vašemu zákaznickému účtu.

   V případě dalších dotazů jsme k dispozici, přejeme Vám krásný den.

   Odpovědět

Přidat dotaz nebo komentář k Oxynate Peroxide 380 ml s pouzdrem

Údaje označené * jsou povinné

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 16841 recenzí). Prohlédněte si vybraná hodnocení našich zákazníků.

rychlost
cena
užasná odbozná znalost obsluhy na pobočce v Brně
rychlé, levné. ověřené
Velmi rychlé dodání
Super ceny
Dárečky