ReNu MultiPlus 3 x 360 ml s pouzdry
747 Kč
699 Kč
Ušetřete 48 Kč díky výhodnému balení.
Detaily o ReNu MultiPlus 3 x 360 ml s pouzdry
Roztok ReNu MultiPlus od společnosti Bausch & Lomb je víceúčelový roztok s Hydranátem, určený pro kompletní péči o všechny druhy měkkých kontaktních čoček. Tento víceúčelový roztok oplachuje, dezinfikuje a zároveň čočky hydratuje a odstraňuje usazené proteiny a lipidy obsažené v slzách. Ve složení tohoto roztoku je i kyselina boritá, která vyrovnává narušené pH na kontaktních čočkách. Látka Poloxamine odstraňuje vnější zbytky buněčných tkání.
Parametry
| Specifikace | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1353 g |
| Celkový objem: | 1080 ml |
| Konzervanty: |
Polyaminopropyl Biguanide Sorbic Acid Edetate Disodium Poloxamine |
| Výrobce: | Bausch & Lomb |
| Použití | |
| Typ: | Víceúčelový |
| Pro tvrdé kontaktní čočky: | Ne |
| Pro měkké kontaktní čočky: | Ano |
| Cestovní: | Ne |
| Expirace: | Nejméně 19 měsíců |
| Spotřeba po otevření: | 3 měsíce |
| Příslušenství | |
| Pouzder v balení: | 3 |
| Ostatní | |
| Kategorie: |
Roztoky Příslušenství Výhodné balíčky roztoků Víceúčelové roztoky na kontaktní čočky |
| Objem pouzdra: | 2 x 3.9 ml |
Komentáře k ReNu MultiPlus 3 x 360 ml s pouzdry
Přidat dotazchtěla bych se zeptat zda-li bude tato varianta ještě někdy dostupná přes e-shop?
Děkuji za odpověď.
děkujeme za zprávu. Tento balíček na e-shopu bývá běžně dostupný, avšak výrobce má aktuálně problémy s dodáním roztoku ReNu, jehož výroba byla dočasně pozastavena. Obnovení výroby se očekává na přelomu července a srpna. Jakmile budeme mít nové roztoky na skladě, obnovíme prodej i na webu.
Přejeme Vám krásný den.
děkujeme za komentář. Jsme moc rádi, že jste s roztoky ReNu spokojená.
Přejeme Vám krásný den.
Dobrý den,
děkujeme za komentář. Aktuální datum expirace je 11/2021. Hezký
den, Marie.
Dobrý den, děkuji za Váš komentář. Expirace roztoku je 04/2019. Hezký
den, Katka.
Dobrý večer, děkuji za Váš dotaz. Roztok je určený pro kompletní
péči o všechny druhy měkkých kontaktních čoček. Hezký
večer, Káťa.
Růžena S.
Děkujeme Vám za hodnocení, ačkoliv nás mrzí nepříjemná zkušenost s jiným roztokem. Většina zákazníků snese jakýkoliv roztok, ale tato snášenlivost je individuální a ciltivější zákazníci na ní nemusí reagovat dobře.
Těší nás, že jste našla značku právě pro Vás a s ní jste spokojená. Přejeme Vám krásný den.