SOLOCARE AQUA 3 x 360 ml s pouzdry
777 Kč
729 Kč
Ušetřete 48 Kč díky výhodnému balení.
Detaily o SOLOCARE AQUA 3 x 360 ml s pouzdry
Roztok SOLOCARE AQUA 3 × 360 ml s pouzdry je víceúčelový roztok od firmy Menicon, určený k čištění, dezinfekci, oplachování, uchovávání a zvlhčování kontaktních čoček. Uživatelé ocení zejména moderní metodu zvlhčování, díky které mohou kontaktní čočky vydržet dostatečně hydratované po celý den. Nový typ patentního uzávěru. Nedotažený uzávěr má své opodstatnění, není závadou. Nedotahujte! Při dotažení je uzávěr poškozen.
Parametry
| Specifikace | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1359 g |
| Celkový objem: | 1080 ml |
| Konzervanty: | Polyhexanide |
| Výrobce: | Menicon |
| Použití | |
| Typ: | Víceúčelový |
| Pro tvrdé kontaktní čočky: | Ne |
| Pro měkké kontaktní čočky: | Ano |
| Cestovní: | Ne |
| Expirace: | Nejméně 26 měsíců |
| Spotřeba po otevření: | 3 měsíce |
| Příslušenství | |
| Pouzder v balení: | 3 |
| Ostatní | |
| Kategorie: |
Roztoky Příslušenství Výhodné balíčky roztoků Víceúčelové roztoky na kontaktní čočky |
| Objem pouzdra: | 10 ml |
Komentáře k SOLOCARE AQUA 3 x 360 ml s pouzdry
Přidat dotazDobrý den,
je konstruován na desinfekci čoček. Samozřejmě, že se do oka dostává
nasáklý v čočce, tudíž nemůže oko poškodit a pokud Vám to tak
vyhovuje a nedráždí oko, není to velký problém. Pro vkapávání do oka
bych doporučovala některý z tzv. zvlhčovacích roztoků, nebo umělých
slz. Ivana
<br />
u všech roztoků Solo vidím na obrázku vysoká pouzdra, dodáváte roztoky jen s těmito nebo je možné objednat s nízkým pouzdrem. Děkuji
náš dodavatel nám dodává roztoky s těmito pouzdry. Pokud máte zájem o plochá pouzdra, uveďte to při objednávce do poznámky a my Vám pošleme náhradní plochá pouzdra.
náš názor jsme Vám již napsali, totiž, že kontaktní čočky ani pouzdra nesmějí přijít do kontaktu s vodou. Trváte-li na vymývání pouzdra vodou, je to na Vaše vlastní riziko.
Dobrý den, používám kontaktní čočky Acuvue Oasys, 14-ti denní a knim používám
roztok OPTI-FREE Express. Přijde mi že tento roztok nečistí čočky
dostatečně. Chtěla bych Vás poprosit, jestli by jste mi mohl doporučit
jiný roztok. A ještzě bych se chtěla zeptat jestli můžu používat AOSEPT
PLUS, nebo jakýkoli jiný, ale aby více dezifikoval.Děkuji za odpověď.
pro objektivní posouzení účinnosti roztoku je nutné zkontrolovat nasazené čočky, na konci jejich životnosti, mikroskopicky na štěrbinové lampě. Pokud však mám radit takto na dálku, nejprve bych doporučoval při každém čistění, čočky klasicky promnout v dlani, přestože roztok slibuje vyčistění bez mnutí. To může výrazně pomoci. Roztok Opri Free express je pro silikonhydrogelové čočky doporučován, jako optimální. Pokud by mnutí nepomohlo, můžete zkusit jiné roztoky, Renu, Complete, Solo Care. AO Sept a další peroxidové roztoky mají složitější proceduru čistění, časově náročnější, pro jejich efektivní doporučení bych od Vás potřeboval mnohem více faktických informací.
SoloCare Aqua 3 x 360 ml je jeden produkt, bude se Vám za něj odečítat pouze jedno procento.
Máte-li jakékoliv pochybnosti týkající se ceny, pak je nejlepší vložit různé alternativy výběru zboží do košíku - uvidíte v něm přesně a přehledně jednotlivé ceny (včetně celkové) i všechny uplatněné slevy.
Světlana M.
Přejeme Vám krásný den.