SOLOCARE AQUA 90 ml s pouzdrem
139 Kč
Proč nakupovat právě u nás?
Protože pro vás máme jedinečné výhody.
-
Výdejní místa
Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.
-
Doprava zdarma nad 1500 Kč (pouze GLS)
Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa od 34 Kč, nebo dopravu již od 64 Kč.
-
Věrnostní program
Od prvního nákupu získáváte Lentiamo body, které můžete vyměnit za věrnostní odměny.
Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.
Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa od 34 Kč, nebo dopravu již od 64 Kč.
Od prvního nákupu získáváte Lentiamo body, které můžete vyměnit za věrnostní odměny.
Detaily o SOLOCARE AQUA 90 ml s pouzdrem
Roztok SOLOCARE AQUA 90 ml s pouzdrem je víceúčelový roztok od firmy Menicon, určený k čištění, dezinfekci, oplachování, uchovávání a zvlhčování kontaktních čoček. Uživatelé ocení zejména moderní metodu zvlhčování, díky které mohou kontaktní čočky vydržet dostatečně hydratované po celý den. Nový typ patentního uzávěru. Nedotažený uzávěr má své opodstatnění, není závadou. Nedotahujte! Při dotažení je uzávěr poškozen.
Parametry
| Specifikace | |
|---|---|
| Hmotnost: | 141 g |
| Celkový objem: | 90 ml |
| Konzervanty: | Polyhexanide |
| Výrobce: | Menicon |
| Použití | |
| Typ: | Víceúčelový |
| Pro tvrdé kontaktní čočky: | Ne |
| Pro měkké kontaktní čočky: | Ano |
| Cestovní: | Ano |
| Expirace: | Nejméně 10 měsíců |
| Spotřeba po otevření: | 3 měsíce |
| Příslušenství | |
| Pouzder v balení: | 1 |
| Ostatní | |
| Kategorie: |
Roztoky Příslušenství Víceúčelové roztoky na kontaktní čočky |
| Objem pouzdra: | 1 x 10 ml |
Komentáře k SOLOCARE AQUA 90 ml s pouzdrem
Přidat dotazDobrý den, děkuji za Váš dotaz. Vhodným roztokem pro citlivé oči je
například ReNu MPS Sensitive Eyes. Pokud by Vám tento roztok nepřišel
dostatečně vyhovující, doporučujeme se zaměřit na peroxidové systém,
roztoky AO SEPT PLUS a EasySept HYDRO+. Peroxidové roztoky neobsahují
konzervační látky a jsou proto vhodné pro citlivé oči. Hezký den
děkuji za odpověď
Dobrý den, bohužel tento roztok v balení 90 ml skladem nyní nemáme.
Pokud potřebujete vyřídit objednávku co nejdříve, vyberte si prosím jiné
balení roztoku např.360 ml nebo jiný roztok. Děkuji za pochopení
ano, můžete. Roztok Solocare Aqua je univerzální, proto nevadí ani když jej použijete spolu s běžným plochým pouzdrem. Vysoké pouzdro viz obrázek je dodáváno společně s roztokem v originálním balení. Pokud o vysoké pouzdro nemáte zájem, při objednávce lze do poznámky napsat, že jej chcete vyměnit za ploché. Bude Vám pak dodáno ploché barevné pouzdro namísto originálního vysokého.
roztok Solo Care Aqua 120 ml se již přestal vyrábět a byl nahrazen právě roztokem Solo Care Aqua 90 ml.
Veronika
u rozotku SOLO CARE AQUA, který jsem u vás zakoupila, není vůbec přiložen návod v češtině, což je povinnost každého prodávajícího. U tohoto roztoku to sice příliš nevadí, nicméně u jiných (AO SEPT Plus) by při nesprávném postupu mohlo dojít k poškození oka.
Dobrý den, děkuji za Vaše hodnocení. Při každém nákupu si můžete
zvolit, zda si přejete příbalový informační leták k produktu zaslat
s objednávkou či ne. Po přihlášení do našeho systému ve Vaší
klientské sekci naleznete veškeré příbalové letáky k zakoupeným
produktům. Děkuji za pochopení a přeji hezký den.