Uvex Sportstyle 238 Moss Matt/Mir. Green S5330597716
Proč nakupovat právě u nás?
Protože pro vás máme jedinečné výhody.
-
Autorizovaný prodejce
Exkluzivní prodej brýlí renomovaných značek
-
Vše na skladě
Brýle Vám vyrobíme a doručíme rychle
-
Doprava zdarma nad 1500 Kč (pouze GLS)
Při objednávkách dioptrických a slunečních brýlí nad 1 500 Kč doručení zdarma
Exkluzivní prodej brýlí renomovaných značek
Brýle Vám vyrobíme a doručíme rychle
Při objednávkách dioptrických a slunečních brýlí nad 1 500 Kč doručení zdarma
Popis produktu
Populární značka Uvex je synonymem německé kvality a špičkových inovací. Sluneční brýle Uvex kombinují sportovně laděný design s funkčními materiály a jsou ideální volbou pro aktivní životní styl i každodenní nošení.
Uvex Sportstyle 238 Moss Matt/Mir. Green S5330597716 jsou unisex sluneční brýle.
Využijte funkci virtuálního vyzkoušení a podívejte se, jak ve slunečních brýlích vypadáte.
Obruba brýlí
- Zelená barva obrouček skvěle ladí se studeným odstínem pleti a s tmavě hnědými, černými nebo zrzavými vlasy.
- Obdélníkové obruby slunečních brýlí jsou ideální volbou, pokud máte oválný nebo kulatý tvar obličeje.
- Rám slunečních brýlí je vyroben z vysoce kvalitního plastu, který nabízí vysokou odolnost a pohodlí během nošení.
Skla brýlí
- Zelená skla brýlí zmírňují intenzitu světla a jsou skvělá pro oči, protože neovlivňují kontrast ani nezkreslují barvy.
- Brýlové čočky těchto slunečních brýlí jsou vyrobené z plastu, jehož nespornými výhodami jsou nízká hmotnost a odolnost proti prasknutí.
- Brýle s UV 400 poskytují 100% ochranu před škodlivým slunečním zářením. Čočky brýlí obsahují sluneční filtr kategorie 3 (propustnost světla 8 – 18%) – tmavý filtr vhodný pro intenzivní sluneční záření na pláži nebo ve městě.
Prohlédněte si celou nabídku slunečních brýlí, kde najdete další styly oblíbených značek.
Specifikace produktu
133 mm Šířka
134 mm Délka stranice
| Brýlové čočky | |
|---|---|
| Polarizované: | Ne |
| Gradální: | Ne |
| Fotochromatické: | Ne |
| Propustnost čoček & kategorie filtrů: | Tmavé brýle vhodné pro intenzivní sluneční svit — kategorie filtru 3 |
| Barva čoček: | Zelená |
| Výška očnice: | 42 mm |
| Šířka očnice: | 63 mm |
| Materiál čoček: | Plast |
| UV filtr 400: | Ano |
| Obruby | |
| Tvar obrouček: | Obdélníkové |
| Barva obrouček: | Zelená |
| Materiál obrouček: | Plast |
| Velikost: | M |
| Šířka: | 133 mm |
| Délka stranice: | 134 mm |
| Šířka nosníku: | 17 mm |
| Hmotnost: | 85 g |
| Nastavitelná sedýlka: | Ne |
| Flexi stěžejka: | Ne |
| Příslušenství | |
| Pouzdro: | Ne |
| Čistící hadřík: | Ne |
| Ostatní | |
| Pohlaví: | Unisex |
| Kategorie: | Sluneční brýle |
| Značka: | Uvex Sports |
| Použití: | Sport |
| Vhodné pro sporty: | Golf, Cyklistika, Běh, Turistika, Terénní cyklistika |
| Kód: | S5330597716 |
Jsme na Instagramu!
Rada navíc:
Zjistěte tvar svého obličeje a vyberte si k němu vhodné sluneční brýle
Komentáře k Uvex Sportstyle 238 Moss Matt/Mir. Green S5330597716