Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3006 54
Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3005 54
  • Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3006 54 33380
  • Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3006 54 33381
  • Rozměry obrouček
  • Rozměry obrouček
Nedostupné v optice
Barevné varianty
Momentálně tento výrobek neprodáváme.
Mohlo by se Vám také líbit
Lentiamo používá čočky špičkové kvality od výrobců Essilor a Omega
  • Odolný povlak
  • Čiré, pevné, lehké
  • Ochrana proti UV záření
    Naše čočky poskytují až 100% ochranu před škodlivým slunečním UV zářením.
Popis produktu
Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3006 54 jsou dámské dioptrické brýle.
Využijte funkci virtuálního vyzkoušení a podívejte se, jak v brýlích vypadáte.
Obruba brýlí
  • Obdélníkové obruby jsou ideální volbou, pokud máte oválný nebo kulatý tvar obličeje.
Příslušenství
  • Brýle dodáváme s originálním pouzdrem. Barva pouzdra a jeho provedení se mohou lišit.
Potřebujete změřit zrak před nákupem? Navštivte optiku Lentiamo, najdete nás v Praze a v Brně.
Toto je zdravotnický prostředek. Před použitím si přečtěte návod k použití.
Specifikace produktu
137 mm Šířka
140 mm Délka stranice
42 mm Výška očnice
54 mm Šířka očnice
17 mm Šířka nosníku
Brýlové čočky
Výška očnice:  42 mm
Šířka očnice:  54 mm
Obruby
Tvar obrouček:  Obdélníkové
Typ obrouček:  Celoobruby
Barva obrouček:  Hnědá
Dílčí barva obrouček:  Zlatá
Materiál obrouček:  Kov/Plast
Velikost:  M
Šířka:  137 mm
Délka stranice:  140 mm
Šířka nosníku:  17 mm