OPTI-FREE Express 2 x 355 ml s pouzdry - DE
Tento produkt už neprodáváme.
Místo toho si můžete koupit Solunate Multi-Purpose 2 x 400 ml s pouzdry.
Proč nakupovat právě u nás?
Protože pro vás máme jedinečné výhody.
-
Výdejní místa
Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.
-
Doprava zdarma nad 1500 Kč (pouze GLS)
Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa od 34 Kč, nebo dopravu již od 64 Kč.
-
Věrnostní program
Od prvního nákupu získáváte Lentiamo body, které můžete vyměnit za věrnostní odměny.
Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.
Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa od 34 Kč, nebo dopravu již od 64 Kč.
Od prvního nákupu získáváte Lentiamo body, které můžete vyměnit za věrnostní odměny.
Detaily o OPTI-FREE Express 2 x 355 ml s pouzdry - DE
Roztok OPTI-FREE Express 2 × 355 ml s pouzdry je jeden z nejpoužívanějších univerzálních roztoků pro měkké kontaktní čočky. Kontaktní čočky dezinfikuje, zvlhčuje a odstraňuje z nich usazeniny různého typu. Stejně tak se používá k oplachování a uchovávání kontaktních čoček.
Parametry
| Specifikace | |
|---|---|
| Hmotnost: | 858 g |
| Celkový objem: | 710 ml |
| Konzervanty: |
Polyquad Aldox |
| Výrobce: | Alcon |
| Použití | |
| Typ: | Víceúčelový |
| Pro tvrdé kontaktní čočky: | Ne |
| Pro měkké kontaktní čočky: | Ano |
| Cestovní: | Ne |
| Expirace: | Nejméně 14 měsíců |
| Spotřeba po otevření: | 6 měsíců |
| Příslušenství | |
| Pouzder v balení: | 2 |
| Ostatní | |
| Kategorie: |
Roztoky Příslušenství Výhodné balíčky roztoků Víceúčelové roztoky na kontaktní čočky |
| Objem pouzdra: | 2 x 4.2 ml |
Komentáře k OPTI-FREE Express 2 x 355 ml s pouzdry - DE