ReNu MultiPlus 2 x 360 ml s pouzdry
479 Kč
- ReNu MultiPlus 3 x 360 ml s pouzdry – 699 Kč (ušetříte 29 Kč)
- ReNu MultiPlus 4 x 360 ml s pouzdry – 909 Kč (ušetříte 49 Kč)
Detaily o ReNu MultiPlus 2 x 360 ml s pouzdry
Roztok ReNu MultiPlus od společnosti Bausch & Lomb je víceúčelový roztok s Hydranátem, určený pro kompletní péči o všechny druhy měkkých kontaktních čoček. Tento víceúčelový roztok oplachuje, dezinfikuje a zároveň čočky hydratuje a odstraňuje usazené proteiny a lipidy obsažené v slzách. Ve složení tohoto roztoku je i kyselina boritá, která vyrovnává narušené pH na kontaktních čočkách. Látka Poloxamine odstraňuje vnější zbytky buněčných tkání.
Parametry
| Specifikace | |
|---|---|
| Hmotnost: | 902 g |
| Celkový objem: | 720 ml |
| Konzervanty: |
Polyaminopropyl Biguanide Sorbic Acid Edetate Disodium Poloxamine |
| Výrobce: | Bausch & Lomb |
| Použití | |
| Typ: | Víceúčelový |
| Pro tvrdé kontaktní čočky: | Ne |
| Pro měkké kontaktní čočky: | Ano |
| Cestovní: | Ne |
| Expirace: | Nejméně 19 měsíců |
| Spotřeba po otevření: | 3 měsíce |
| Příslušenství | |
| Pouzder v balení: | 2 |
| Ostatní | |
| Kategorie: |
Roztoky Příslušenství Výhodné balíčky roztoků Víceúčelové roztoky na kontaktní čočky |
| Objem pouzdra: | 2 x 3.9 ml |
Komentáře k ReNu MultiPlus 2 x 360 ml s pouzdry
Přidat dotazDobrý deň,
expirácia roztokov ReNu MultiPlus 2×360 ml je 02/2016.
Dobrý den, u 1 balení 360 ml roztoku je cena 259 Kč a
u dvou je cena 499 Kč, je možné, že na jedno balení byla akce, kdy se
vyplatilo koupit jen 1 kus, čili můžete zakoupit více roztoků po jednom,
pokud je cena lepší. V případě dotazů se na mě obraťte.
Děkuji Ivana
jakou má roztok expiraci? (Jen že je rozdíl, jestli je to leden 2014 nebo prosinec...)
Dobrý den, tak dokonce se jedná o přesnou exp. 1/2015.
Katka S.
Mrzí nás obtíže s používáním roztoku. Firma Bausch+Lomb provedla v nedávné době inovace balení svých roztoků, je tedy pravděpodobné, že "nové" roztoky se budou nyní dodávat s tímto uzávěrem.
Přejeme Vám krásný den.