SOLOCARE AQUA 360 ml s pouzdrem
259 Kč
- SOLOCARE AQUA 2 x 360 ml s pouzdry – 499 Kč (ušetříte 19 Kč)
- SOLOCARE AQUA 3 x 360 ml s pouzdry – 729 Kč (ušetříte 48 Kč)
Detaily o SOLOCARE AQUA 360 ml s pouzdrem
Roztok SOLOCARE AQUA 360 ml s pouzdrem je víceúčelový roztok od firmy Menicon, určený k čištění, dezinfekci, oplachování, uchovávání a zvlhčování kontaktních čoček. Uživatelé ocení zejména moderní metodu zvlhčování, díky které mohou kontaktní čočky vydržet dostatečně hydratované po celý den. Nový typ patentního uzávěru. Nedotažený uzávěr má své opodstatnění, není závadou. Nedotahujte! Při dotažení je uzávěr poškozen.
Parametry
| Specifikace | |
|---|---|
| Hmotnost: | 453 g |
| Celkový objem: | 360 ml |
| Konzervanty: | Polyhexanide |
| Výrobce: | Menicon |
| Použití | |
| Typ: | Víceúčelový |
| Pro tvrdé kontaktní čočky: | Ne |
| Pro měkké kontaktní čočky: | Ano |
| Cestovní: | Ne |
| Expirace: | Nejméně 26 měsíců |
| Spotřeba po otevření: | 3 měsíce |
| Příslušenství | |
| Pouzder v balení: | 1 |
| Ostatní | |
| Kategorie: |
Roztoky Příslušenství Víceúčelové roztoky na kontaktní čočky |
| Objem pouzdra: | 10 ml |
Komentáře k SOLOCARE AQUA 360 ml s pouzdrem
Přidat dotazDobrý den, roztok po otevření doporučujeme do 3 měsíců spotřebovat.
Hezký den
Děkuji a přeji hezký nový rok 2015
Dobrý den, tento roztok je určený pro péči o všechny druhy měkkých
kontaktních čoček. Pro tvrdé čočky je určený roztok Boston nebo AO Sept
Plus (roztok založený na principu chemické reakce). Hezký den
Dobrý den, sice se jedná o víceúčelový roztok, který je pro Vaše
čočky vhodný ale pro Vaše oči bych doporučovala spíše nějaké oční
kapky. Roztoky nejsou určeny pro kapání do očí, u citlivějších
nositelů čoček, může způsobit i vážné zdravotní potíže.
s předchozí zásilkou jsem byl velice spokojen.Děkuji. J.Kašpar
součástí každého balení roztoku je antimikrobiální pouzdro MicroBlock , které obsahuje ionty stříbra a tak zvyšuje účinnost desinfekce, ničí mikroorganismy a bakterie při kontaktu a brání vzniku nových. Doporučujeme tedy raději konzultovat jeho použití s vaším lékařem.
jak používat a pečovat o kontaktní čočky by Vám měl při aplikaci vysvětlit kontaktolog. Roztoky obsahují buď plochá pouzdra, která máte zřejmě Vy nebo vysoká, uvedená na obrázku. Které budete používat záleží na Vás, není nutné mít tato vysoká. Z Vašeho dotazu vyplývá, že s kontaktními čočkami nemáte zkušenosti a ani je nemáte řádně naaplikované. Doporučujeme Vám navštívit očního lékaře a s kontaktními čočkami se seznámit, vyhnete se tak případným problémům při nošení.
po použití je nutné čočky očistit (jemně promlnout mezi prtsty) a poté minimálně na 6 hodin uložit do pouzdra s roztokem. O správném používání a péči o kontaktní čočky by Vás měl poučit Váš kontaktolog.
náš dodavatel nám dodává pouze roztoky s tímto vysokým pouzdrem, toto pouzdro je stejně jako pouzdro ploché antibakteriálně ošetřeno stříbrem a jeho objem je 10ml, objem plochého pouzdra je 2 x 5ml.
Pavlína K.
Dobrý den, děkuji za Váš komentář. Výběr roztoku je zcela
individuální. O vhodném roztoku se můžete poradit s Vaším očním
lékařem. Roztok SOLOCARE AQUA je také víceúčelový roztok jako roztok
Opti-free Puremoist. Hezký den, Katka.