Uvex Sportstyle 223 Black/Ltm Orange S5309822212 223 S5309822212
Proč nakupovat právě u nás?
Protože pro vás máme jedinečné výhody.
-
Autorizovaný prodejce
Exkluzivní prodej brýlí renomovaných značek
-
Vše na skladě
Brýle Vám vyrobíme a doručíme rychle
-
Doprava zdarma nad 1500 Kč (pouze GLS)
Při objednávkách dioptrických a slunečních brýlí nad 1 500 Kč doručení zdarma
Exkluzivní prodej brýlí renomovaných značek
Brýle Vám vyrobíme a doručíme rychle
Při objednávkách dioptrických a slunečních brýlí nad 1 500 Kč doručení zdarma
Popis produktu
Populární značka Uvex je synonymem německé kvality a špičkových inovací. Sluneční brýle Uvex kombinují sportovně laděný design s funkčními materiály a jsou ideální volbou pro aktivní životní styl i každodenní nošení.
Uvex Sportstyle 223 Black/Ltm Orange S5309822212 jsou unisex sluneční brýle.
Využijte funkci virtuálního vyzkoušení a podívejte se, jak ve slunečních brýlích vypadáte.
Obruba brýlí
- Černá barva obrouček skvěle ladí se studeným odstínem pleti a se světle hnědými, černými nebo světle blond vlasy.
- Obdélníkové obruby slunečních brýlí jsou ideální volbou, pokud máte oválný nebo kulatý tvar obličeje.
- Rám slunečních brýlí je vyroben z vysoce kvalitního plastu, který nabízí vysokou odolnost a pohodlí během nošení.
Skla brýlí
- Oranžová skla brýlí blokují modré světlo, které je obvzlášť v zimě velmi intenzivní. Zvyšují kontrast, zvýrazňují detaily a zlepšují vidění za šera.
- Brýlové čočky těchto slunečních brýlí jsou vyrobené z plastu, jehož nespornými výhodami jsou nízká hmotnost a odolnost proti prasknutí.
- Brýle s UV 400 poskytují 100% ochranu před škodlivým slunečním zářením. Čočky brýlí obsahují sluneční filtr kategorie 1(propustnost světla 43 – 80%) – velmi málo zabarvené čočky vhodné do slabšího slunečního záření nebo jako ochrana proti prachu a větru.
Prohlédněte si celou nabídku slunečních brýlí, kde najdete další styly oblíbených značek.
Specifikace produktu
134 mm Šířka
120 mm Délka stranice
| Brýlové čočky | |
|---|---|
| Polarizované: | Ne |
| Zrcadlové: | Ne |
| Gradální: | Ne |
| Fotochromatické: | Ne |
| Propustnost čoček & kategorie filtrů: | Velmi jemně zabarvené brýle pro zatažené dny — kategorie filtru 1 |
| Barva čoček: | Oranžová |
| Výška očnice: | 40 mm |
| Šířka očnice: | 80 mm |
| Materiál čoček: | Plast |
| UV filtr 400: | Ano |
| Obruby | |
| Tvar obrouček: | Obdélníkové |
| Barva obrouček: | Černá |
| Materiál obrouček: | Plast |
| Velikost: | M |
| Šířka: | 134 mm |
| Délka stranice: | 120 mm |
| Šířka nosníku: | 16 mm |
| Hmotnost: | 40 g |
| Nastavitelná sedýlka: | Ne |
| Flexi stěžejka: | Ne |
| Příslušenství | |
| Pouzdro: | Ne |
| Čistící hadřík: | Ne |
| Ostatní | |
| Pohlaví: | Unisex |
| Kategorie: | Sluneční brýle |
| Značka: | Uvex Sports |
| Použití: | Sport |
| Vhodné pro sporty: | Golf, Cyklistika, Běh, Turistika, Terénní cyklistika |
| Kód: | 223 S5309822212 |
Jsme na Instagramu!
Rada navíc:
Zjistěte tvar svého obličeje a vyberte si k němu vhodné sluneční brýle
Komentáře k Uvex Sportstyle 223 Black/Ltm Orange S5309822212