AOSEPT PLUS s Hydraglyde 360 ml s pouzdrem - DE
Proč nakupovat právě u nás?
Protože pro vás máme jedinečné výhody.
-
Výdejní místa
Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.
-
Doprava zdarma nad 1500 Kč (pouze GLS)
Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa od 34 Kč, nebo dopravu již od 64 Kč.
-
Věrnostní program
Od prvního nákupu získáváte Lentiamo body, které můžete vyměnit za věrnostní odměny.
Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.
Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa od 34 Kč, nebo dopravu již od 64 Kč.
Od prvního nákupu získáváte Lentiamo body, které můžete vyměnit za věrnostní odměny.
Detaily o AOSEPT PLUS s Hydraglyde 360 ml s pouzdrem - DE
Roztok AOSEPT PLUS s HydraGlyde je roztok pro péči o všechny typy kontaktních čoček, včetně silikon-hydrogelových. Je založený na principu chemické reakce peroxidu vodíku, při které jsou kontaktní čočky zbavovány usazenin, dalších nečistot a dezinfikovány pouze několikahodinovou probíhající chemickou reakcí. AOSEPT PLUS s HydraGlyde v sobě spojuje výhody peroxidového roztoku AOSEPT PLUS a nové technologie HydraGlyde. To znamená, že skvěle čistí a zároveň čočky dokáže perfektně zvlhčit a zajistit tak dlouhodobé pohodlí po celý den. Čtěte pozorně příbalový leták. Nezneutralizovaný roztok nesmí přijít do styku s okem!
Jak používat peroxidový roztok AOSEPT® PLUS with HydraGlyde®
Parametry
| Specifikace | |
|---|---|
| Hmotnost: | 453 g |
| Celkový objem: | 360 ml |
| Konzervanty: | Ne |
| Výrobce: | Alcon |
| Použití | |
| Typ: | Peroxidový |
| Pro tvrdé kontaktní čočky: | Ano |
| Pro měkké kontaktní čočky: | Ano |
| Cestovní: | Ne |
| Expirace: | Nejméně 19 měsíců |
| Spotřeba po otevření: | 3 měsíce |
| Příslušenství | |
| Pouzder v balení: | 1 |
| Ostatní | |
| Kategorie: |
Roztoky Příslušenství Peroxidové roztoky na kontaktní čočky |
| Objem pouzdra: | 10 ml |
Komentáře k AOSEPT PLUS s Hydraglyde 360 ml s pouzdrem - DE